Gittigidiyor
GG

LEONARDİTLİ ORGANİK KOYUN GÜBRESİ 25 LT Yanmış ve elenmiştir ÜCRETSİZ KARGO (#270811872)

" Leonardit + Mikoriza Mantarı + Mikroorganizma KATKILI KUZEY EGE KAZ DAĞLARINDAN DOĞAL GÜBRE

(#270811872) Fiyat:
34,90 TL
  • Durum
  • :
   Sıfır Ürün - Yeni Etiketli
  • Adet
  • :
   20+ adet ürün stokta
   31 adet satıldı
   Lütfen Adet giriniz.
  • Günün Fiyatı
  • :

   % 49 İNDİRİM

   34,90 TL
   69,00 TL
  • Kargo
  • :

   Ücretsiz - Aynı Gün Kargo (?)

  • Paranız %100 GittiGidiyor Güvencesi Altındadır.

  • Satıcı
  • :

   Bu Nedir?

   Bu rozet, müşteri memnuniyetini kazanmış, çok başarılı satıcılara verilir.

   leonardit-com-tr

   1 alışverişte henüz puan almadı.

Peşin fiyatına taksit fırsatları için tıklayınız

Satıcı Bilgileri:

Bu Nedir?

Bu rozet, müşteri memnuniyetini kazanmış, çok başarılı satıcılara verilir.

leonardit-com-tr

Yaptığı 136 alışverişten %100 olumlu puan aldı.

 • : Kahverengi Koyu Renk
 • : Sıfır Durum
Fotoğraf 0
Fotoğraf 1
Fotoğraf 2
Fotoğraf 3
Fotoğraf 4
Fotoğraf 5
Fotoğraf 6
Fotoğraf 7
Fotoğraf 1
 • Fotoğraf 0
 • Fotoğraf 1
 • Fotoğraf 2
 • Fotoğraf 3
 • Fotoğraf 4
 • Fotoğraf 5
 • Fotoğraf 6
 • Fotoğraf 7

30 LİTREDİR! KAMPANYA! 25 LİTRE FİYATINA 30 LİTRE ÜRÜN! 

Bio Gübre ( Koyun Gübresi  + " Leonardit Mikoriza Mantarı Mikroorganizma  + Faydalı Bakteriler Katkılı )

 

30 LT  (DESİ)

 

SATIŞ LİTRE (DM3) CİNSİNDEN HACİMSELDİR.

 

 

 

BALIKESİR  KAZ DAĞLARINDAN DOĞAL GÜBRE "YAYLALARDA TAMAMEN DOĞAL DAĞ OTLARIYLA BESLENEN KOYUNLARDAN ELDE EDİLEN KÜÇÜK BAŞ HAYVAN GÜBRELERİ" YANMIŞ - BEKLETİLMİŞ (FERMENTE) VE  ELENMİŞ  SAF KOYUN GÜBRESİ  + LEONARDİT

 

MİKRO ORGANİZMA VE FAYDALI BAKTERİ KARIŞIMLI BİOGÜBRE  Leonardit ile birlikte uygulanması Fidan dikimlerinde ve diğer meyve ve sebze gübrelemelerinde özellikle tavsiye edilir.

 

Kullandığımız LEONARDİT Çanakkale- Balıkesir Yöresi Kaz Dağlarından çıkan GERÇEK VE %100 SAF, DÜŞÜK pH (4), AKTİF LEONARDİT olup "Analiz Raporu" ürün resimleri içinde mevcuttur. 

 

Mükemmel ve Emsalsiz bir karışımdır. DEĞERİNİ BİLENLER İÇİN ÇOK ÇOK ÖZEL BİR ÜRÜNDÜR ! HAZIRLAMASI OLDUKÇA MEŞAKATLİ VE UZUN ZAMAN SÜREN BİR ÜRÜNDÜR. MUTLAKA DENEMENİZİ TAVSİYE EDERİZ! MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ BİRİNCİ HEDEFİMİZDİR. 

