Bu ürün kapanmıştır. Satışı devam eden benzer ürünlere göz atın:

1 YILLIK MORPA KAMPÜS ÜYELİĞİ ŞOK FİYAT !!!

(#69065023)
Benzer Ürün
Aradığınıza çok benzeyen bir ürün var!
1 Yıllık Buzlaş SÜPER VİP Üyelik

1 Yıllık Buzlaş SÜPER VİP Üyelik

(#147167970)
Kargo
: Ücretsiz - Aynı Gün Kargo

80,00 TL

Benzer Ürünler
 • 1 YILLIK MORPA KAMPÜS ÜYELİĞİ ŞOK FİYAT !!!
 • 1 YILLIK MORPA KAMPÜS ÜYELİĞİ ŞOK FİYAT !!! (#69065023)

 • 29,50 TL

  0 teklif

1 YILLIK MORPA KAMPÜS ÜYELİĞİ ŞOK FİYAT !!!

Morpa Kampüs Nedir? Morpa Kampüs; ilköğretim öğrencileri ve öğretmenlerine derslerde destek olmak için hazırlanmış, yeni öğretim müfredatına uygun, internet üzerinden kullanılan bilgisayar destekli bir eğitim yazılımıdır.

Morpa Kampüs’ü Kimler Kullanır? İlköğretim birinci sınıftan sekizinci sınıfa kadar tüm öğrenciler, bu yaş grubunda çocukları olan veliler ve ilköğretimde görevli öğretmenler ile eğitim yöneticileri kullanır.

Morpa Kampüs Nasıl Kullanılır? İnternet bağlantısı olan her yerden kullanıcı adı ve şifresi girilerek kullanılır. Morpa Kampüs’ten yararlanmak için internet bağlantısı olan bir bilgisayar yeterlidir. Morpa Kampüs herhangi bir bilgisayar kurulumu veya Cd gerektirmez. Yapılması gereken tek şey, www.morpakampus.com.tr adresine girerek üye olmaktır.

Morpa Kampüs Neleri Kapsar? Morpa Kampüs MEB müfredatına uygun şekilde hazırlanmış, ilköğretim bir, iki ve üçüncü sınıflar için Türkçe, Matematik ve Hayat Bilgisi dersleri, dört, beş, altı, yedi ve sekizinci sınıflar için Türkçe, Matematik, Fen ve Teknoloji, Sosyal Bilgiler ve İngilizce derslerini kapsar.

Morpa Kampüs bir CD midir? Morpa Kampüs CD değildir. İnternet bağlantısı olan her bilgisayardan erişim imkânı olan bir eğitim yazılımıdır. CD versiyonu yoktur.

Morpa Kampüs’ü Kimler Hazırladı? Morpa Kampüs’ün içeriği, 1982 yılından beri eğitim yayıncılığı yapan, ilköğretimle ilgili 200’ün üzerinde (Temel Dersler, Soru Bankaları, Yaprak Testler, Türkçe, Matematik vb.) kitabı bulunan, öğretmenler, anne-babalar ve öğrenciler tarafından yakından tanınan, ciddi ve güvenilir yayınevi Morpa Kültür Yayınları tarafından hazırlandı. Sınıf ve branş öğretmenleri, eğitim uzmanları, editörler, grafik tasarımcıları ve pedagoglardan oluşan 45 kişilik bir ekip tarafından hazırlanan Morpa Kampüs’ün içeriği, yıllardır uzaktan eğitimin içinde yer alan programcılar tarafından interaktif hâle getirildi.

Morpa Kampüs’te Neler Var? (İçeriğimiz) Morpa Kampüs’te; 3 boyutlu, tam ekran, görsel canlandırmalı ve sesli konu anlatımları, tiyatro sanatçıları tarafından seslendirilmiş okuma ve dinleme metinleri, eğitsel oyunlar ve etkinlikler, etkileşimli ve eğlenceli çalışmalar, videolu deneyler ve alıŞtırmalar, çözümlü testler, binlerce sorudan oluşan tarama testleri, tema-ünite testleri, deneme sınavları, seviye belirleme sınavları, ara değerlendirme, genel değerlendirme sınavları, online deneme sınavları başta olmak üzere yedi farklı türde sınav, Ayrıntılı ölçme-değerlendirme ve raporlama, soru bankaları, Morpa Kampüs üyeleri için özel olarak hazırlanmış elektronik kitaplar, öykü kitapları, sözlükler, ansiklopediler, ödevler, belirli Gün ve Haftalar, projeler yer almaktadır..

