Tüm Kategoriler

Bu ürün kapanmıştır. Satışı devam eden benzer ürünlere göz atın:

Define Arama Çubuk Seti -Fiyatta İNDİRİM yapıldı

(#56215832)

Tek kişi veya 2 kişi karşılıklı kullanım imkanı.

sauronn (157)
Satıcının Diğer Ürünleri
Son Gezdiklerim
Fotoğraf 1
  • Fotoğraf 0

Çubuklar piyasada bulunan en kaliteli çubuk serisinin içerisinde yer almaktadır. Definecilik işine uzun yıllarını vermiş bir ustanın eseridir. Diğer sıradan, amatörce yapılmış, basit çubuklarla asla kıyaslanamaz..

Çubuk sistemini bilen bilir. Ama Piyasada binlerce TL'ye satılan, 6 - 8 metre gibi çok abartılı miktarlarda derinlik vaat eden " dedektörlerin " de pek bir işe yaramadığını ve dedektörler sayesinde insanların umutları üzerinden haksız kazançlar elde edildiğini çoğu defineciler bilir. Bu yüzden aşırı pahalı, istenilen sonucu vermeyen aletlere yönelmeye hiç gerek yoktur. "Çubuk sistemi" dedektörlere göre hem ucuzdur, Hemde o pahalı dedektörlerin yapamadığı işleride yapar.

Çubuklara tam anlamıyla adapte olabilen bir kişi rahat bir şekilde hedef belirleyebilir. Alan tarama konusunda da bu çubuklar oldukça etkilidir. Karşılıklı 2 kişi birden kullandığında "çok isabetli" noktalamalar  yapmaktadır.


Çubuk sistemi tek kişilik yada iki kişilik ( karşılıklı ) kullanıma müsayittir. Ancak tavsiye edileni 2 kişilik kullanımdır. Çubukların kullanım alanı çok geniştir. İyi bir şekilde kullanmayı öğrenen bir kişinin, başka alet edavata ihtiyacı olmaz.

4 adet çubukla birlikte çok detaylı anlatım ve şekilli çizimlerinde bulunduğu KULLANMA KILAVUZUNU beraberinde göndereceğim.

Bu çubuklar halen ustası tarafından desteklenmektedir. Bu çubukları alan kişiye; çubuk sahibi kişilere her türlü yardımın yapıldığı, soruların sorulup bizzat ustası tarafından cevaplandığı, yeni anlatımların - arama yöntemlerinin paylaşıldığı website iletişim bilgileride verilecektir.

Yani bu çubuklar ne olduğu belirsiz, sahipsiz, kimin yaptığı belli olmayan çubuklardan değildir.


Kargo ücretide bize aittir.

Her türlü sorularınızı "Gittigidiyor mesajlaşma" üzerinden sorabilirsiniz...


Tekil kullanıcı tarafından ziyaret edilmiştir.
Satıcı Bilgileri:

Henüz yaptığı bir alışverişi yok.


Tekil kullanıcı tarafından ziyaret edilmiştir.
Sayfa Başına Dön
X