Tüm Kategoriler

Bu ürün kapanmıştır. Satışı devam eden benzer ürünlere göz atın:

4 m2 RASTA SHAGGY KAHVE HALI 259 KAHVE

(#58632545)
Satıcının Diğer Ürünleri maviay_maviay
Son Gezdiklerim
Fotoğraf 1
  • Fotoğraf 0

 

50 MM HAV YÜKSEKLİĞİ

300 BİN İLMEK UCU SIKLIĞI

 

ODANIZIN HAVASINI DEĞİŞECEK

KİR LEKE TUTMAZ

ANTİALERJİK

ANTİSTATİK

TÜYLENME YAPMAZ

GİZA

Evinizde direk üzerine oturmayı , beton zeminle veya zemin döşemesiyle oda sıcaklığı farkını en iyi şekilde koruyan bir halı istiyorsanız Shaggy halılar taleplerinizi karşılayacak niteliktedir.

160X233

4 M2

 

ALTERNATİF ÖLÇÜLER

80X300 *****120X180**** 80X150***** 175X250**** 200X290

 

ELİMİZDE BULUNAN ÜRÜNLERİN TESLİM SÜRESİ 5 GÜNDÜR

ELİMİZDE OLMAYAN ÜRÜNLERİN TERMİN SÜRESİ 18 İŞ

GÜNÜDÜR

 

MODA MOBİLYA AKSESUAR GÜVENCESİYLE ÜRÜNLERİMİZ FATURALI BİR ŞEKİLDE ÜCRETSİZ KAPINIZA KADAR TESLİM EDİLİR.

NEDEN SHAGGY HALI?

 

Shaggy halılar genel görünümüne göre tabir olunursa uzun ve kalın tüylü post görünümlü halılar olarak tabir edilebilir. Shaggy halıların tüy (hav) uzunluğu genellikle 5 cm ve 3 cm yüksekliğinde olmaktadır.

İpleri kalın ve tercihe göre bükümlü veya düz cinsleri bulunmaktadır. Kullanılan elyaf neticesinde ipliğin yumuşak olmasına, halıya dokunuşta rahat bir temas sağlamasına dikkat edilmektedir.

Shaggy halılar ilk bakışta post görünümünü andırmakla beraber isteğe göre her türlü ebatları yapılabilmektedir.

Halılarda kullanılan iplikler alerji yapmamakta , insan ve çevre sağlığına hiçbir zararlı madde içermemektedir. Buna en önemli örnek üretimde özellikle dikkat edilen hususun sağlık olmasıdır.

Shaggy halılar alışılagelmiş klasik halı tarzından tamamiyle farklı bir halı çeşididir. Desenleri modern ve geometrik çizgileri ve tabiiki uzun tüylerin verdiği egzotik renk kombinasyonu olarak iki grubta üretim yapılmaktadır.

Birinci grup parlak canlı renkler den oluşan halı grubu, ikinci grup koyu, pastel renklerden oluşan halılardır.

Evinizde direk üzerine oturmayı , beton zeminle veya zemin döşemesiyle oda sıcaklığı farkını en iyi şekilde koruyan bir halı istiyorsanız Shaggy halılar taleplerinizi karşılayacak niteliktedir.

 

HALI BAKIMI

BAKIMLARI ÖNERİLER DOĞRULTUSUNDA YAPILAN HALILAR GÖRÜMÜNÜ DAHA UZUN SÜRE KORUYABİLMEKTEDİR.

 

HALILARDA BULUNAN VE GÖZLE GÖRÜLMEYEN BAKTERİLER, TOZLAR İNSAN SAĞLIĞINI TEHDİT EDİCİ BİR ORTAM YARATMAKTADIR. EVİMİZDE KULLANDIĞIMIZ HALILAR DA HAFTADA EN AZ BİR DEFA NORMAL, AYDA BİR DEFA YOĞUN TEMİZLİK, YILDA EN AZ İKİ DEFA DA KONUSUNDA UZMAN PROFESYONEL HALI TEMİZLEME FİRMALARI TARAFINDAN YAPILMALARI GEREKMEKTEDİR.

