Gittigidiyor
GG

Bu ürün kapanmıştır. Satışı devam eden benzer ürünlere göz atın:

İKİNCİ EL I PHONE 4S 16GB BEYAZ

(#64217122)

2 GÜNLÜK ÇOK AMA ÇOK TEMİZ!!!!!!

Satıcının Diğer Ürünleri online_ege
Fotoğraf 1
Fotoğraf 0
Fotoğraf 1
Fotoğraf 2
 • Fotoğraf 0
 • Fotoğraf 1
 • Fotoğraf 2

 

ORJİNAL I PHONE 4 S BEYAZ 16 GB

ÇOK AMA ÇOKTEMİZ İMEİ PASSAPORT KAYITLIDIR.

ÜRÜN ULTRA GEVEYLİDİR.GEVEYLİ DEĞİLDİR!!!!

SIFIR GİBİ!!

 

JELATİNİ ÜZERİNDEDİR.

AÇIK ARTTIRMADA KAÇA BİTERSE BİTSİN GÖNDERİLECEKTİR.

SORULARINIZ İÇİN BİZE MESAJ ATABİLİRSİNİZ.

KUTU VE ŞARJ ALETİ İLE GÖNDERİLECEKTİR.

İki çekirdekli A5 çip. Yepyeni 8 MP iSight kamera ve optik sistem. iOS 5 ve iCloud. Bugüne kadarki en inanılmaz iPhone.

 

A5 çipindeki iki çekirdek, iki kata kadar daha fazla güç ve yedi kata kadar daha hızlı grafik performans sağlar.1Yani etkilerini hızlı bir şekilde hissedersiniz. iPhone 4S'in çabuk ve komutlarınıza karşı duyarlı oluşu uygulama başlatırken, internette gezinirken, oyun oynarken ve diğer tüm işlemlerde büyük fark yaratır. Ne yaparsanız yapın, kesintisiz devam edebilirsiniz. Yüksek güç verimliliğiyle, iPhone 4S üstün bir pil ömrüne sahiptir.

iPhone 4S, oyuncular için harikadır. A5 çipi, yedi kata kadar daha hızlı bir grafik performansı sunar. Böylece, oyunlar daha kesintisiz çalışır ve daha gerçekçi görünür. Ve grafik ağırlıklı uygulamalar daha da iyi performans gösterir.
 

iSight kamerası, belki de bugüne kadar bir telefonda görülen en iyi kameradır. Hatta yepyeni optik sistemiyle ihtiyacınız olan tek kamera. Her çekimin arkasında 8 megapiksellik çözünürlük ve geniş f/2.4 diyaframa sahip özel bir mercek bulunur. Geliştirilmiş arka aydınlatma sensörü, mükemmel otomatik beyaz ayarı, gelişmiş renk doğruluğu, yüz algılama ve azaltılmış hareket bulanıklığı gibi özelliklere sahiptir. Yani kaç kişiyi, hangi ışıkta ve ne kadar hareketli bir şekilde çekerseniz çekin, her şey olması gerektiği gibi görünür. Siz fotoğrafları görene kadar bekleyin.

Özel bir merceğe, daha geniş bir diyaframa ve yeni bir sensöre sahip gelişmiş optik sistem, göz kamaştırıcı fotoğraflar sunar. 8 megapiksellik iSight kamera, iPhone 4'teki kameraya göre yüzde 60 daha fazla piksele sahiptir. Ayrıca, daha fazla ışık toplaması için, yüksek bir kapasiteye ve verimliliğe sahip olacak şekilde geliştirilmiştir. Artan megapiksel ve ışık, fotoğraflarızın çözünürlük ve ayrıntılarında büyük bir farklılık yaratır.
 

Gittiğiniz her yerde 1080p HD formatında inanılmaz videolar çekebilirsiniz. Yepyeni optik sistemle, ışık her zaman doğru, renkler her zaman canlıdır. Video stabilizasyonu, titreyen çekimleri sabit hale getirir. Her şey hatırladığınızdan da iyi görünür. Üstelik videoları iPhone'unuzda kurgulayabilir ve eğlenceli hayatınızı çektiğiniz hızda paylaşabilirsiniz.

