Gittigidiyor
GG

Bu ürün kapanmıştır. Satışı devam eden benzer ürünlere göz atın:

LC D802 G2 16 GB AKILLI TELEFONU

(#99146158)

2 YIL GARANTİ VE ADINIZA FATURALI

cepport (38507)
Satıcının Diğer Ürünleri cepport
Fotoğraf 1
 • Fotoğraf 0

LÜTFEN 3 İŞ GÜNÜ TESLİMAT SÜRESİNİ DİKKATE ALINIZ ÜRÜNÜMÜ ERKEN GÖNDERİN MESAJLARI DİKKATE ALINMAYACAKTIR KEYİFLİ ALIŞVERİŞLER DİLERİZ

FATURA ADRES DEGİŞİKLİGİ İÇİN MESAJLARINIZ DİKKATE ALINMAYACAKTIR KAMPANYA ÜRÜNLERİMİZ MCKS SİTEMİNE RESMİ IMEI KAYITLIDIR

 

 

 

Gittigidiyor.com’a Özel Süper Fırsat

Kısa bir süre için sadece

1289TL Stoklar Sınırlıdır.

ORJİNAL AMBALAJINDA SIFIR ÜRÜN.

RESMİ İTHALATI YAPILMIŞTIR.

2 YIL GARANTİLİ VE ADINIZA FATURALIDIR.

Tüm Ürünlerimiz Sanayi Bakanlığından Onaylı 2 Yıl Resmi Garantilidir.

Ürünlerimiz Adınıza Kesilmiş Fatura

ve Garanti Belgesi ile Gönderilecektir.

GARANTİ:

2 YIL SANAYİ BAKANLIĞI ONAYLI İTHALATÇI FİRMA GARANTİSİNDEDİR. TÜM ÜRÜNLERİMİZ FATURALIDIR. GARANTİ SÜRESİ FATURA TARİHİNDEN İTİBAREN BAŞLAR VE 2 YIL SÜRELİDİR.ÜRÜNÜ SATIN ALDIKTAN SONRA HERHANGİBİR ARIZA DURUMUNDA, SİZLERE GÖNDERECEĞİMİZ GARANTİ BELGESİNDE BELİRTİLEN İTHALATÇI FİRMANIN ANLAŞMALI YETKİLİ SERVİSLERİNE,ÜCRETSİZ OLARAK ÜRÜNÜNÜZÜ GÖNDEREBİLİR VE TEKNİK SERVİS HİZMETLERİNDEN 24 AY BOYUNCA YARARLANABİLİRSİNİZ.

İTHALATÇI FİRMA:

SANAYİİ BAKANLIĞINDAN GEREKLİ İZİNLERİ ALMIŞ,YURTDIŞINDAN ÜRÜN İTHAL ETMEK İÇİN GEREKLİ KOŞULLARI SAĞLAMIŞ VE İTHALAT BELGESİNE SAHİP, EN AZ BİR BÖLGEDE TEKNİK SERVİS HİZMETİ SAĞLAYABİLECEK BİR FİRMADIR.BU FİRMANIN GETİRMİŞ OLDUĞU ÜRÜNLER 2 YIL GARANTİ KAPSAMI ALTINDADIR GARANTİ HİZMETİNİ İTHALATÇI FİRMANIN ANLAŞMIŞ OLDUĞU TEKNİK SERVİS VERMEKTEDİR. TEKNİK SERVİS BİLGİLERİ GARANTİ BELGESİNDE BELİRTİLMİŞTİR.

İTHALATÇI FİRMA TARAFINDAN İTHAL EDİLMİŞ OLAN BU ÜRÜN , BİLGİ TEKNOLOJİLERİ KURUMU TARAFINDAN KAYIT ALTINA ALINMIŞ ÜRÜNLERDİR.(İMEİ KAYITLARI YAPILMIŞTIR).

