Tüm Kategoriler

Bu ürün kapanmıştır. Satışı devam eden benzer ürünlere göz atın:

Spigen SGP iPhone 5 / 5s / 5c Glas.t Nano Slim

(#108230933)

En Ucuz Fiyat Garantisi

4lc (301)
Satıcının Diğer Ürünleri 4lc
Fotoğraf 1
Fotoğraf 0
Fotoğraf 1
Fotoğraf 2
Fotoğraf 3
Fotoğraf 4
  • Fotoğraf 0
  • Fotoğraf 1
  • Fotoğraf 2
  • Fotoğraf 3
  • Fotoğraf 4

Tüm Ürünlerimiz 1 Yıl Spigen SGP Türkiye Garantisi Altındadır.

Ürünlerimiz %100 Orjinaldir

Ürünün Orjinalliğini Kutu içerisinden çıkacak olan seri numarasını http://www.sgporiginal.com Sitesi üzerinden kontrol edebilirsiniz

 

Steinheil GLAS.t NANO SLIM ekranınızı zarar ve çiziklerden korumak için darbe emiciliği güçlendirilmiş özel transparan camdan yapılmıştır.
 

Cam 0,2 mm’lik incelikte dizayn edilmiştir ve bu inceliğe rağmen 8~9H yüzey sertliği sağlamaktadır. Ayrıca GLAS.t NANO SLIM tüm kılıflar ile uyumludur. Montajı yapıldığında, ekran ve GLAS.t NANO SLIM arasında hiç boşluk kalmamaktadır, yani dokunmatik ekranın duyarlılığı hiçbir şekilde etkilenmemektedir
 
Inovatif Profil: GLAS.t NANO SLIM sadece 0,2 mm inceliktedir ve kimyasallarla işlenmiş camdan yapılmıştır.
 
Yüzey Sertliği: 8~9H : GLAS.t NANO SLIM’in sertliği 8-9H’dir. Sıradan PET film’lerden 3 kat daha dayanaklıdır. GLAS.t NANO SLIM; bıçak, anahtar gibi keskin objelerle bile çizilmez.
 
Oleophobic Tabakası: GLAS.t NANO SLIM parmak izine ve diğer kirletici etkilere karşı koruma sağlayan ve temizlenmesi kolay "Oleophobic tabakası” na sahiptir.
 
Zarif Dokunuş: GLAS.t NANO SLIM’in güçlü silikon ile kaplanmış yapışkanı ile uygulanması son derece kolaydır. Ekran hassasiyetini etkilemeyerek sıkıca yapışmaktadır. Diğer GLAS.t serisi ürünlere oranla NANO SLIM en iyi uygulamayı sağlar ve asla hava kabarcığı bırakmaz.
 
Parçalanmaz Film: GLAS.t NANO SLIM kırılırsa küçük parçalara ayrılır ve bu parçalar keskin değildir, bu nedenle diğer cam koruyuculara göre son derece güvenlidir.
 
DİKKAT
 
*Yeniden kullanmak üzere çıkartırsanız, bir daha cihaza yapışmayacak derecede yapıştırıcı özelliklerini  kaybedebilirler. Bir kez yapıştırıldıktan sonra, yeniden kullanım amaçlı çıkartılması tavsiye edilmemektedir. 
*Ekran koruyucuyu cihaza yapıştırıken  veya çıkartırken aşırı güç kullanmak ürüne zarar verebilir.
       
 

 

ÜCRETSİZ KARGO

 
AYNI GÜN HIZLI KARGO
 
ADINIZA FATURALI
 
KOŞULSUZ İADE %100 MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ
 
 
 

 


Tekil kullanıcı tarafından ziyaret edilmiştir.
Satıcı Bilgileri:

Henüz yaptığı bir alışverişi yok.


Tekil kullanıcı tarafından ziyaret edilmiştir.
Bu ürünle ilgilenen kullanıcılar bunlarla da ilgilendi
Sayfa Başına Dön
X