 

SAĞLIKLI TARIM SAĞLIKLI ÜRÜN VE SAĞLIKLI HASAT İÇİN ÇALIŞMAKTAYIZ!

 

İnce ve toz formuna getirilmiştir. Hiç bir yabancı madde ve pislik içermez. Son derece temiz ve kaliteli bir üründür. 

Gübrelerimiz en az 6 ay - 1 Sene arası sürelerde, üzeri kapatılarak bekletilerek fermentasyon sonucu yanar, ezilir ve daha sonra elenerek toz formuna getirilir.

 

Yanmış Elenmiş Koyun Gübresi Özellikleri:

Koyun keçi gübresi koku yapmaz.

Yanmış elenmiş koyun  gübresidir.

Tamamen doğal olan koyun gübresi herhangi bir katkı maddesi içermez.

Meyve ağaçları ve diğer bitkilerin diplerine koyun gübresi konulmalıdır.

Fiziksel işlemden geçtikten sonra koyun gübresi paketlenmiştir.

Koyun gübresi organik madde değeri minimum %87 dir.

Koyun gübresi toprağa karıştırıldığında AZOT, FOSFOR, POTASYUM değerlerinden dolayı toprağın ve kullanıldığı karışım maddesinin organik ve besin değerini arttırır.

Koyun gübresi ürünümüz 2 yıl boyunca Fermantasyondan geçirilip Amonyak ve Biogazdan tamamen arındırılmıştır.

Bahçe bitkileri ve sebzelere m2 ye 2 -3 litre, çim ekimlerinde bahçeyi 10 cm derinliğinde belleyerek ve karıştırarak m2 ye 5-10 litre koyun gübresi karıştırılmalıdır.

Koyun gübresinin toprağın bitki besin değerini artırdığı bilimsel olarak kanıtlanmıştır.

 

Koyun gübresi toprağın organik maddesini artırır.

 

 

ÜRÜNLERİMİZDE KULLANDIĞIMIZ FAYDALI MİKRO ORGANİZMA VE BAKTERİLER HAKKINDA :  

 

Dayanıklı bitkiler ve sağlıklı büyüme için kullanılan,binlerce yararı olan son derece gelişmiş ve ultra konsanstre mikroorganizma kültürüdür. Kullandığımız kültür mümkün olan en yüksek konsanstrasyonda mikroorganizmalar içerir ve faydalı bakterilerden alınabilecek maksimum verimi sağlayarak bunun etkilerini bitkilerinize kazandırır. Bu özel formül kök yığınları oluşmasını ve gelişmesini sağlar ve faydalı bakterileri popülasyonlarıyla toprak arasındaki yapının kurulmasını sağlar. Bunlara ek olarak,bitkinin daha fazla yan dal oluşturmasını ve daha çok çiçeklenen uzuv üretmesine yardımcı olur. Çeşitli sebelerden kaynaklanan stres problemlerine karşı bitkinin daha dirençli olmasını sağlar. Sağlıklı büyüme için bitkiye ve toprağa gerekli olan bileşenleri kazandırarak size olağanüstü,mükemmel sonuçlar verir. Ürün içerisindeki bakteri formları,klonlara,yetişkin bitkilere ve çiçeklere saldırarak çoğu zaman öldüren zararlı mikroskopik organizmalara karşı bioaktif kalkan vazifesi görür.Bu faydalı bakteri kalkanları, yaprakları zararlı bakteri ve mantar saldırılarından korurlar. Hem toprak hem de topraksız tarım için mükemmel bir buluştur.Bacillus, Streptomycetes Actinomycetes ve Psuedomonas dahil,57 farklı mikroorganizmadan oluşur. Bu ürünün her gramında 1.4 milyar koloni bulunduran dünyadaki en konsanstre mikroorganizma kültürdür. %100 Organik ve sağlıklıdır. Çok özel koşullarda üretilen bu ürünü uyguladığınızda köklenmedeki farkı hemen göreceksiniz.

Hayvan gübrelerinin birçok çeşidi olmasına karşın en yaygın kullanılanlarından birisi de koyun gübresidir. 