 

KAYIT :

İTHALATÇI FİRMA, TÜM CİHAZLARIN İMEİ NUMARALARINI TELEKOMİNİKASYONA KAYIT ETTİRMİŞTİR. BU NEDENLE TÜM OPERATÖRLERE AÇIKTIR. HERHANGİBİR PASAPORT KAYDI KESİNLİKLE GEREKTİRMEZ. BU ÜRÜN YOLCUNUN YURTDIŞINDAN YANINDA GETİRDİĞİ VE PASAPORTA KAYIT ETTİRDİĞİ CİHAZLARDAN DEĞİLDİR. TAMAMIYLE YASAL YOLLARLA İTHAL EDİLEN VE TÜM VERGİLERİ ÖDENDİKTEN SONRA İMEİ KAYIT İŞLEMLER TAMAMLANAN CİHAZLARDIR.

 

İADE VE DEĞİŞİM:

İADE EDECEĞİNİZ ÜRÜNÜ EKSİKSİZ, ORİJİNAL FATURASIYLA, PAKETİ HASAR GÖRMEMİŞ, KULLANILMAMIŞ, KULLANIM HATASI SONUCU ZARAR GÖRMEMİŞ HALİ İLE GÖNDERDİĞİNİZDEN EMİN OLMALISINIZ. İADE ETTİĞİNİZ PAKETİN İÇİNDE ÜRÜNÜN KUTUSU, AMBALAJI VE AKSESUARLARI EKSİKSİZ VE HASARSIZ BİR ŞEKİLDE BULUNMALIDIR. AMBALAJI AÇILMIŞ, BOZULMUŞ, KULLANILMIŞ VE DENENMİŞ OLDUĞU TAKDİRDE ÜRÜN İADESİ YETKİLİ SERVİS RAPORU DOĞRULTUSUNDA YAPILMAKTADIR. SİPARİŞİNİZ TESLİM EDİLDİĞİNDE KARGO YETKİLİSİ EŞLİĞİNDE PAKETİNİZİ AÇMALI VER ÜRÜNÜ KONTROL ETMELİSİNİZ. BEKLENMEDİK BİR DURUMDA SORUNLU ÜRÜN İLE KARŞILAŞTIĞINIZ TAKDİRDE PAKETİ TESLİM ALMAYIP, KARGO YETKİLİSİNE TUTANAK TUTTURARAK KARGO ŞİRKETİ TARAFINDAN TARAFIMIZA İADE EDİLMESİNİ SAĞLANMANIZ GEREKMEKTEDİR.

 

ÜRÜN İADE VE DEĞİŞİM ŞARTLARI

· TESLİMAT SÜRECİNDE ÜRÜNLE İLGİLİ GÖZLE GÖRÜLEN KIRIK, HASAR, DARBE VEYA KUSUR TESPİT EDERSENİZ, MUTLAKA KARGO GÖREVLİSİNE HASAR TESPİT TUTANAĞI TUTTURMANIZ GEREKMEKTEDİR. 

· ÜRÜNLER ANLAŞMALI KARGO FİRMASI İLE SİGORTALI GÖNDERİM YAPILARAK GÖNDERİLMEKTEDİR.ÜRÜN TESLİM ALINMASI SIRASINDA ÜRÜN FATURASI, KUTU İÇERİĞİ VE HASAR DURUMU KARGO YETKİLİSİ DENETİMDE KONTROL EDİLMELİDİR.ÜRÜN APARATLARINDA VE AKSESUARLARINDA BİR EKSİKLİK VAR İSE KARGO GÖREVLİSİNE BİLDİRİLEREK KARGO TUTANAĞI HAZIRLANMALIDIR. ÜRÜN KUTUNUZ AÇILMIŞ, KONTROL BANTLARI AÇILMIŞ VEYA YIRTILMIŞ , KUTUSU HASAR GÖRMÜŞ İSE BU TUTANAK MUTLAKA HAZIRLANMALIDIR. BU KONUDA DAHA SONRADAN İLETİLEN TALEPLER DİKKADETE ALINMAYACAKTIR.

 

ÜRÜNÜM GÜVENLİ BİR ŞEKİLDE GELDİĞİNİ NASIL ANLARIM?

