Gittigidiyor
GG

Bu ürün kapanmıştır. Satışı devam eden benzer ürünlere göz atın:

SAMSUNG SCX-3405F LASER YAZICI FOTOKOPİ+TAR+FAX

(#85747360)

SIFIR ÜRÜN ADINIZA FATURALI AYNI GÜN KARGO

Satıcının Diğer Ürünleri pratiksiparis
Fotoğraf 1
 • Fotoğraf 0

Ürünün Teknik Özellikleri :

Yazma Methodu: LAZER
Hız ( S/B ): 20 PPM
Çözünürlük: 1200 X 1200 DPI
İlk sayfa çıktı süresi ( S/B ): 8,5 SN
Emulasyon: SPL
Hafıza: 64 MB
Dubleks: MANUEL
Kopya Hızı ( S/B ): 20 CPM
Kopyada İlk çıktı süresi (S/B): 15 SN
Zoom Oranı: 25-400
Multy Copy: 1-99
Tarama Uyumluluğu: TWAIN STANDART, WIA STANDART
Tarama Methodu: RENKLİ CIS
Taramada Optik Çözünürlük: 600 X 600 DPI
Taramada Gelişmiş Çözünürlük: 4800 X 4800 DPİ
Bit Derinliği: 24
Fax Uyumluluğu: IITU-T G3, ECM
Modem Hızı: 33.6 KBPS
Fax Çözünürlüğü: 200 X 200 DPI (RENKLI), 300 X 300 DPI (S/B)
Fax Hafızası: (500 SYF)
Giriş Kağıt Kapasitesi ve Tipi: 150 SAYFA
Çıktı Kağıt Kapasitesi ve Tipi: 100 SAYFA
ADF Kapasitesi: 40 SAYFA
Net Boyut (W x D x H): 402 X 293 X 296 MM
Net Ağırlık: 8 KG
LCD: 2 SATIR X 16 KARAKTER
Sistem Hafızası: 64 MB
Arayüz: USB 2.0
OS Uyumluluğu: WINDOWS ME/NT4.0/2000/XP/VISTA, RED HAT 8.0~9.0,FEDORA CORE1-3, MANDRAKE 9.010.2,SUSE 8.2-9,2, MAC OS X 10.4~10.6,
Tip: TEK KARTUŞ
Verim: (BAŞLANGIÇ TONERİ 700 SAYFA), STANDART TONER 1500 SAYFA
Kod: MLT-D101S

Uygun maliyeti ve performansı, Samsung’un kompakt ve şık SCX-3405F’i ile birleştirin. Bu çok fonksiyonlu yazıcı, bütçenizin içinde kalmanızı sağlamak için maliyetlerinizin kolayca yönetilmesini sağlar. Daha hızlı baskı ve yararlı fonksiyonlarla kullanımı da kolaydır. SCX-3405F’nin yenilikçi özellikleri içerisinde Tek Tuşla Eco Düğmesi, Easy Printer Management ve Tek Tuşla Ekran Yazdırma yer alır. Bu Samsung çok fonksiyonlu yazıcı ile hızlı ve etkin bir şekilde yazdırın ve hem yerden hem de paradan tasarruf edin.

Düğmeye basın. Baskı maliyetlerinde tasarruf sağlayın.

Samsung’un Tek Tuşla Eco Düğmesi ile çıktılarınızı tek bir basit adımda iyileştirin. Hızlı bir şekilde Eco Moduna geçtiğinizde baskı masraflarını azaltabilir ve toner, kağıt ve enerji tasarrufu sağlayabilirsiniz. Yazıcınızı en ekonomik sonuçları sağlamak üzere yapılandırmak için tek ihtiyaç duyduğunuz tek dokunuş olduğundan ayarları veya belgeleri değiştirmekle vakit harcamanıza gerek yoktur.

Easy Eco Driver ile yazdırma işlemlerinizi optimize edin

Samsung’un Easy-Eco Driver’ı sayesinde her baskınızda uygun maliyetli sonuçların tadını çıkarın. Bu kullanışlı yazılım ile yazdırmadan önce belgenizi doğru bir şekilde ön izleyebilir ve gereksiz metinleri, görüntüleri ve diğer unsurları çıkarmanın yanı sıra hassas gereksinimlerinize ve bütçenize uyacak şekilde kalitesini, 
rengini ve diğer ayarlarını ayarlayabilirsiniz. Kağıt, toner, enerji ve genel maliyet dahil tasarrufları bile izleyebilirsiniz. Çöpe atılan çıktılara elveda deyin ve ekonomik olarak daha verimli baskıyı keşfedin.