Koyun gübresi bitki ve sebzelerde kullanılan en faydalı olan doğal besinle dolu toprak için en zengin kaynaktır. 

Yani toplanan bu gübre en azından üzerinden bir yıl geçmeli ki içindeki gaz yoğunluğundan kurtulsun aksi taktirde taze olan gübre bitki ve sebzeler yanmaktadır bir kenarda toplanan bu gübre ne kadar eski ise o kadar gazı ve kimyasallarından arınır ve o kadar besin değeri arttığı için faydası görülmektedir. 

Dikkat edilmesi gereken çiçek ve bitki köklerine ya toprakla karıştırıp koymak yada ayrı bir kapta sulandırıp bitki köklerinde kullanmak gerekir aksi tatbiki olduğu zaman çiçekler yada kullandığımız bitkinin yanmasına sebep olacaktır. 

Yani gübremiz arttı yada hepsini kullanayım demeyin bırakın seneye kalsın kullanabilirsiniz. Gübrelerin toprak için faydalarınndan biri toprağın sıklaşmasını önler ve bitki köklerinin rahat hava almasını sağlar. 


Yararları 
1. Bitkilerin gelişimi için gerekli besin maddelerini sağlar, 
2. Toprağın yapısını tarıma uygun hale getirir, 
3. Toprağın fiziksel,kimyasal ve biyolojik özellilerini düzenler, 
4. Toprağın su tutma kapasitesini artırır, 
5. Uygulandığı topraklar daha kolay tava gelir ve işlenmesi kolaylaşır, 
6. Zengin mikro-organizma kaynağıdır. Toprakta biyolojik değişimlerin hızlandırılmasını sağlar. 

Hayvanlar yedikleri yemlerdeki besin maddelerinin ancak %45 inden yararlanabilirler. Yemde bulunan bitki besin maddelerinin yarısından fazlası dışkı ile hayvan gübresine geçer.Bu nedenle bu tür gübreler bitki için zengin bir besin kaynağıdır. 


DİKKAT ! 
Koyun gübresinin bitkilere yararlı olabilmesi için içerdiği karbon/azot oranı büyük önem taşımaktadır. Karbon/azot oranı yüksek olan gübrelerden bitkiler yararlanamaz.Bu tür gübrelerin Karbon/azot oranının 15/1 veya 20/1'e düşürülmesi gerekmektedir.bu nedenle koyun gübrelerinin İHTİMARI ve FERMANTASYONU ön koşuldur.

 

LEONARDİT VE HÜMİK ASİT SİPARİŞLERİNİZ İÇİN LÜTFEN MAĞAZAMIZI ZİYARET EDİNİZ.


