Tüm Kategoriler

Bu ürün kapanmıştır. Satışı devam eden benzer ürünlere göz atın:

Dekoratif Nazar Boncuklu Gümüş Tabak

(#51302101)
cnpnr (103)
Satıcının Diğer Ürünleri cnpnr
  • Fotoğraf 0
  • Fotoğraf 1

Evinizin her köşesinde bulundurabileceğiniz, şık ve nadide bir ürün olan bu eşsiz Nazar boncuklu tabak. Duvarınızın bir köşesine asabileceğiniz , yanı başınıza rahatlıkla koyabileceğiniz gümüş nazar boncuklu tabak la evinize güzel bir görüntü katabilirsiniz.

 

Gümüş çerçeveyle örülmüş bu ürünlerin etrafı inci büyüklüğünde ki boncuklarla süslenmiştir. Gümüş kaplama tabağın ortasında 5x5 büyüklüğünde cam nazar bocuğuyla süslenmiştir. Ve bazı tabakların üzerine göz alıcı, motifli desenler işlenmiştir.  Bu özel nazar boncuklu duvarınıza asarak nadir bir eşya olarak evinizde ve ya iş yerinizde rahatlıkla
bulundurabilirsiniz.

 

Palladium alaşımlı metal bir maddeye sahip bu dekoratif nazar boncuklu duvar süsü aksesuarı gümüş kaplamadır. Oksitlenmeye karşı korumalıdır. Bu özel gümüş kaplama dır. orijinalliği uzun yıllar bozulmaz ve rengini yıllarca korur. Bu çok kullanışlı renkli ürün aradan uzun bir süre geçmesine rağmen paslanmaya da yüz tutmaz.

 
Bu eşsiz özel ürünü her zaman masanıza veya duvarınıza koyabilir, sevdiklerinize hediye olarak verebilir, onları mutlu edebilir ve armağan ettiğiniz kişiye güzel bir ev aksesuarı kazandırmış olabilirsiniz. 
 
Ürün Boyutu;

Çapı: 24 cm'dir.

Tekil kullanıcı tarafından ziyaret edilmiştir.
Satıcı Bilgileri:

Henüz yaptığı bir alışverişi yok.


Tekil kullanıcı tarafından ziyaret edilmiştir.
Bu ürünle ilgilenen kullanıcılar bunlarla da ilgilendi
Sayfa Başına Dön
X