Tüm Kategoriler

Bu ürün kapanmıştır. Satışı devam eden benzer ürünlere göz atın:

KARACA MARİFETLİ DÜDÜKLÜ TENCERE SETİ

(#52929433)
depoavm (9542)
Satıcının Diğer Ürünleri depoavm
  • Fotoğraf 0
PİYASA FİYATI 399 TL
mutlaka keşfedin!
 
 
Ürün Açıklaması
Karaca marifetli set ile yemekler hem daha hızlı hemde lezeetli olarak sofralarınıza geliyor. En altta çorbanızı ortada makarna veya pilavınızı üstte ise sebze, balık veya etlerinizi sağlıklı bir şekilde aynı anda pişirebilirsiniz. Üstelik %70 e varan enerji tasarrufu ve 25 dakikaya yakın bir sürede bu işlemleri yapabilirsiniz.Özel kapakları ile isterseniz anında düdüklü tencere olarak kullanabilirsiniz. Karaca marifetli set üst üste girmesi ile mutfaklarda minumum yer kaplayabiliyor.Karaca marifetli seti ile mutfaklara girmeye başladı.  Karaca’nın marifetli seti mutfakların temel ihtiyacı olan 7 parçayı bir araya getiriyor. Bu set sayesinde 4 ayrı yemeği aynı anda pişirebiliyorsunuz. Üst üste geçebilen ergonomik yapısı ile fazla yer kaplamıyor.

Karaca marifetli set 7 parçalı muhteşem güzellikte olan seti her yönden birbirine uyum sağlıyor. Kapaklarındaki uyumluluk göz alıcı derecede muhteşem. Mutfağınızda kesinlikle bulunması gereken set size her iş için yetecekdir. 4 ayrı yemeği sadece bir göz ocak ile aynı zamanda yapabilecek imkanı sağlıyor size. Derin süzgeci ile tencereyi ocaktan indirmeden tek hamlede çabucak süze bilirsiniz ve aynı zamanda kısa süzgeçi ilede sebzelerinizi sadece suyun buharında haşlayarak sağlıklı bir yemek yapılabilinecek özelliklere sahiptir. Bu şekilde yemeklerinizin vitamini ve mineralini kaybetmeden sağlıklı yemekler yapılabilirsiniz.

Karaca marifetli set
Karaca marifetli set

Özel kapakları sayesinde daha kullanılışlı bir hal alan karaca marifetli set ile tencerenize özel basınçlı kapağını takarakda düdüklüye cevire bilirsiniz. Daha az yağ kullanımı ile kızartmalarınızı yapmanıza olanak sunuyor. Günümüzde bulaşıklardan şikayet eden ev hanımları için bire bir özelliklerde bulunan karaca marifetli set çok göz kamaştırıyor.

Çünkü karaca mutfak seti kolay portatif mutfağınızda çok az yer kaplayarak herkezin ilgisini çekiyor. Üst üste girmesiyle bu set sadece bir tencere kadar çok az yer kaplamakta ve yemeğinizin kendinizin sağlığı açısından birebirdir.
 
 

Tekil kullanıcı tarafından ziyaret edilmiştir.
Satıcı Bilgileri:

Yaptığı 2130 alışverişten %97 olumlu puan aldı.


Tekil kullanıcı tarafından ziyaret edilmiştir.
Bu ürünle ilgilenen kullanıcılar bunlarla da ilgilendi
Sayfa Başına Dön
X