Basit ve etkin yazıcı yönetimi, artık çok kolay

Yazıcınızı yönetmek hiç bu kadar kolay olmadı. Samsung’un entegre Easy Printer Manager’ı ile sorun gidermeden toner seviyelerinin kaydını tutmaya ve sarf malzemelerini çevrimiçi sipariş etmeye kadar, yazıcı yönetiminizin durumunu uzaktan izleyebilir ve kontrol edebilirsiniz. Artık beklenmeyen toner bitişlerine dair endişelenmenize gerek kalmadı, masanızın rahatlığından sorunsuz ve verimli bir yazdırma işlemi yönetmeniz için gereken, basit ve güçlü tek çözüm yeterli.

Sadece bir dokunuşla monitörden sayfaya


SCX-3405F’nin yazıcı kontrol paneline kullanışlı şekilde yerleştirilmiş olan Ekranı Yazdır düğmesi, masanızdan uzakta olsanız bile, ekranınızdakileri hızlı ve kolay bir şekilde yazdırmanızı sağlar. Tek gereken yalnızca bir dokunuştur. Bir tık ile orijinal web sayfaları ya da belgelerden gelen istenmeyen içerik yığınını fazladan düzenleme ya da kırpma ihtiyacı ortadan kalkar. İstediğiniz tek sayfaysa, onu elde edersiniz. Düğmeye basit bir dokunuş, ekranınızdakileri monitörde göründüğü şekliyle yazdırır. Düğmeye iki saniyeden daha uzun bir süre basın ve SCX-3405F monitörünüzde son etkinleştirdiğiniz nesneyi yazdırsın. Artık her şeyi, her yerde yazdırabilirsiniz.

4’ü 1 arada işlevselliği ile iş gücünüzü özgür bırakın


4’ü 1 arada, çok yönlü Samsung SCX-3405F yazıcı iş akışını düzenler ve ofis baskı işlemlerinin olabildiğince verimli olmasını garantiler. SCX-3405F yazdırma, fotokopi, tarama ve faks özellikleriyle esneklik sunar, daha az engelle çalışmanıza imkan verir. Kimlik Kopyası, Klon kopya, E-postaya tarama ve kullanışlı PC faks işlevselliği gibi bir dizi yenilikçi özellik iş gücünüzün modern iş dünyasında başarılı olması için gereken işlevselliği garantiler.

Kompakt tasarımla geliştirilen verimlilik


Alan tasarrufu sağlayan ofis ekipmanına artan talep düşünüldüğünde Samsung SCX-3405F Lazer Yazıcı mükemmel bir seçimdir. Bu kompakt çok fonksiyonlu yazıcı, istenmeyen boyut fazlalığı olmadan lüks yazdırma hizmetinde standardı sunar. Küçük alanlı işletmeler ve evden yürütülen ofisler için ideal bir yazıcı. Ayrıca kompakt tasarımı taşınabilir olmasını sağlar. Samsung SCX-3405F Lazer Yazıcı ve modern kompakt tasarımıyla alandan tasarruf edin ve rahatınızı bozmayın

Samsung Hızlı Baskı ile çok daha fazlasını başarın


Yavaş baskı işlemleriyle yetinmeyin. Samsung’un dakikada 20 sayfalık hızlı baskı özelliğiyle yazıcı etrafında oyalandığınız süreyi en aza indirebilirsiniz. Gelişmiş yazıcı performansı iş akışlarını düzenler, çalışanlar ve işletmelerin tam potansiyellerine ulaşmalarına imkan verir.

Çıktılarınıza çarpıcı detaylar katın


Etki yaratmak istiyorsanız, hiçbir şey Samsung SCX-3405F çok işlevli yazıcı tarafından üretilen göz alıcı 1200 x 1200 dpi netlikten daha profesyonel olamaz. Bu çapta yüksek çözünürlüklü baskı, iş sunumları ve raporlar gibi önemli çıktıların keskin ve etkileyici olmasını garantiler. Yüksek çözünürlüklü baskıyla çıktılarınıza iyi bir etki bırakma şansı tanıyın.