Morpa Kampüs’te Deneme Sınavları ve Soru Bankası Var mı? Morpa Kampüs’te yeni SBS sistemine göre planlanmış gerçek anlamda görselli ölçme değerlendirmeye yönelik; tarama sınavları, tema-ünite testleri, ara değerlendirme sınavları, genel değerlendirme sınavları, SBS deneme sınavları, online sınavlar, ödüllü sınavlar olmak üzere tam 7 çeşit sınav ve bunlarla ilgili ölçme değerlendirme uygulaması vardır. Morpa Kampüs’te yer alan ölçme değerlendirme sistemi ile öğrencinin süreç içerisindeki gelişimini izlemek, ölçmek, eksik olduğu noktaları görmek, karşılaştırma yapmak mümkündür. Bu da öğrencinin eksiklerini görmesini sağlar. Renkli grafikli, doğru-yanlış ve netleri gösteren sınav sonuç belgeleri, konu başarı, ders başarı analizini içeren raporlar, öğretmene, anne-babaya öğrenciyi tanıtır, rehberlik eder. Öğrencinin geleceği ile ilgili planlar yapılmasına yardımcı olur. Morpa Kampüs’te her ders için ayrı bir soru havuzu yer almaktadır. Bu havuzda yer alan sorular, tema-ünitelere göre, kazanımlara göre ve zorluk derecelerine göre gruplandırılmış olup 1000’den fazladır ve tümü yeni müfredata uygun görselli sorulardır.

Morpa Kampüs’ün İçeriği 1 Yıl Boyunca Aynı mı Kalır? Kesinlikle hayır. Morpa Kampüs’ün içerikleri 45 uzmandan oluşan özel yayın ekibimizce yıl boyunca sürekli yenilenir. Yeni konu anlatımları, eğitsel oyunlar, üç boyutlu canlandırmalar, etkinlikler ve testler eklenir.

Morpa Kampüs’ün Fiziki Okullardan Farkı Nedir? Morpa Kampüs’ün fiziki okulardan farkı; zaman ve mekân sınırlaması olmayışıdır. Morpa Kampüs’e internet bağlantısı bulunan her yerden bilgisayar ile istediğiniz zaman girebilir ve istediğiniz kadar kullanabilirsiniz. Dilediğiniz konuyu, defalarca tekrar edebilir, dilediğiniz çalışmayı, etkinliği ve testi tekrar tekrar çözebilirsiniz. Morpa Kampüs, eğitsel oyunlar, animasyonlar, sesli konu anlatımları, farklı örnek ve yüzlerce sorudan oluşan testleri ile okul derslerine en büyük yardımcıdır.

Morpa Kampüs’ün Ders Kitaplarından Farkları Nelerdir? Morpa Kampüs’te tüm içerikler, MEB müfredatına tamamen uyumlu bilgisayar destekli eğitim etkinliklerini kapsar. Bu eğitim etkinlikleri kitapların aksine üç boyutlu ve sesli konu anlatımları, canlandırmalar, etkileşimli, öğretici ve eğlenceli alıştırmalar, yüzlerce alt konu, tema-ünite testi, çözümlü testler ve konuları kavratmaya yönelik oyunlarla fen deneylerini ve alıştırmaları içerir. Tüm etkinlikler öğrencilere geri bildirim verir, eksiklerini gösterir. Bu da öğrenmeyi kolaylaştırır. Bu kadar geniş ve bol eğitim materyalinin bir kitapta yer alması imkansızdır.

Morpa Kampüs’ün Piyasadaki Bilgisayar Destekli Eğitim Programlarından Farkları Nelerdir? 1. Sadece 4-5-6-7-8. sınıflar için değil, 1’den 8. sınıfa kadar tüm sınıflar için, üstelik İNGİLİZCE dâhil tüm temel dersleri içerir.
2. Ders içerikleri çok geniştir. Sesli konu anlatımları ve canladırmalar üç boyutlu olup, en son teknolojik olanaklardan yararlanılarak son bir yıl içerisinde hazırlanmıştır.
3. Konu anlatımlarını desteklemek ve pekiştirmek için hazırlanan etkinlikler etkileşimlidir. Bu eğlenceli ve etkileşimli eğitimler çocuğun konuyu kavramasını kolaylaştırır.
4. Her alt konu anlatımını ve pekiştirme etkinliğini destekleyen tarama testleri vardır. Bu testler öğrenciye ve öğretmene geri bildirim verir.
5. Fen ve Teknoloji dersleri için her sınıfa özel olarak hazırlanan yeni müfredata uygun deneyler öğrencinin konuyu daha iyi anlamasına yardım eder.
6. Yedi çeşit ölçme değerlendirme sınavı ile ölçme-değerlendirme yapar. Öğrenciye, öğretmene, anne babaya yol gösterir.
7. Morpa Kampüs içeriği 45 uzmandan oluşan özel bir ekip tarafından hazırlanmıştır. Hiç bir kitabın, soru bankasının ya da testin bilgisayar ortamına uyarlanması değildir.
8. Öğretim içeriği e-öğrenmede deneyimli yazılım ve görsel ekibimiz tarafından en son eğitim teknolojileri kullanılarak son bir yıl içinde interaktif hâle getirilmiştir.
9. Morpa Kampüs 30 yıllık bir eğitim birikimi ve 10 yıllık bilgi teknolojisi deneyimine sahip bir tecrübenin ürünüdür.