Saniyede 30 kare hızında, 1080p HD formatında inanılmaz videolar çekebilirsiniz. Gelişmiş arka aydınlatma sensörü ve geniş diyaframla içeri daha da fazla ışık girer. İyileştirilmiş otomatik beyaz ayarı, renklerin daha da doğru olmasını sağlar. Geçici parazit azaltma, düşük ışıkta harika videolar çekmenize yardımcı olur.
 

Tüm iOS geliştirmeleri, her şeyi daha da kolaylaştıran yollar içerir. iOS'un diğerlerinden açık ara önde olmasını sağlayan da budur. Ve şimdi iOS 5, iPhone 4S'e kazandırdığı 200'den fazla yeni özellikle daha da önde. İşte en sevdiğimiz özelliklerden birkaçı.

Bildirim Merkezi

Tek noktada her şeyden haberdar olun. Yeni mesajların, epostaların, anımsatıcıların, arkadaşlık isteklerinin ve daha birçok şeyin önizlemesini yapın.

iMessage

Diğer iOS 5 kullanıcılarına sınırsız sayıda mesaj gönderin. Bu özellik, Wi-Fi üzerinden ücretsizdir.2Üstelik yazışmayı bir cihazda başlatıp diğerinde sürdürebilirsiniz.

Twitter Bütünleşmesi

Ayarlar'dan bir kez giriş yapmanız yeter. Safari, Fotoğraflar, Kamera, YouTube ve Maps'ten tweet atmaya başlayabilirsiniz.

Anımsatıcılar

İşlerin bir listesini oluşturun ve yaptıkça işaretleyin. Hatta son tarih ve konum ekleyin.

Fotoğraflar

Fotoğraflarınızı kadrajlayın, döndürün, geliştirin ve kırmızı gözleri giderin. Bunları hepsini iPhone'unuzda gerçekleştirebilirsiniz.

Kamera Geliştirmeleri

Kameraya doğrudan kilitli ekrandan ulaşabilirsiniz. Sonra tek yapmanız gereken, ses yükseltme düğmesine basıp fotoğrafınızı çekmek.

Gazete Bayisi

Tüm gazete ve dergi uygulamalarınıza tek noktadan ulaşın. Yeni bir yayınlara abone olun. Her şeyi okuyun.

Safari

Okuyucu'yla, makaleleri reklam veya benzeri şeyler olmadan görüntüleyin. Okuma Listesi, makale bağlantılarını daha sonrası için kaydetmenizi sağlar.

PC'den Bağımsız

iPhone'unuzu kutusundan çıkar çıkmaz, kablosuz olarak etkinleştirip ayarlayabilirsiniz. Bir Mac ya da PC'ye ihtiyaç duymadan.

 •  
 •  
 •  
 •  
 

iCloud içeriğinizi yönetmenin en kolay yoludur. Çünkü o sizin yerinize her şeyi yapar. Fotoğraflarınızı, uygulamalarınızı, epostalarınızı, kişilerinizi, takvimlerinizi, belgelerinizi ve daha birçok şeyi saklar. Kablosuz olarak tüm cihazlarınıza iletir. Otomatik ve zahmetsizdir. Sorunsuz çalışır.3

Fotoğraf Yayını sayesinde, tek bir iOS cihazınızla çekim yaptığınızda bu fotoğraf, Mac veya PC de dahil diğer tüm cihazlarınızda otomatik olarak görüntülenir. Böylece fotoğraflarınızı istediğiniz her yerde başkalarına gösterebilirsiniz.
 

iPhone 4S'te gördüğünüz her şey çok net ve capcanlıdır. Retina ekran, bugüne kadar görülen en yüksek çözünürlüğe sahip telefon ekranıdır. Hatta piksel yoğunluğu o kadar yüksektir ki, insan gözü pikselleri tek tek ayırt edemez. Ama elbette son derece net metinleri, keskin grafikleri ve göz kamaştırıcı görüntüleri fark edersiniz. Her şey basılı sayfada olabileceğinden daha güzel görünür.

 

FaceTime, iPhone'la iPhone, iPad 2, iPod touch veya Mac arasında, Wi-Fi üzerinden görüntülü görüşme yapmanızı sağlar.4 Yani karşınızdaki veya siz nerede olursanız olun, her zaman birbirinizi görebilirsiniz. FaceTime araması yapmak, telefon araması yapmak kadar kolaydır. Görmek istediğiniz kişinin adına dokunun yeter. Büyük bir olayı, önemli bir toplantıyı veya güzel bir eğlenceyi asla kaçırmazsınız. Ayrıca kim sizi görmekten mutlu olmaz ki?