Toz Tutmayan tasarımla baskılarınızı koruyun


Toz tutmayan tasarımıyla yazıcı ve çıktılarınızı koruyun. Yenilikçi tasarımı toz tutmayan bir kapağa sahiptir. Toz kirliliğini önleyerek sadece kağıtların baskıdan önce tozlanmasını engellemez, iç mekaniğinin de zarar görmesini engeller. Bu akıllı tasarım güvenilir ve profesyonel baskılar sağlarken yazıcı ömrünü uzatmanıza yardımcı olur.

Genel Bakış

 
İşlev Yazdırma, Kopyalama, Tarama, Faks  
Value Added Function Tek tuşla Ekran Yazdırma, Eco Modu  

Yazdırma

 
Hız (Siyah - Beyaz) A4 formatında 20 ppm'ye kadar (Mektup'ta 21 ppm)  
İlk Sayfa Çıkış Süresi (Siyah - Beyaz) 8,5 saniyeden daha az (Hazır Mod'dan)  
Çözünürlük 1 200 x 1 200 dpi'ye kadar etkili çıktı  
Emülasyon SPL (Samsung Yazıcı Dili)  
Çift Yüzlü Manuel  

Fotokopi

 
Hız (Siyah - Beyaz) A4 formatında 20 cpm'ye kadar (Mektup'ta 21 cpm)  
İlk Kopya Çıkış Süresi (Siyah - Beyaz) 15 saniyeden daha az (ADF) / 14 saniyeden daha az (Platen)  
Büyütme Oranı % 25 - 400 (ADF, Platen)  
Çoklu Kopyalama 1 - 99 sayfa  
Çift Yüzlü Kopyalama Manuel  
Fotokopi Özellikleri Kimlik Kopyası / Harmanlanmamış Kopya / Poster Kopyası / Klon Kopya / N-up Kopya  

Tarama

 
Uyumluluk TWAIN Standardı / WIA Standardı  
Yöntem Renkli CIS  
Çözünürlük (Optik) 600 x 600 dpi'ye kadar  
Çözünürlük (Gelişmiş) 4 800 x 4 800 dpi'ye kadar  
Tarama Yeri PC  

Faks

 
Uyumluluk ITU-T G3 / ECM  
Modem Hızı 33,6 Kbps  
Çözünürlük 300 x 300 dpi'ye kadar  
Bellek 7 MB (500 Sayfa)  
Otomatik Arama Var (209 konum)  
Faks Özelliği Çoklu Gönderme / Gecikmeli Gönderme / Öncelikli Gönderme / Güvenli Alma / Faks İletme  

Kağıt Kullanımı

 
Giriş Kapasitesi ve Türleri 150 sayfalık Standart Tepsi  
Çıkış Kapasitesi ve Türleri 100 sayfa Arka Yüz  
Ortam Boyutları A4 / A5 / Mektup / Legal / Executive / Folio / Oficio / ISO B5 / JIS B5 / Zarf (Monarch, Com10, DL, C5) / Özel (76 x 127 mm - 216 x 356 mm / 3" x 5" - 8,5" x 14")  
Ortam Türleri Düz / Kalın / İnce / Pamuklu / Renkli / Ön Baskılı / Geri Dönüştürülmüş / Etiket / Kart Stoku / Bond / Arşiv / Zarf  
ADF Capacity 40 sayfa  
ADF Belge Boyutu 216 x 356 mm (8,5" x 14")  
Envelope Capacity 10 sayfaya kadar  

Genel Özellik

 
Processor 433 MHz  
Ekran 2 x 16 Satır LCD  
Arayüz Yüksek Hızlı USB 2.0  
Gürültü Seviyesi 50 dBA'dan daha az (Yazdırma, Platen Kopyalama) / 52 dBA'dan daha az (ADF Kopyalama) / 26 dBA'dan daha az (Bekleme)  
Bellek/Depolama 64 MB  
İşletim Sistemi Uyumluluğu Windows 2000 / XP / Vista / Win7 / 2003 Server / 2008 Server / Mac OS X 10,4 - 10,7 / Çeşitli Linux OS  
Görev Döngüsü, Aylık 10 000 sayfaya kadar  
Boyut (GxDxY) 402 x 293 x 296 mm (15,8" x 11,5" x 11,7")  
Ağırlık

SİTE ÜZERİNDEN YAPMIŞ OLDUĞUMUZ ÜRÜNLER DÜNYA MARKALARI OLUP % 100 ORJİNALDİR.

