Tüm Kategoriler

Bu ürün kapanmıştır. Satışı devam eden benzer ürünlere göz atın:

S-EL YAPIMI AHŞAPTAN OYMA DUVAR SÜSÜ FİL FİGÜRLE

(#7839207)
sirintoys34 (5759)
Satıcının Diğer Ürünleri sirintoys34
Son Gezdiklerim
  • Fotoğraf 0
EL YAPIMI TEK PARÇA AHŞAPTAN OYMA USULU İLE YAPILMIŞ ŞAHASER BİR DUVAR SÜSÜ---TAM BİR SANAT ESERİ--18X18 CM EBATLARI---MÜKEMMEL OYMACILIK SANATI ---HİNDİSTANDAN İTHAL EDİLMİŞTİR-BU ÜRÜNÜN RESİMDEDE GÖRÜLDÜĞÜ GİBİ SOL KÖŞESİ KIRIKTIR O YÜZDEN FİYATI YARI YARIYADIR 40 YTL YERİNE SADEC 20 YTL DİR -Birbirinden kaliteli markaların 2 bin çeşit ürününü piyasadaki en uygun fiyatlarla dükkanımızda bulabilirsiniz.Ürünlerimizin tamamı 1. eldir ve orijinal ambalajındadır.Aksi belirtilmedikçe bütün ürünlerimiz orijinaldir.


Satın almış olduğunuz ürünler anlaşmalı kargo şirketimiz olan Express Kargo ile 0-5(dahil) desi arası 4,72 YTL, 6-10(dahil) desi arası 7,08 YTL, 11 desi/kg ve üzeri her desi için 0,35 YTL ilave edilir.

Diğer kargo şirketi taleplerinizde kargo şirketini adresimize çağırmak durumunda kalacağımız için kargo şirketine adres alım ücreti ödemek durumunda kalacağınızdan başka kargo şirketi talebinde bulunmamanızı rica ederiz.

Ürün iadelerinde site kuralları gereği iade kargo ücreti alıcıya ait olacaktır.

Kargo ücretleri malesef ürünün değerine göre değil, ürün boyutuna ve mesafeye göre alınmaktadır.

5-10 YTL değerinde tek bir ürün satın aldığınızda, çoğu zaman ürün değeri veya buna yakın bir kargo ücreti ödeyeceğinizi göz önünde tutarak diğer ürünlerimizden beğendiklerinize veya işinize yarayabilecek olanlara da göz atmanızı öneririz.Böylece ödeyeceğiniz kargo ücreti daha makul bir düzeye gelmiş olacaktır.

Kargo ücreti konusunda endişeleriniz varsa ürün sayfalarımızda belirtilen en-boy-yükseklik veya kg değerlerini MNG Kargonun sitesinde bulunan Ücret Hesaplama tablosuna girerek ödeyeceğiniz kargo ücretini öğrenebilirsiniz.

Gittigidiyor dükkanlarında hemenal formatında alışveriş kredi kartıyla yapıldığından Havale/EFT ile ürün almak istediğinizde bize bildirmeniz halinde size özel açık artırma açılarak nakit olarak alışveriş yapmanız sağlanacaktır.

Yaptığınız alımlar alışveriş yaptığınız günden bir sonraki gün kargolanacaktır.


Aldığınız ürünler elimizde mevcut olması durumunda aynı gün içinde, ithalatçımızdan getirteceğimiz zamansa 2-3 gün içinde kargolanacaktır.

Ürün hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilmeniz için ürünlerin resmini kendimiz çekerek eklemekte, ürünlerin boyutlarını, özelliklerini eklemekteyiz.Bu bilgiler yetersiz geldiğindeyse tüm sorularınızı bize mesaj atarak iletebilirsiniz.

Gittigidiyor dışında satışımız olmasına rağmen site kuralları gereği adres talebi içeren mesajlarınız dikkate alınmayacaktır.

Fiyatlarımız zaten uygun olduğundan pazarlık talebinde bulunmamanızı rica ederiz.

Toys Oyuncak olarak iyi alışverişler dileriz.Tekil kullanıcı tarafından ziyaret edilmiştir.
Satıcı Bilgileri:

Yaptığı 10 alışverişten %44 olumlu puan aldı.


Tekil kullanıcı tarafından ziyaret edilmiştir.
Satıcıya Sorulan Sorular (4)Soru sor
  • S: Ürünün durumu nedir?
  • C: Ürünün durumu:
  • S: Ürün nereden gönderiliyor?
  • C: Bu ürünün gönderildiği yer: .
  • S: Ürünün kargo ücretini kim ödüyor?
  • C: Bu ürünün kargo ücretini "Alıcı" öder.
  • Tüm sorulara bak
Bu ürünle ilgilenen kullanıcılar bunlarla da ilgilendi
Sayfa Başına Dön
X