Tüm Kategoriler

Bu ürün kapanmıştır. Satışı devam eden benzer ürünlere göz atın:

KLAR Bulaşık Makinesi Tableti 25 adet

(#84832197)
annelutfen (3971)
Satıcının Diğer Ürünleri
Fotoğraf 1
  • Fotoğraf 0

KLAR Bulaşık Makinesi Tableti 25 adet

Klar, Temel ağırlığını insan ve doğaya uyumlu, cilt tarafından iyi tolere edilen, ekolojik yıkama ve temizleme kapsamlı bakım sistemlerinin geliştirilmesine, üretimine ve dağıtımına vermektedir. Bu halde, bütün ürünlerimiz ekolojik ve sağlıklı ürünleri kullanmayı tercih eden tüketicilere uygundur.

İnsanlar gitgide kişinin ve doğanın uyumla bütünleşmesi fikrine daha çok alışmaktadırlar. Sadece doğallık bu uyumun kalıcılığını garanti eder. Bununla beraber, insanlar halen yıkama ve temizlemeden çok iyi düzeyde sonuçlar da elde etmek istemektedirler. Bu sebeple, çabalarımızı ürünlerde sadece ekolojiklik ve sağlıklılığı değil, aynı zamanda, yıkamadan ve temizlemeden eşi benzeri görülmemiş sonuçlar elde etme doğrultusunda da harcamaktayız. Çünkü tekrar tekrar satın alınabilen ürünler, sadece yıkama ve temizlemede kusursuz sonuçlar yaratanlardır.

Klar, ekolojik ürün kullanımını tercih eden bütün tüketiciler ile eteral yağı (ethereal oil) veya diğer parfümleri içermeyen yıkama ve temizleme ürünleri kullanmayı tercih edenler ya da bünyesi parfüme karşı alerjik reaksiyon gösterenler için özellikle uygundur.

Ürün yelpazelerimizdeki bütün içerik maddeleri tamamen beyan edilmektedir; dolayısıyla, alerjik bünyeli kişilere veya hassas ciltlilere en iyi bilgiyi sağladığımızı garanti edebiliriz. Sadece biyolojik olarak oldukça iyi rafine edilen, çevre dostu hammaddeler kullanmaktayız. Ürünlerimiz, optik ağartıcılar, fosfat, klor, astar ve renk verici içermemektedir. Sadece, gen teknolojisinden muaf enzim olarak, Proteaz (Protease) kullanmaktayız. Proteaz, gen teknolojisiz mikroorganizmadan üretilecek tek enzimdir. Ayrıca, sadece doğal kozmetik reçetelerinde izin verilen doğal koruyucuları kullanmaktayız (BDIH). Ürünlerimiz petrokimya maddelerinden muaftır.

Klar, sürekli kalite kontrolü olmak üzere DIN ISO 9001 kalite üstünlük markasına sahiptir. Klar Temizlik ürünleri, Ecogarantie (ekolojiklik garantisi) sertifikasına haizdir. Aynı zamanda, Klar Temizlik ürünleri yüksek kaliteli ekolojik ürün ödülleri almış bir markadır.
75 TL altindaki alisverisleriniz alici ödemeli olarak gönderilecektir.

 

Gönderilerin fiyatlandirmasi asagidaki tabloya göre yapilmaktadir.

75 TL üzerindeki alisverislerinizde kargo bedava!

Sepet tutarinizi 75 TL’ye tamamlayarak ücretsiz kargo firsatindan yararlanabilirsiniz.

 

KARGO ÜCRETLENDIRME TABLOSU
S.Içi Dosya 3,00 TL+KDV
S.Disi Dosya 3,00 TL+KDV
01-03 DS/KG 3,75 TL+KDV
04-06 DS/KG 4,50 TL+KDV
07-10 DS/KG 5,50 TL+KDV
11-15 DS/KG 6,50 TL+KDV
16-20 DS/KG 9,00 TL+KDV
21-25 DS/KG 9,00 TL+KDV
26-30 DS/KG 12,25 TL+KDV
31-50 DS/KG 18,00 TL+KDV
50 DS/KG ÜZERI IÇIN, 50 DS/KG ÜCRETINE EK OLARAK  DS/KG BASINA 0,49 TL+KDV
 
  •  

 


Tekil kullanıcı tarafından ziyaret edilmiştir.
Satıcı Bilgileri:

Yaptığı 183 alışverişten %58 olumlu puan aldı.


Tekil kullanıcı tarafından ziyaret edilmiştir.
Sayfa Başına Dön
X