Yardım Satış Yap

Bu ürün kapanmıştır. Satışı devam eden benzer ürünlere göz atın:

KYOTO MOSS Orjinal Paketli Japon Bonsai Bonzai

(#34478989)
Benzer Ürün
Aradığınıza çok benzeyen bir ürün var!
25 ADET JAPON MAPLE AĞACI BONSAİ TOHUMU

25 ADET JAPON MAPLE AĞACI BONSAİ TOHUMU

(#156598508)

2015 ÜRETİMİ TAZE TOHUM - ANINDA TESLİM

Kargo
: Alıcı Öder - Aynı Gün Kargo
Durum
: Sıfır ürün

5,99 TL

Benzer Ürünler
 • : SıfırDurum
 • KYOTO MOSS Orjinal Paketli Japon Bonsai Bonzai
 • KYOTO MOSS Orjinal Paketli Japon Bonsai Bonzai (#34478989)

 • 19,90 TL

  Sıfır Ürün

KYOTO MOSS Orjinal Paketli Japon Bonsai Bonzai

bitki tohumları

 
▼ kampanyalar ▼ ▼ duyurular ▼

 

 

KYOTO MOSS

 KYOTO MOSS
1 paket
orijinal paketinde


Tüm dünyada bonsai sanatı ile uğraşanların tercih ettiği Kyoto Moss, parlak canlı yeşil rengi, kadifemsi dokusu, halı gibi saran görüntüsü ile rakipsizdir. Paket halinde gelen Moss sporları, Steril toprak üzerinde, tamamen kapalı ortamda üretildiklerinden dolayı hiçbir yabancı tohum, hastalık, bakteri ya da kök zararlılarının hiçbir türünü barındırmaz. Moss yosunlar havadan aldıkları minerallerle yaşadıklarından toprağın vitaminini çekmezler, toprağın nemini korumasına faydalı olurlar. Bir adet orjinal paketinde 1/2 oz Kyoto Moss Spores. Nasıl yetiştirileceğine dair, paket içi ingilizce ve ayrıca türkçe tercümesi tarafınıza gönderilecektir.
Denemeyi beklemeye dayanamayacaksınız. Bir paket rahatlıkla 1 m2 alanı kaplar.

ZenNot: Bonsai meraklılarının beğenisine sunulan tüm tohumlar, -germination- filizlenme testinden geçmiş, çimlenme oranları yüksek tohumlardır. Hiçbir kimyasal madde uygulanmamış olup, olgunlaşmasını tamamlamış tohumlardan seçilmiştir. Stoklarla sınırlı olan tohumlar ağaçların meşeine göre sertifikalı tohum üreticilerinden Amerika, Japonya, Avustralya, İngiltere başta olmak üzere Yeni Zelanda, Güney Afrika, Fransa, Almanya ve Brezilya’dan getirtilmektedir.

Sertifikalı tohum üreticilerinden alınan Bonsai tohumlarının artıları
 
Ektiğiniz tohumların tüm çimlenme testleri yapılmıştır. Çimlenme, tohumdan filizlenme oranları doğadan gelişi güzel toplanan tohumlara nazaran yüksektir.
Ektiğiniz tohumun, resimde görüpte beğendiğiniz ağacın tohumu olduğunu bilirsiniz. Uzun zahmetlerden sonra saksınızda bambaşka bir ağaç çıkmaz.
Başta Japonya’daki yetiştirme çiftlikleri olmak üzere; bize gönderilen tohumların yetiştirilmesi ve bakımı konusundaki detaylı bilgiler yetiştirici firmalar tarafından sağlanmaktadır.Tamamen Türkçe’ye çevrilen bu güvenilir bilgiler size tohumla birlikte Zengarden tarafından yollanmaktadır.

*Tüm ayrıntılı Türkçe yetiştirme ve doğru tohumdan çimlendirme bilgileri, tohumla birlikte  alıcıya gönderilecektir. Her alışveriş, derlediğimiz hediye tohumlar ilave edilmiş ve zarar görmeyecekleri şekilde  paketlenmiş olarak adresinize kargolanır. Birden fazla alışveriş yaptığınızda bu alışverişler, tek bir pakette toplanarak Kargo masraflarından tasarruf etmeniz sağlanır. Tüm kargolar tarafımızdan ücretsiz olarak sigortalanır.


 

0
0
1
9
0
3

Tekil kullanıcı tarafından ziyaret edilmiştir.
Tüm sorulara bak | Soru sor Satıcıya Sorulan Sorular (9)
 • S: Ürünün durumu nedir?
 • C: Ürünün durumu: Sıfır
 • S: Ürün nereden gönderiliyor?
 • C: Bu ürünün gönderildiği yer: İzmir.
 • S: Ürünün kargo ücretini kim ödüyor?
 • C: Satıcı, kargo detaylarını ürün açıklamasında belirtmiştir.
Bu ürünle ilgilenen kullanıcılar bunlarla da ilgilendi

Sayfanın başına dön