Morpa Kampüs’ün Öğrenciye Katkısı Nedir? Tüm Morpa Kampüs içeriğini, istediği zaman, istediği kadar, dinleyebilir, okuyabilir, çalışabilir ya da çözebilir.
Sesli konu anlatımları sayesinde temayı-konuyu daha iyi anlar.
Görsel kalitesi yüksek eğitsel oyun ve etkinlikler bilgileri pekiştirir, öğrenmenin kalıcı olmasını sağlar.
Yeni sınav sistemine uygun sorularla sınavlara tam olarak hazırlanır.
Modern ölçme değerlendirme raporlarıyla çabuk, doğru ve güvenilir geri bildirim alır. (Girmiş olduğu sınavların listesi, sınava giriş tarihi, aldığı puan, doğru-yanlış sayısı, sınav sonuç belgeleri vb.)
Öğrencinin iletişim kurma, araştırma yapma, bilgiye ulaşma ve paylaşma becerisini geliştirir.
Kendi kendine öğrenme yeteneğini, yaratıcılığını ve öz güvenini artırır.
Öğretmeninin verdiği ödevleri görür.

Morpa Kampüs’ün Ailelere Katkısı Nedir? Çocuğun neyi, ne kadar yaptığını, ne kadar çalıştığını görür.
Test sonuçlarını takip eder, çocuğun gelişimini izler.
Morpa Kampüs sayesinde, çocuğun eğitsel oyunlarla, etkileşimli etkinliklerle derslerden kopmadan eğlenerek öğrendiğini gözlemler.
Çocuğun istediği yerden, istediği konuyu, istediği zaman, istediği kadar tekrar etme ve pekiştirme olanağı, velileri ekstra masraflardan (dershane, özel öğretmen vb.) kurtarır.
Kısacası çocuğu daha ucuz, daha kaliteli ve daha etkili öğretim imkânına kavuşur.

Morpa Kampüs’ün Üyelik Süresi ve Ücreti Ne Kadardır? Morpa Kampüs’e üyelik süresi üyeliğin başlatıldığı tarihten itibaren 1 (Bir) yıldır.
Tavsiye edilen üyelik dönemi eğitim yılı olan 1 Eylül- 30 Ağustos arasıdır. Sistem üyelik süresi dolmadan 1 ay önce üyeliğin yenilenmesi konusunda kullanıcıyı uyarır.
Morpa Kampüs’e yılın veya eğitim döneminin herhangi bir tarihinde de üye olunabilir. Böyle bir durumda üyelik süresi üyeliğin başladığı tarihten itibaren 1 yıldır.
Morpa Kampüs üyesi öğrenciler her yıl Ağustos ayında otomatik olarak bir üst sınıfa geçerler.
Morpa Kampüs’ün 1 yıl için geçerli olan yıllık ücreti KDV dahil sadece 48.80 TL'dir.

Morpa Kampüs’e Öğrenci Üye Olduktan Sonra Nelere Ulaşabilir? Öğrenci üye olduktan sonra okuduğu sınıfın tüm derslerine, etkinliklerine, oyunlarına ve testlerine ulaşabilir. Ayrıca sözlük, ansiklopedi gibi yine sadece üyelere açık olan ve kütüphanede yer alan kaynaklardan yararlanabilir.

Morpa Kampüs Sadece 1 Bilgisayarda mı Kullanılır? Morpa Kampüs’e tanımlanmış olan kullanıcı adı ve şifre ile değişik bilgisayarlardan girilebilir. Ancak kullanıcı adı ve şifre, aynı anda sadece 1 bilgisayarda kullanılabilir.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

0
0
2
9
2
8

Tekil kullanıcı tarafından ziyaret edilmiştir.
Tüm sorulara bak | Soru sor Satıcıya Sorulan Sorular (6)
 • S: Ürün nereden gönderiliyor?
 • C: Bu ürünün gönderildiği yer: Belirtilmemiş.
 • S: Ürünün kargo ücretini kim ödüyor?
 • C: Bu ürünün teslimatı internet üzerinden online olarak yapılmaktadır.
 • S: Farklı kargo firması ile teslimat yapılabilir mi?
 • C: Farklı bir kargo firması ile gönderim yapılmasını istiyorsanız satıcı ile irtibat kurmalısınız.
Bu ürünle ilgilenen kullanıcılarımız, bunlarla da ilgilendi

Sayfanın başına dön
Ana Sayfa| Arama| Satış| Dükkanlar| Mobil Uygulamalar| Bana Özel| İncelemeler ve Rehberler| Sıfır Risk Sistemi| Site Haritası| Yardım
© Copyright 2001-2015 GittiGidiyor.com | Gizlilik Politikası | Kullanıcı Sözleşmesi