BURADAN DA ANLAŞILACAĞI GİBİ EVİMİZDE EN ÇOK TEMASTA BULUNDUĞUMUZ, BAKTERİ VE TOZLARI EN ÇOK BARINDIRAN ORTAMLARDAN BİRİ DE HALIDIR. BU YÜZDEN HALILARIMIZIN TEMİZLİĞİ, EVİMİZDE KENDİ YÖNTEMLERIMİZ DIŞINDA PROFESYONEL EKİ VE EKİPMANLAR TARAFINDAN YAPILMAKTADIR.

ÖNCELİKLE;

*** TEMİZLEME İŞİNİ YAPAN FİRMANIN BU KONUDAYETERLİ BİLGİ VE TECRÜBESİ OLMALIDIR. HALI TEMİZLİĞİ MUTLAKA HİJYENİK ORTAMLARDA, OTO YIKANAN YAĞLI VE KİRLİ ORTAMLARDA OLMAMALIDIR.

***     HALI YIKAMA İŞLEMİ HİJYENİK ORTAMDA PROFESYONEL HALI YIKAMA TEMİZLEME EKİPMANLARI İLE BİRLİKTE, HALI YIKAMA İÇİN GELİŞTİRİLMİŞ TOZ ALMA, OTOMATIK YIKAMA VE SIKMA MAKİNALARI İLE YAPILMALIDIR. İÇERİSİNDE KİMYASAL MADDE BULUNDURMAYAN BİTKİSEL ÜRÜNLER KULLANILMALI, KLOR VE DETERJAN GİBİ AKTİF MADDELER BULUNMAMALIDIR.

***  HALININ İPLİK YAPISINA, DOKUMA TEKNİĞİNE VE KULLANILAN BOYA CİNSİNE GÖRE GEREKLİ YIKAMA TEKNİĞİ KULLANILMALIDIR.

***  FARKLI MÜŞTERİLERE SAHİP HALILARDA BULUNAN MİKROPLARIN, BİRBİRİNE GEÇME İHTİMALİ OLDUĞUNDAN HALILARIN AYNI ORTAMLARDA TEK TEK YIKANMASI GEREKMEKTEDİR.

***  PROFESYONEL ANLAMDA TEMİZLENEN HALININ MUTLAKA DEZENFEKTE EDİLMESİ GEREKMEKTEDİR. BUNUN İÇİN TEMİZLEME İŞLEMİ YAPILMIŞ HALININ KAPALI ORTAMDA KURUTULMASI VE EN AZ 1 SAAT GÜNEŞ IŞIĞINDA BEKLETİLMESİ GEREKMEKTEDİ.R ÇÜNKÜ HALIDA BULUNAN MİKROPLAR SADECE GÜNEŞ IŞIĞINDA ÖLMEKTEDİR.

*** TEMİZLEME İŞLEMİ TAMAMLANAN HALININ NAKLİYE ESNASINDA TOZLANMASINA KARŞI, TEK TEK AMBAJLANARAK TESLİM EDİLMESİ GEREKMEKTEDİR.

***    YUKARIDA BELİRTİLEN HUSUSLAR GÖZ ÖNÜNDE BULUNDURULARAK DÜZENLİ YAPILAN HALI TEMİZLİK VE BAKIM İŞLEMLERİ HALINIZIN MAKSİMUM VERİMLİLİK VE İDEAL GÖRÜNÜMDE KULLANILMASI SAĞLAMAKTADIR.

MODA MOBİLYA AKSESUAR GÜVENCESİYLE ÜRÜNLERİMİZ FATURALI BİR ŞEKİLDE ADRESİNİZE TESLİM EDİLİR...

 

TÜM

TÜRKİYE’YE

ÜCRETSİZ KARGO


Tekil kullanıcı tarafından ziyaret edilmiştir.
Satıcı Bilgileri:

Yaptığı 248 alışverişten %95 olumlu puan aldı.


Tekil kullanıcı tarafından ziyaret edilmiştir.
Sayfa Başına Dön
X