Tüm Kategoriler

Bu ürün kapanmıştır. Satışı devam eden benzer ürünlere göz atın:

Ainol Novo 7ınc Numy AX1 Tablet

(#94269466)

3G + Telefon görüşmesi + Çift Hat Özelliği

Satıcının Diğer Ürünleri teknoloji_gemisi
Fotoğraf 1
  • Fotoğraf 0

 

Taşınabilirliğin Keyfine Varın

Ainol Novo7 Numy AX1 ile parmak uçlarınızda yeni bir dünya mevcut. Daha ince, daha dar ve daha ince çerçeveli bu yeni ve gelişmiş Tablet, hareket halindeyken kolay kullanım için inanılmaz bir tutuş imkanı sunmaktadır. Performanstan ödün vermemesine rağmen ayrıca daha hafiftir. Aslında bu Tablet güçlü bir Dört Çekirdekli işlemci ve çift kamera özelliğine sahiptir. Ayrıca çift hat özelliği ve ikisinide aynı ayda kullanabilme özelliği ile telefon ihtiyacınızı da karşılamaya hazır. Bundan daha iyisi olamazdı!


Ainol Novo7 Numy AX1

 

Güçlü Kullanılabilirlik İmkanı

Ainol Novo7 Numy AX1

Güncel Teknolojili Kullanışlı Cihaz
 

Bu mobil cihaz gücünden ödün vermemektedir. 1,2 GHZ Dört Çekirdekli İşlemciyle donatılmış olan bu cihaz, ondan istediğiniz her şeyin üstesinden düzgün, hızlı ve ustalıkla gelir.

 

Kaliteli Resimlerle Tanışın!

Ainol Novo7 Numy AX1

Mutlak sınırsız eğlence
 

Video sohbet, başkalarının ve hatta kendinizin bile mükemmel şekilde çerçevelenmiş fotoğraflarının çekilmesi için iki kameranın (5 MP/2 MP) rahatlığının keyfine varın. Web taraması hiç bu kadar kolay, hızlı ya da daha güvenilir olmamıştı. Sörf yapın ve hızlı ve kolay veri aktarımının keyfine varın.

 

Çift Hat Kullanmanın Rahatlığını Yaşayın!

Ainol Novo7 Numy AX1
 

Ainol Novo7 Numy AX1 ile artık ayrı bir telefona ihtiyacınız yok! Telefon görüşmelerinizi de Bluetooth kulaklığınızla tabletinizden yapabileceksiniz. Çift hat özelliği sayesinde hem özel hemde iş hattınızı aynı anda diğiştirmeden kullnabileceksiniz.

Tekil kullanıcı tarafından ziyaret edilmiştir.
Satıcı Bilgileri:

Henüz yaptığı bir alışverişi yok.


Tekil kullanıcı tarafından ziyaret edilmiştir.
Bu ürünle ilgilenen kullanıcılar bunlarla da ilgilendi
Sayfa Başına Dön
X