Tüm Kategoriler

Bu ürün kapanmıştır. Satışı devam eden benzer ürünlere göz atın:

SİNYAL KESİCİ KILIF JAMMER

(#92709854)

JAMMER SİNYAL KESİCİ DİNLEME ÖNLEYİCİ

Satıcının Diğer Ürünleri
Fotoğraf 1
Fotoğraf 0
Fotoğraf 1
  • Fotoğraf 0
  • Fotoğraf 1

Anti Casus     telefon dinleme önleyici &GPS Her Türlü Sinyal  Veren  Cihazı İçine Konduğu Takdirde  Sinyali  Kesen  Çift Fonksiyonlu Telefon Kılıfı

Çok özel anlarınızda ve görüşmeleriniz esnasında telefonunuz ile ortamın dinlenmesini  yada izlenmek  istemiyorsanız çözümü çok kolay. Cep telefonunuzu ve gps cihazınızı  bu kılıfın içine koymanız yeterlidir. Gsm telefonunuza artik hiçbir sekilde ulasilamayacak ve dinlenme riskiniz ortadan %100 kalkacaktir.Elektromanyetik dalga korumali bu çok özel mikro de-iletken dokuma sayesinde, içine koydugunuz çok önemli bilgileri tasidiginiz memory kartlariniz, memory stick'leriniz de manyetik alanlarda zarargörme riskinden korunmus olacaktir.

GSM &GPS Sinyal Kesici Kılıf Jammer

Elektromanyetik dalgalari geçirmeyen cep telefonu kilifi.

Günümüzde bazi teknolojik cihazlar kullanarak kisilerin telefonlari kullanilmadigi anlarda hatta telefon kapaliyken bile dinleme yapabiliyor ve uydu tespiti yapilabiliyor.

Kilif kullanildiginda kesinlikle dinleme,ortam dinleme İZLENME ,uydudanyer tespiti ve ortam dinlemesi yapilamaz.Aranma, mail, mesaj ve telefon bilgilerine hiçbir sekilde ulasilamaz.

%100 güvenlik saglar.

Uyduyla baglantisinitamamen keser ve çekmiyor sinyali vererek karsi tarafa bu sekilde operatör tarafindan bilgi verilir.Ayrica elektromanyetik dalgalardan koruyarak insan sagligina katkida bulunur.


Tekil kullanıcı tarafından ziyaret edilmiştir.
Satıcı Bilgileri:

Henüz yaptığı bir alışverişi yok.


Tekil kullanıcı tarafından ziyaret edilmiştir.
Bu ürünle ilgilenen kullanıcılar bunlarla da ilgilendi
Sayfa Başına Dön
X