· ÜRÜNLERİMİZ ORJİNAL AKSESUAR VE ORJİNAL SIFIR KUTUSU İLE TARAFINIZA GÖNDERİLİR.ÜRÜNLERİMİZ ÜZERİNDE FİRMAMIZIN LOGOSUNU TAŞIYAN “KONTROL EDİLMİŞTİR” BANTLARI YER ALIR. BU BANTLAR ÜRÜNÜNÜN DEPODAN ÇIKMADAN ÖNCE SON KONTROLLERİ YAPILDIĞINI GEREKLİ EKİPMANLARIN VE EVRAKLARIN TAM OLARAK KARGOLANMAYA HAZIR OLDUĞUNU GÖSTERMEKTEDİR.KARGOLAMA ESNASINDA ÜRÜNLER KULLANICILARA HASAR GÖRMEDEN ULAŞMASI İÇİN ÖZENLE PAKETLENİR VE FATURANIZIN BİR NÜSAHSINI KARGO PAKETİNİZE BİR DİĞER NÜSHASINI KARGO PAKETİNİN İÇERİSİNE KONULURAK GÖNDERİM TAMAMLANIR.

· ÜRÜN KARGO TARAFINDAN SİZE ULAŞTIĞINDA ÜRÜNÜ İMZA KARŞILIĞI TESLİM ALINIZ VE KARGO GÖREVLİSİNE ÜRÜNÜ KONTROL ETMEK İSTEDİĞİNİZİ İLETİNİZ.ÜRÜNÜN KUTU İÇERİĞİNİ VE ÜRÜNÜ KONTROL EDİNİZ.ÜRÜNDE GÖZLE GÖRÜLÜR BİR CİZİK , HASAR , EZİLME VEYA BAŞKA BİR DURUM OLUP OLMADIĞINDAN EMİN OLUNUZ.ÜRÜN İLE İLGİLİ TESLİM ALMANIZI ENGELLEYEN BİR DURUM SÖZKONUSU İSE KARGO TUTANAĞI İLE ÜRÜNÜ TARAFIMIZA GÖNDERİNİZ VE SİZE ÜRÜN DEĞİŞİMİ İÇİN GEREKLİ İŞLEMLERİN YAPILMASI İÇİN DURUMU TARAFIMIZA YAZILI OLARAK İLETİNİZ.

· DİĞER KONTROL EDİLMESİ GEREKEN HUSUS, ÜRÜNE AİT OLAN FATURANIZDIR LÜTFEN KARGONUZUN TESLİM AŞAMASINDA ADINIZA DÜZENLENMİŞ FATURANIZI KONTROL EDİNİZ.

· KARGO TUTANAĞI OLMAMASI DURUMUNDA ÜRÜNLERİNİZ İLE İLGİLİ EKSİK VEYA HASARLI GÖNDERİM ŞİKAYETLERİNİZ DİKKATE ALINMAMAKTADIR.

· KONTROL BANDI AÇILAN VE KULLANIMA BAŞLANAN CİHAZLAR İÇİN MEYDANA GELEN TÜM ŞİKAYETLERİNİZ VE SORUNLARINIZ İÇİN TSE STANDARTLARINA SAHİP OLAN YETKİLİ SERVİSLERİMİZ 24 AY BOYUNCA HİZMET VERECEKTİR.

 

Boyut ve Ağırlık

 • Derimlik : 138.5 mm
 • Genişlik : 70.9 mm
 • İncelik: 8.9 mm
 • Ağırlık: 143 g

Kapasite

 • Dahili Hafıza 16 dahili hafıza
 • 2GB RAM

Ağ ve Bağlantı

 • GPS
 • Bluetooth Versiyon 4.0 (Apt-x)
 • USB 2.0 
 • NFC
 • Wi-Fi 802.11 a/b/g/n
 • GSM Frekansları : 1800-1900-850-900 MHz

Teknik Özellikler

 • İşletim Sistemi : Android 4.2.2 (Jelly Bean)
 • İşlemci : Qualcomm Snapdragon
 •  Hızı : 2.26 GHz