 

iPhone'unuzla gelen uygulamalar sadece bir başlangıçtır. Neredeyse her kategoride, çoğu ücretsiz olan yüz binlerce yeni uygulama bulmak için App Store'a bir göz atın. Ne kadar uygulama indirirseniz, iPhone'unuz o kadar çok şey yapar. Ve siz de iPhone'unuzla o kadar çok şey yapabilirsiniz. App Store sonsuz olasılıklarla doludur.

 

Epostaları, fotoğrafları, internet sayfalarını ve belgeleri Wi-Fi ile doğrudan iPhone'unuzdan yazdırın.5 Yazılım indirmeniz, sürücü yüklemeniz ve kablo bağlamanız gerekmez. iPhone'da yapacağınız birkaç dokunuşla ekrandaki görüntüden, yazdırılmış bir kopyaya geçebilirsiniz

 

iPhone 4S, iletim ve alım işlemi için iki anten arasında akıllı bir şekilde geçiş yapan ilk telefondur. Bu nedenle arama kalitesi daha yüksektir. Ayrıca, maksimum HSDPA veri hızlarını 14,4 Mbps olacak şekilde iki kat artırır.6 Bu, daha hızlı bağlantı, daha hızlı yükleme ve yeniden yükleme, ve daha hızlı indirme demektir. Üstelik iPhone 4S evrensel bir telefon olduğundan, neredeyse her yerde kullanabilirsiniz. İster GSM ister CDMA müşterisi olun, dünya çapında 200 ülkede bulunan GSM şebekelerinden faydalanabilirsiniz.

iPhone 4S
14,4 Mbps
iPhone 4
7,2 Mbps
 

iPhone 4S'le, günlük işleri yapmanın sıradışı yollarını keşfedin. Göz kamaştırıcı fotoğraflar ve HD videolar çekin. FaceTime'la arkadaşlarınızı ve ailenizi görün. Retina ekranla intenette gezinin. Epostalarınızı kontrol edin. Mesaj gönderi

Ürüne ait katalog bilgileri

Ekran

Ekran Tipi
: Dokunmatik
Ekran Ölçüsü
: 960 x 640 Piksel

Ana Özellikler

Bekleme Süresi
: 200 Saat
Bağlantı Özellikleri
: 3G - Bluetooth - Gprs - Edge - Wi-Fi - Usb - Wap
Konuşma Süresi
: 480 Dakika
Dijital Kamera Kalitesi
: 8.0 MP
Multimedya Özellikleri
: Entegre Dijital Kamera - Polifonik Zil - MP3 - Medya Oynatıcı - Gps - Resim ve Video Düzenleme Programı - Tv/Projeksiyon Bağlantısı - YouTube İzleme Menüsü - Multi-Touch Özelliği - Görüntülü Görüşme
Telefon Özellikleri
: Eller Serbest - Titreşim - Ses Kaydı - Uçuş Modu - Sesli Arama
Telefon Tipi
: Akilli Telefon
İşletim Sistemi
: iOS İşletim Sistemi

Diğer Özellikler

Mesajlaşma Sistemi
: SMS - MMS - E-Mail
Data Formatları
: Wap 2.0 - xHTML - HTML
Organizer Özellikleri
: Dünya Saatleri - Not Defteri - Birim Çevirici - İş Listesi - Alarm - Ajanda - Takvim
Paket İçeriği
: Kullanma Kılavuzu - Şarj Cihazı - Bağlantı Kablosu - Kulaklık - Masaüstü Standı

Görünüm

Renk
: Beyaz
Ağırlık
: 140 gr
Telefon Tasarımı
: Monoblok
Boyutlar
: 115.2 x 58.6 x 9.3 mm

Hafıza

Telefon Hafızası
: 16 GB

Garanti Süresi

Garanti Süresi
: 2 Yıl

Teknik Özellikler

Video Kayıt
: Var
Video Oynatma
: Var
Sesli Video Kayıt
: Var
APPLE IPHONE 4S 16 GB CEP TELEFONU - BEYAZ

Tekil kullanıcı tarafından ziyaret edilmiştir.

Ticari kredi kartlarına 9 aya varan taksit fırsatı!

