Tüm Kategoriler

Bu ürün kapanmıştır. Satışı devam eden benzer ürünlere göz atın:

Beyoğlu Cukka Fasl-ı Meyhane'de canlı müzik ve limitsiz içec

(#55853895)
grupanya (2824)
Satıcının Diğer Ürünleri
  • Fotoğraf 0
Bir Beyoğlu klasiği: Cukka!

Şimdi atın sıkıntılarınızı bir kenara, onlar kendi aralarında toplanırken; siz de dostlarınızı bir araya toplayın ve kendinize bir güzellik yapın!

Dertlerinizi unutacağınız bir ziyafet, ruhunuza iyi gelecek müzikler ile hayata yeniden bağlanın. Çünkü siz bunu hak ediyorsunuz! Haftanıza güzel bir nokta koyup, sonranıza taptaze başlangıçlar yaratmak için, eğlenceli canlı müzik eşliğinde felekten bir gün, lezzet yüklü bir sofra Cukka Fasl-ı Meyhane'de sizleri bekliyor!

Grupanya'dan tam bir fasıl meyhanesinde tam bir ziyafet fırsatı; Beyoğlu Cukka Fasl-ı Meyhane'de leziz menü ve sınırsız içecek size özel fiyatlarla!

- Tek kişilik menü 100 TL yerine 55 TL!

- 2 kişilik menü 200 TL yerine 106 TL!

- 4 kişilik menü 400 TL yerine 199 TL!

- 10 kişilik menü 1,100 TL yerine 490 TL!

Cukka Fasl-ı Meyhane Fiks Menü'de

- Soğuk Mezeler; Haydari, kısır, fava, şakşuka, piyaz, mercimek köftesi, yaprak sarma, Amerikan salatası, domates, salatalık, humus

- Ara sıcaklar; Sigara böreği, sosis

- Ana Yemek; Köri soslu tavuk (püre ve sebze ile servis)

- Meyve

- Limitsiz yerli içecek yer alıyor.


Cukka Fasl-ı Meyhane Hakkında

"Cukka Fasl-ı Meyhane" İstanbul gecelerine kalitesi, müziği ve lezzetleri ile ilk Butik Meyhane olarak 2006'da merhaba dedi. "Cukka Fasl-ı Meyhane", Beyoğlu'ndaki yeni, 260 kişi kapasiteli mekanının nezih ve huzur verici dekoru ile hizmet vermektedir. "Cukka Fasl-ı Meyhane" Türk mutfağından oluşan menüsündeki mezeleri, ana yemekleri, meyve ve limitsiz yerli içecekten oluşan fiks menü olarak sunmaktadır.

260 kişilik bir kapasiteye sahip Cukka Fasl-ı Meyhane'de; Cuma ve Cumartesi günleri Dr. Bilal ve oryantaller ile fasılın keyfini çıkartabilirsiniz.

Tekil kullanıcı tarafından ziyaret edilmiştir.
Satıcı Bilgileri:

Henüz yaptığı bir alışverişi yok.


Tekil kullanıcı tarafından ziyaret edilmiştir.
Sayfa Başına Dön
X