Ekran ve Gösterim

 • Full HD IPS Ekran, 423 ppi
 • 5.2 inç 
 • 1080 x 1920 ekran çözünürlüğü

Kamera ve Fotoğraf

 • Ön Kamera 2.1 MP
 • Arka Kamera : 13 MP OIS Kamera

Güç ve Batarya

 • 3000 mAh SiO + Li-Polimer (İnce Tasarımlı)

SİZDEN İLHAM ALARAK TASARLANDI

 

G2 çok yönlü bireyler için tasarlanmış deneyim odaklı dinamik bir dur. Üstün donanımıyla uyum içinde çalışır, içgüdüsel tasarımıyla etkiler ve benzersiz, sezgisel ve içeriğe dayalı kullanıcı deneyimi özellikleriyle sizi kendine çeker. Ürünü, hızlı performans ve paylaşım becerileri için kullanacak olan sosyal bağlantılara sahip gençlerden, cihazın üretken özelliklerini kariyerlerini geliştirmeye yoğunlaşırken kullanacak azimli profesyonellere ve ürünün gelişmiş kamerasını kullanarak her büyüleyici anı yakalayacak ailesine odaklı bireylere kadar — G2 D802 herkesin udur.

3D VR

 

SİHİRLİ TUŞ

 

Avucunuzun içindeki üstün görüntüleme deneyimi sizi büyüleyecek. G2 D802'nin seçkin ve minimalistik tasarımı sezgisel parmak kullanımı sağlayan entegre bir arka tuş ve ergonomik el içi kullanım imkanı sunan ince ve özenle tasarlanmış bir  içerir.

5.2" FULL HD IPS EKRAN

Görüntüleri canlı renklerle ve net olarak görün. LG G2 D802 'nin 5.2" Full HD IPS ekranı doğal renkleri, keskin metinleri, yüksek çözünürlüklü ayrıntıları ve sinemayı andıran 16:9 en boy oranıyla size üstün bir görsel deneyim sunar.

Zengin, 423 piksel/inç çözünürlüğü her ayrıntıyı gösterir ve Full HD IPS ekranı size, aşırı doygunluk ya da göz yorgunluğunu olmadan, parlak beyazlar ve daha hassas ve gerçeğe uygun renkler sunar. Bu yüzden ister Full HD bir doğa programı izliyor olun, ister gökyüzünün gerçek mavisinin yer aldığı bir fotoğrafa bakıyor olun, ya da kırmızının mükemmel bir tonunda renge sahip ayakkabılar satın oluyor olun, baktığınız şeyin otantik bir görünümünü izleyebileceksiniz.


 

13 MP GELİŞMİŞ KAMERA

 ile net fotoğraflar ve akıcı videolar çekmek için elinizin sabit olmasına gerek yoktur. Yüksek çözünürlüklü 13 MP kamerası, siz kamerayı tutarken merceğinizi sabitleyen, çığır açan optik görüntü sabitleme (Optik Görüntü Sabitleyici) teknolojisine sahiptir ve bu sayede fotoğraflarınız daha az bulanık olur ve videolarınızda daha az titreme olur.

Bu özellik gece çekilen fotoğraflar için de harikadır. Daha düşük aydınlatma ayarları, daha uzun pozlamalar gerektirir ve bu da daha fazla hareket potansiyeli yaratarak görüntüleri bulanıklaştırır. Ancak OIS ile, telefonunuzu tam olarak sabit tutamadığınızda bile, inanılmaz düşük aydınlatmalı çekimler yapabilirsiniz.

Üstelik, Çok Noktaya Otomatik Odaklanma (Multi Points AF) 9 Otomatik Odak noktasıyla birden fazla yüze veya hareketli nesneye hızlı ve hassas odaklanma sağlarken, Süper Çözünürlük (Super Resolution) kaliteden ödün vermeden daha yakından zumlama yapmanızı sağlayarak, normal zumlamaya kıyasla 8 kat detaylı ve net görüntüler elde etmenizi sağlar.


