Yardım Satış Yap

Bu ürün kapanmıştır. Satışı devam eden benzer ürünlere göz atın:

Kömbe (Kerebiç) Kalıbı

(#33308641)
 • Kömbe (Kerebiç) Kalıbı
 • Kömbe (Kerebiç) Kalıbı (#33308641)

 • 7,00 TL
Kömbe (Kerebiç) Kalıbı
Kömbe (Kerebiç) Kalıbı

Çoğunlukla Kömbe ya da Kerebiç olarak bilinen bu tahta kalıpları yağlayarak mükemmel şekilli kurabiyeler/tatlılar yapabilirsiniz. Adet olarak satılmaktadır.

H24217

Lütfen satın almadan önce aşağıda bulunan bilgileri okuyunuz.
Satın almayı düşündüğünüz ürünler için stok durumunu mesaj atarak sorabilirsiniz.
Birden fazla model olan ürünlerde satın aldıktan sonra hangi modeli
istediğinizi belirten bir mesaj göndermeyi lütfen unutmayınız.

Genel Bilgiler
Satışını yaptığımız bütün ürünler ambalajlı ve kullanılmamıştır, aksi belirtilmedikçe hiç bir şekilde ikinci el ürün satılmamaktadır. Ürünler tarafınıza faturalı olarak gelmektedir, garanti kapsamı bulunan ürünlerin garanti/ servis işlemleri İthalatçı / Üretici firması tarafından verilmektedir. Bu tür ürünlerde ilgili firma iletişim bilgileri her zaman kutu/paket üzerinde mevcuttur, referans için saklamanızı önemle hatırlatırız.

Kargo İşlemleri
- Satın aldığınız ürünler anlaşmalı kargo firmamız UPS ile kapınıza teslim edilecek şekilde gönderilmektedir. Tüm Türkiye için ödeyeceğiniz kargo ücreti yaklaşık 4 TL olacaktır. Yüksek hacimli bir ürün almanız ve kargo ücretinin farklı olabileceği durumlarda size bilgi verilecektir.
- Kargonuz yola çıktıktan sonra "Bana Özel" ekranında görebileceğiniz UPS Kargo takip numarası ile paketinizi online olarak www.ups.com.tr adresinden veya 212 4440066 nolu telefondan takip edebilirsiniz.
- Kargo firması yetkilisinin teslimatı sırasında muhakkak paketi açarak ürünü kontrol ediniz ve herhangi bir kusur görmeniz durumunda tutanak tutulmasını isteyiniz. Teslimat gerçekleştikten sonra kargo firmasının görevini eksiksiz yerine getirdiği kuralı geçerli olacağından bundan sonra yapacağınız herhangi bir talep maalesef işleme alınamayacaktır.

İade ve Değişim İşlemleri
Satın aldığınız ürünleri gittigidiyor.com tarafından belirlenmiş süre ve kurallar içerinde iade edebilirsiniz. İade işlemi için mutlaka bize öncesinde mesaj atarak onay alınız, onay alınmadan gönderilecek olan paketler size geri dönebilir. İade etmek istediğiniz ürünün muhteviyatına göre tekrar satışa sunulabilecek bir durumda olması ve aşağıdaki kurallar geçerli olacaktır:
- Dvd, Vcd ürünlerinde shrink ambalaj/jelatin açılmamış olmalıdır.
- Blister ambalajlı ürünler hasar görmemiş, kesilmemiş ve açılmamış olmalıdır.
- Kutulu ürünlerde hologramlı etiket mevcutsa sökülmemiş, normal bir şekilde açılabiliyorsa hasar görmemiş, yırtılmamış ve paket muhteviyatı eksiksiz olmalıdır.
- Tekstil ürünleri hijyen sebebi ile kullanılmamış, giyilmemiş olmalıdır.
İade onayınız size gönderildikten sonra ürün tarafımıza iki nüsha faturası ile birlikte size gönderdiğimiz orijinal kutu ambalajı içine yerleştirilerek hasar görmeyecek şekilde tarafımıza ulaştırılmalıdır. Gittigidiyor.com kuralları gereği iade işlemlerinde kargo ücreti alıcıya aittir.
0
0
1
8
3
8

Tekil kullanıcı tarafından ziyaret edilmiştir.
 • Satıldığı Bölge
 • :İstanbul
 • Gönderim Alanları
 • :Tüm Türkiye'ye gönderilir
 • Kargo Ücreti
 • :Alıcı Öder
 • Kargo Süresi
 • :2-3 iş günü içinde kargoya verilir.
 • Kargo Şirketleri
 • :UPS Kargo
Bu ürünle ilgilenen kullanıcılar bunlarla da ilgilendi

Sayfanın başına dön