Ticari kredi kartınızla gıda, altın ve telekomünikasyon dahil tüm kategorilerdeki ürünleri 9 aya varan taksitle alabilirsiniz. Detaylı bilgi

 • Worldcard : Yapı Kredi Bankası Worldcard'ınızı (Albaraka, Teb ve Vakıfbank Worldcard dahil) kullanarak; vade farksız 3, 6 veya 9 taksitle satın alabilirsiniz. Peşin fiyatına 9 taksit, hesap ekstresine 6+3 taksit olarak yansıtılacaktır.
 • Bonus : Garanti Bankası Bonus Card, Shop & Miles, American Express, Deniz Bonus, TEB Bonus, Şeker Bonus, ING Bonus, Türkiye Finans Happy Card ve Eurobank Tekfen Bonus kartlarınızı kullanarak; vade farksız 6 taksitle; vade farkı ile 3 veya 9 taksitle satın alabilirsiniz. Peşin fiyatına 6 taksit hesap ekstresine 4 + 2 taksit olarak yansıtılacaktır.
 • Maximum : İş Bankası Maximum, Maximiles ve Maximum logolu Ziraat Bankası kartlarınızı kullanarak; peşin fiyatına 6 taksitle, vade farkı ile 3 veya 9 taksitle alışveriş yapabilirsiniz.
 • CardFinans : Finansbank kredi kartınızı kullanarak; peşin fiyatına 6 taksitle, vade farkı ile 3 veya 9 taksitle alışveriş yapabilirsiniz.
 • HSBC : HSBC Advantage kartınızı kullanarak; peşin fiyatına 6 taksitle; vade farkı ile 3 veya 9 taksitle alışveriş yapabilirsiniz.
 • Axess : Axess, Wings, Fish ve Carrefour Axess kartlarınızı kullanarak; vade farksız 3 veya 6 taksitle; vade farkıyla 9 taksitle satın alabilirsiniz. Citi Axess ve Citi Wings kartlarına taksit yapılmamaktadır.
 • Erteleme kampanyalarında, ödemeler banka tarafından otomatik olarak ertelenir.
 • Worldcard : Yapı Kredi Bankası Worldcard'ınızı (Albaraka, Teb ve Vakıfbank Worldcard dahil) kullanarak; vade farksız 3, 6 veya 9 taksitle satın alabilirsiniz. Peşin fiyatına 9 taksit, hesap ekstresine 6+3 taksit olarak yansıtılacaktır.
 • Bonus : Garanti Bankası Bonus Card, Shop & Miles, American Express, Deniz Bonus, TEB Bonus, Şeker Bonus, ING Bonus, Türkiye Finans Happy Card ve Eurobank Tekfen Bonus kartlarınızı kullanarak; vade farksız 6 taksitle; vade farkı ile 3 taksitle satın alabilirsiniz. Peşin fiyatına 6 taksit hesap ekstresine 4 + 2 taksit olarak yansıtılacaktır.
 • Maximum : İş Bankası Maximum, Maximiles ve Maximum logolu Ziraat Bankası kartlarınızı kullanarak; peşin fiyatına 6 taksitle, vade farkı ile 3 veya 9 taksitle alışveriş yapabilirsiniz.
 • CardFinans : Finansbank kredi kartınızı kullanarak; peşin fiyatına 6 taksitle, vade farkı ile 3 veya 9 taksitle alışveriş yapabilirsiniz.
 • HSBC : HSBC Advantage kartınızı kullanarak; peşin fiyatına 6 taksitle; vade farkı ile 3 veya 9 taksitle alışveriş yapabilirsiniz.
 • Axess : Axess, Wings, Fish ve Carrefour Axess kartlarınızı kullanarak; vade farksız 3 veya 6 taksitle; vade farkıyla 9 taksitle satın alabilirsiniz. Citi Axess ve Citi Wings kartlarına taksit yapılmamaktadır.
 • Erteleme kampanyalarında, ödemeler banka tarafından otomatik olarak ertelenir.
Güvenli alışveriş
Satıcı Bilgileri:

Henüz yaptığı bir alışverişi yok.

Satışları için aldığı yorumlar ()


Tekil kullanıcı tarafından ziyaret edilmiştir.
Bu ürünle ilgilenen kullanıcılar bunlarla da ilgilendi
Sayfa Başına Dön
X