YÜKSEK KALİTE SES

Her sesin arkasında birçok detay vardır - ve Yüksek Kalite Sesile bu detayların hepsini duyacak ve kaydedeceksiniz. Bu özellik sesi yüksek çözünürlüklü videonun görüntüleri etkilemesiyle hemen hemen aynı şekilde etkileyerek daha fazla netlik ve kalite sağlar ve bu sayede ana derin tonu, ince ses ayrıntılarını veya bir güç akorunun tatlı sesini asla kaçırmazsınız.

G2 hem kaydederken hem de dinlerken yüksek kalite ses sunar ve FLAC ve WAV dosyaları için 24- it, 192 kHz Hi-Fi oynatmayı destekleyerek Studio Master dosyalarında bozulmaya neden olmaz. Ek olarak, LG G2 gelişmiş gürültü engelleme özellikli çoklu mikrofon kayıt özelliğine sahiptir ve bu sayede gürültülü ortamlarda bile net ses kalitesini yakalar ve kaydeder. Müziklerinizi ve kayıtlarınızı Yüksek Ses Çözünürlüğüyle dinlenebilecek şekilde deneyimleyin.QUALCOMM SNAPDRAGON 800 İŞLEMCİ İLE BİRLİKTE 2.26 GHZ DÖRT ÇEKİRDEKLİ İŞLEMCİ

Video izlerken veya  oynarken inanılmaz netlikteki grafiklerin tadını çıkarın, internette daha hızlı gezinin ve sıfır gecikme süresi ile birden fazla uygulamayı kullanın. G2'nizi nasıl kullanmak isterseniz isteyin, Qualcomm® Snapdragon™ 800 İşlemci ile 2.26Ghz Dört Çekirdekli CPUlar ile çalışan bu cihazla daha kusursuz bir deneyim yaşayacaksınız.

G2 görevleri dört çekirdeği arasında verimli şekilde bölerek, aynı anda kolayca birden fazla işlem yapabilir, grafik performansında yüzde 50'ye kadar artış sağlar ve daha yüksek CPU hızları sunar.UZUN ÖMÜRLÜ PİL

G2'nin 3.000 mAh SiO+ pili incelikten ödün vermeden size şaşırtıcı bir güç sağlar ve bu sayede tüm gün unuzu kullanabilirsiniz.

Pilin özenli tasarımı ve silikon anot malzeme, geleneksel lityum iyon pillerle karşılaştırıldığında, çok ince bir ebatta maksimum depolama kapasitesini ve verimliliği sağlar. Üstelik eklenmiş olan GRAM yonga seti %10 daha az güç tüketilmesini sağlayarak pil ömrünü uzatır.


MİSAFİR MODU

Telefonu her zaman yalnızca siz kullanmazsınız. Misafir Modu ile kendiniz veya bir misafir için kullanıcı deneyimini kişiselleştirerek, hangi modu etkinleştirdiğinize bağlı olarak hangi uygulamaların ve özelliklerin kullanılabileceğini kontrol edebilirsiniz.

Bu özellik kendiniz veya örneğin misafiriniz olan bir çocuk ya da bir arkadaşınız için elinizle ana ekrandan seçim yapmanızı ve ilgili kullanıcı için ayrı kullanıcı modeli kilitleri oluşturmanızı sağlar. Böylece unuzu ne zaman isterseniz paylaşabilirsiniz ve içerik ve ayarlarınız aynı bıraktığınız gibi kalır.
SES YAKINLAŞTIRMA

 

Ses yakınlaştırma videonuzu kaydederken, kaydettiğiniz sese yakınlaşarak belirli bir ses kaynağını sıfırlamanızı sağlar. Ardından, yeniden oynattığınızda kaydettiğiniz sesi daha net duyabilirsiniz.

Bu benzersiz özellik üç adet stereo mikrofon kullanır ve bu da sesi belirli bir açıda yükseltir ve çevredeki gürültüleri azaltır. Böylece duymak istediğiniz seslere zumlama yapabilir ve duymak istemediklerinizi azaltabilirsiniz.
KNOCK ON

Tek gereken, basit bir dokunuştur. Telefonunuzu elinize almadan, veya güç düğmesine basmadan ekranı aydınlatmak için tek yapmanız gereken G2'ye nazikçe iki kere dokunmaktır. G2 bu hareketi hissederek ekranı aydınlatır.