 
GARANTİ SÜRESİ 24 AY

 

TÜM ALIŞVERİŞLERİNİZ FATURALI VE RESMİ BELGELİDİR.
EN DÜŞÜK FİYATLAR İLE HİZMETİNİZDEYİZ.
GÜVENLİ, KEYİFLİ, MUTLU OLABİLECEĞİNİZ ALIŞVERİŞLER DİLERİZ

 

 
 

 


Tekil kullanıcı tarafından ziyaret edilmiştir.
 • Worldcard : Yapı Kredi Bankası Worldcard'ınızı (Albaraka, Teb ve Vakıfbank Worldcard dahil) kullanarak; vade farksız 3, 6 veya 9 taksitle satın alabilirsiniz. Peşin fiyatına 9 taksit, hesap ekstresine 6+3 taksit olarak yansıtılacaktır.
 • Bonus : Garanti Bankası Bonus Card, Shop & Miles, American Express, Deniz Bonus, TEB Bonus, Şeker Bonus, ING Bonus, Türkiye Finans Happy Card ve Eurobank Tekfen Bonus kartlarınızı kullanarak; vade farksız 6 taksitle; vade farkı ile 3 veya 9 taksitle satın alabilirsiniz. Peşin fiyatına 6 taksit hesap ekstresine 4 + 2 taksit olarak yansıtılacaktır.
 • Maximum : İş Bankası Maximum, Maximiles ve Maximum logolu Ziraat Bankası kartlarınızı kullanarak; peşin fiyatına 6 taksitle, vade farkı ile 3 veya 9 taksitle alışveriş yapabilirsiniz.
 • CardFinans : Finansbank kredi kartınızı kullanarak; peşin fiyatına 6 taksitle, vade farkı ile 3 veya 9 taksitle alışveriş yapabilirsiniz.
 • HSBC : HSBC Advantage kartınızı kullanarak; peşin fiyatına 6 taksitle; vade farkı ile 3 veya 9 taksitle alışveriş yapabilirsiniz.
 • Axess : Axess, Wings, Fish ve Carrefour Axess kartlarınızı kullanarak; vade farksız 3 veya 6 taksitle; vade farkıyla 9 taksitle satın alabilirsiniz. Citi Axess ve Citi Wings kartlarına taksit yapılmamaktadır.
 • Erteleme kampanyalarında, ödemeler banka tarafından otomatik olarak ertelenir.
 • Worldcard : Yapı Kredi Bankası Worldcard'ınızı (Albaraka, Teb ve Vakıfbank Worldcard dahil) kullanarak; vade farksız 3, 6 veya 9 taksitle satın alabilirsiniz. Peşin fiyatına 9 taksit, hesap ekstresine 6+3 taksit olarak yansıtılacaktır.
 • Bonus : Garanti Bankası Bonus Card, Shop & Miles, American Express, Deniz Bonus, TEB Bonus, Şeker Bonus, ING Bonus, Türkiye Finans Happy Card ve Eurobank Tekfen Bonus kartlarınızı kullanarak; vade farksız 6 taksitle; vade farkı ile 3 taksitle satın alabilirsiniz. Peşin fiyatına 6 taksit hesap ekstresine 4 + 2 taksit olarak yansıtılacaktır.
 • Maximum : İş Bankası Maximum, Maximiles ve Maximum logolu Ziraat Bankası kartlarınızı kullanarak; peşin fiyatına 6 taksitle, vade farkı ile 3 veya 9 taksitle alışveriş yapabilirsiniz.
 • CardFinans : Finansbank kredi kartınızı kullanarak; peşin fiyatına 6 taksitle, vade farkı ile 3 veya 9 taksitle alışveriş yapabilirsiniz.
 • HSBC : HSBC Advantage kartınızı kullanarak; peşin fiyatına 6 taksitle; vade farkı ile 3 veya 9 taksitle alışveriş yapabilirsiniz.
 • Axess : Axess, Wings, Fish ve Carrefour Axess kartlarınızı kullanarak; vade farksız 3 veya 6 taksitle; vade farkıyla 9 taksitle satın alabilirsiniz. Citi Axess ve Citi Wings kartlarına taksit yapılmamaktadır.
 • Erteleme kampanyalarında, ödemeler banka tarafından otomatik olarak ertelenir.
Güvenli alışveriş
Satıcı Bilgileri:

Yaptığı 92 alışverişten %91 olumlu puan aldı.

Satışları için aldığı yorumlar ()


Tekil kullanıcı tarafından ziyaret edilmiştir.
Bu ürünle ilgilenen kullanıcılar bunlarla da ilgilendi
Sayfa Başına Dön
X