Tekil kullanıcı tarafından ziyaret edilmiştir.
 • Worldcard : Yapı Kredi Bankası Worldcard'ınızı (Albaraka, Teb ve Vakıfbank Worldcard dahil) kullanarak; vade farksız 3, 6 veya 9 taksitle satın alabilirsiniz. Peşin fiyatına 9 taksit, hesap ekstresine 6+3 taksit olarak yansıtılacaktır.
 • Bonus : Garanti Bankası Bonus Card, Shop & Miles, American Express, Deniz Bonus, TEB Bonus, Şeker Bonus, ING Bonus, Türkiye Finans Happy Card ve Eurobank Tekfen Bonus kartlarınızı kullanarak; vade farksız 6 taksitle; vade farkı ile 3 veya 9 taksitle satın alabilirsiniz. Peşin fiyatına 6 taksit hesap ekstresine 4 + 2 taksit olarak yansıtılacaktır.
 • Maximum : İş Bankası Maximum, Maximiles ve Maximum logolu Ziraat Bankası kartlarınızı kullanarak; peşin fiyatına 6 taksitle, vade farkı ile 3 veya 9 taksitle alışveriş yapabilirsiniz.
 • CardFinans : Finansbank kredi kartınızı kullanarak; peşin fiyatına 6 taksitle, vade farkı ile 3 veya 9 taksitle alışveriş yapabilirsiniz.
 • HSBC : HSBC Advantage kartınızı kullanarak; peşin fiyatına 6 taksitle; vade farkı ile 3 veya 9 taksitle alışveriş yapabilirsiniz.
 • Axess : Axess, Wings, Free ve Bank'O Card Axess kartlarınızı kullanarak; vade farksız 3 veya 6 taksitle; vade farkıyla 9 taksitle satın alabilirsiniz. Citi Axess ve Citi Wings kartlarına taksit yapılmamaktadır.
 • Erteleme kampanyalarında, ödemeler banka tarafından otomatik olarak ertelenir.
 • Worldcard : Yapı Kredi Bankası Worldcard'ınızı (Albaraka, Teb ve Vakıfbank Worldcard dahil) kullanarak; vade farksız 3, 6 veya 9 taksitle satın alabilirsiniz. Peşin fiyatına 9 taksit, hesap ekstresine 6+3 taksit olarak yansıtılacaktır.
 • Bonus : Garanti Bankası Bonus Card, Shop & Miles, American Express, Deniz Bonus, TEB Bonus, Şeker Bonus, ING Bonus, Türkiye Finans Happy Card ve Eurobank Tekfen Bonus kartlarınızı kullanarak; vade farksız 6 taksitle; vade farkı ile 3 taksitle satın alabilirsiniz. Peşin fiyatına 6 taksit hesap ekstresine 4 + 2 taksit olarak yansıtılacaktır.
 • Maximum : İş Bankası Maximum, Maximiles ve Maximum logolu Ziraat Bankası kartlarınızı kullanarak; peşin fiyatına 6 taksitle, vade farkı ile 3 veya 9 taksitle alışveriş yapabilirsiniz.
 • CardFinans : Finansbank kredi kartınızı kullanarak; peşin fiyatına 6 taksitle, vade farkı ile 3 veya 9 taksitle alışveriş yapabilirsiniz.
 • HSBC : HSBC Advantage kartınızı kullanarak; peşin fiyatına 6 taksitle; vade farkı ile 3 veya 9 taksitle alışveriş yapabilirsiniz.
 • Axess : Axess, Wings, Fish ve Carrefour Axess kartlarınızı kullanarak; vade farksız 3 veya 6 taksitle; vade farkıyla 9 taksitle satın alabilirsiniz. Citi Axess ve Citi Wings kartlarına taksit yapılmamaktadır.
 • Erteleme kampanyalarında, ödemeler banka tarafından otomatik olarak ertelenir.
Güvenli alışveriş
Satıcı Bilgileri:

Bu Nedir?

Bu rozet, müşteri memnuniyetini kazanmış, çok başarılı satıcılara verilir.

leonardit-com-tr

Yaptığı 136 alışverişten %100 olumlu puan aldı.

Satışları için aldığı yorumlar ()

 • Satıldığı Bölge
 • :
 • Gönderim Alanları
 • :Tüm Türkiye'ye gönderilir.
 • Kargo Ücreti
 • :Ücretsiz Kargo
 • Kargo Süresi
 • :Saat 16:45 öncesi alınan siparişler aynı gün kargoya verilir.
 • Kargo Şirketleri
 • :

Tekil kullanıcı tarafından ziyaret edilmiştir.
Satıcının Diğer Ürünleri leonardit-com-tr
Bu ürünle ilgilenen kullanıcılar bunlarla da ilgilendi
Sayfa Başına Dön
 • LEONARDİTLİ ORGANİK KOYUN GÜBRESİ 25 LT Yanmış ve elenmiştir ÜCRETSİZ KARGO
 • LEONARDİTLİ ORGANİK KOYUN GÜBRESİ 25 LT Yanmış ve elenmiştir ÜCRETSİZ KARGO (#270811872)

  " Leonardit + Mikoriza Mantarı + Mikroorganizma KATKILI KUZEY EGE KAZ DAĞLARINDAN DOĞAL GÜBRE

 • 69,00 TL 34,90 TL

  Ücretsiz Kargo - Sıfır Ürün

 • Hemen AL!