Elleriniz doluyken veya telefonunuza yalnızca iki kere dokunabilecek durumdayken, G2 D802 yükünüzü hafifletmenize yardımcı olacak.

 TAK & BAŞLAT

Müzik mi dinlemek istiyorsunuz? Tek yapmanız gerekenlarınızı takmak. Dosyaları senkronize etmeye hazır mısınız? USB kablonuzu takın. Plug & Pop ile, kulaklık veya USB kabloları taktığınızda, G2 sezgisel olarak size bu cihazları özelliklerin simgelerini göstererek istediğiniz uygulamaları daha hızlı kullanmanızı sağlar.

ÇİFT KAYIT/ÇİFT KAMERA

Kameranın arkasında olan siz olsanız bile fotoğrafta yerinizi alın.
Çift Kayıt/Çift Kamera ön ve arka kameraları eşzamanlı olarak aktive etmenizi sağlar ve böylelikle kendinizi ve hedefinizi aynı anda kaydedebilirsiniz.

Bu eğlenceli özellik hem fotoğraf hem de video kamerayla birlikte kullanılır ve çektiğiniz herhangi bir fotoğraf veya videonun içine yüzünüzü yerleştirmek için fotoğraf içinde fotoğraf teknolojisini kullanır.

GÖRÜNTÜ TAKİP

Büyük resmi kaybetmeden favori hedefinize odaklanın. Zum Takip özelliği resim içinde resim çerçevesi oluşturarak bir yandan seçtiğiniz hedefin hareketlerine yoğunlaşırken diğer yandan da sahnenin geri kalanının görülmesini sağlayan benzersiz videolar çekmenizi sağlar. Bu özellik seçtiğiniz hedefe zumlama yapar ve arka plandaki videonun üzerine binen ayrı bir çerçevede bu hedefin hareketlerini takip eder.
YAKINLAŞTIR VE İZLE

Yakınlaştır ve İzle (Zoom to Track) yeniden oynatma sırasında bir hedefe seçici yakınlaştırma yapmanızı sağlayarak, videolarınızı G2'nizde daha interaktif ve eğlenceli şekilde izlemenizi sağlar. Bu, daha yakından bakmak için kameranın arkasına geçmeye benzer— bunu video kaydedildikten sonra bile yapabilirsiniz.


 

CAPTURE PLUS / CLIP TRAY

Capture Plus

Capture Plus ile internette gezinirken büyük resmi görün. Capture Plus, sınırlı bir ekran çekimi yerine, bir web sayfasının kesin sınır kontrolleri olan tam bir ekran görüntüsünü çekmenizi sağlar. Bu, makaleleri, yemek tariflerini, makbuzları veya daha sonra okumak ya da yazdırmak isteyebileceğiniz diğer belgeleri çevrimiçi olarak kaydetmenin çok daha iyi bir yoludur.


Clip Tray

Clip Tray, daha sonra kullanmak isteyebileceğiniz görüntü, metin ve bağlantıları depolayan  benzeri bir pano görevi görür. Çevrimiçi karşılaştırmalı alışveriş veya arkadaşlarla bilgi paylaşımı için harika bir özelliktir ve ekranın alt kısmındaki hareketli bir panoda birden çok öğeyi kopyalamanızı ve depolamanızı sağlayarak görsel bir bilgi porföyü oluşturur. Zamanla öğelerinizi biriktirin ve bir e-postaya, gönderiye, belgeye veya kısa mesaja hangisini ekleyeceğinizi seçin.

 

 


Tekil kullanıcı tarafından ziyaret edilmiştir.

Ticari kredi kartlarına 9 aya varan taksit fırsatı!

Ticari kredi kartınızla gıda, altın ve telekomünikasyon dahil tüm kategorilerdeki ürünleri 9 aya varan taksitle alabilirsiniz. Detaylı bilgi

 • Worldcard : Yapı Kredi Bankası Worldcard'ınızı (Albaraka, Teb ve Vakıfbank Worldcard dahil) kullanarak; vade farksız 3, 6 veya 9 taksitle satın alabilirsiniz. Peşin fiyatına 9 taksit, hesap ekstresine 6+3 taksit olarak yansıtılacaktır.
 • Bonus : Garanti Bankası Bonus Card, Shop & Miles, American Express, Deniz Bonus, TEB Bonus, Şeker Bonus, ING Bonus, Türkiye Finans Happy Card ve Eurobank Tekfen Bonus kartlarınızı kullanarak; vade farksız 6 taksitle; vade farkı ile 3 veya 9 taksitle satın alabilirsiniz. Peşin fiyatına 6 taksit hesap ekstresine 4 + 2 taksit olarak yansıtılacaktır.
 • Maximum : İş Bankası Maximum, Maximiles ve Maximum logolu Ziraat Bankası kartlarınızı kullanarak; peşin fiyatına 6 taksitle, vade farkı ile 3 veya 9 taksitle alışveriş yapabilirsiniz.
 • CardFinans : Finansbank kredi kartınızı kullanarak; peşin fiyatına 6 taksitle, vade farkı ile 3 veya 9 taksitle alışveriş yapabilirsiniz.
 • HSBC : HSBC Advantage kartınızı kullanarak; peşin fiyatına 6 taksitle; vade farkı ile 3 veya 9 taksitle alışveriş yapabilirsiniz.
 • Axess : Axess, Wings, Fish ve Carrefour Axess kartlarınızı kullanarak; vade farksız 3 veya 6 taksitle; vade farkıyla 9 taksitle satın alabilirsiniz. Citi Axess ve Citi Wings kartlarına taksit yapılmamaktadır.
 • Erteleme kampanyalarında, ödemeler banka tarafından otomatik olarak ertelenir.
 • Worldcard : Yapı Kredi Bankası Worldcard'ınızı (Albaraka, Teb ve Vakıfbank Worldcard dahil) kullanarak; vade farksız 3, 6 veya 9 taksitle satın alabilirsiniz. Peşin fiyatına 9 taksit, hesap ekstresine 6+3 taksit olarak yansıtılacaktır.
 • Bonus : Garanti Bankası Bonus Card, Shop & Miles, American Express, Deniz Bonus, TEB Bonus, Şeker Bonus, ING Bonus, Türkiye Finans Happy Card ve Eurobank Tekfen Bonus kartlarınızı kullanarak; vade farksız 6 taksitle; vade farkı ile 3 taksitle satın alabilirsiniz. Peşin fiyatına 6 taksit hesap ekstresine 4 + 2 taksit olarak yansıtılacaktır.
 • Maximum : İş Bankası Maximum, Maximiles ve Maximum logolu Ziraat Bankası kartlarınızı kullanarak; peşin fiyatına 6 taksitle, vade farkı ile 3 veya 9 taksitle alışveriş yapabilirsiniz.
 • CardFinans : Finansbank kredi kartınızı kullanarak; peşin fiyatına 6 taksitle, vade farkı ile 3 veya 9 taksitle alışveriş yapabilirsiniz.
 • HSBC : HSBC Advantage kartınızı kullanarak; peşin fiyatına 6 taksitle; vade farkı ile 3 veya 9 taksitle alışveriş yapabilirsiniz.
 • Axess : Axess, Wings, Fish ve Carrefour Axess kartlarınızı kullanarak; vade farksız 3 veya 6 taksitle; vade farkıyla 9 taksitle satın alabilirsiniz. Citi Axess ve Citi Wings kartlarına taksit yapılmamaktadır.
 • Erteleme kampanyalarında, ödemeler banka tarafından otomatik olarak ertelenir.
Güvenli alışveriş
Satıcı Bilgileri:

Yaptığı 11822 alışverişten %98 olumlu puan aldı.

Satışları için aldığı yorumlar ()


Tekil kullanıcı tarafından ziyaret edilmiştir.
Bu ürünle ilgilenen kullanıcılar bunlarla da ilgilendi
Sayfa Başına Dön
X