Yardım Satış Yap

Bu ürün kapanmıştır. Satışı devam eden benzer ürünlere göz atın:

STEP TEK ÇEKMECELİ KOMODİN NOCE-LAKE BEYAZ 40x41

(#65315611)
Benzer Ürün
Aradığınıza çok benzeyen bir ürün var!
Adore Side 5 Çekmeceli Şifonyer Noce Lake Beyaz

Adore Side 5 Çekmeceli Şifonyer Noce Lake Beyaz

(#136680022)
Kargo
: Alıcı Öder - 2 - 3 Gün İçinde Kargo
Durum
: Sıfır ürün

239,90 TL

Benzer Ürünler
 • : BeyazRenk
 • : SıfırDurum
 • STEP TEK ÇEKMECELİ KOMODİN NOCE-LAKE BEYAZ 40x41
 • STEP TEK ÇEKMECELİ KOMODİN NOCE-LAKE BEYAZ 40x41 (#65315611)

 • 59,90 TL

  Ücretsiz Kargo - Sıfır Ürün

STEP TEK ÇEKMECELİ KOMODİN NOCE-LAKE BEYAZ 40x41
SNT-31-NB-1 STEP TEK ÇEKMECELİ KOMODİN NOCE-LAKE BEYAZ 40x41x33 CM

Genişlik : 40
Yükseklik :41
Derinlik :33
Renk : NOCE - LAKE BEYAZ 


Yatak odası dekorasyonunuzu tamamlamak için vazgeçilmezlerden olan komodin, Adore Mobilya güvencesi ve kalitesiyle uzun yıllar severek kullanacağınız bir aksesuar olacaktır. Sadelik ve kullanışlılığı ile dikkat çeken yapısı ve uygun fiyatlarımızı düşündüğünüzde kendinizi komodin sahibi olmaktan alıkoyamayacaksınız. 

Yatak odanızda yer sıkıntısı olsun olmasın çok hesaplı fiyatlarıyla Adore Mobilya, ihtiyaçlarınızı tam anlamıyla karşılayacaktır. Gece lambanızı, baş ucu kitabınızı, çalar saatinizi, mini teybinizi koyabileceğiniz ölçülerde şık görünümlü komodinler ile Adore Mobilya, başucunuzda vazgeçemeyeceğiniz bir yer sahibi olmaya adaydır.

Taşınabilir ve her yerde rahatlıkla kullanılabilir ölçüleriyle, renk sıkıntısı da yaşamadan diğer ürünlerimizle kombine etmeniz mümkündür. Özel eşyalarınızı koyabileceğiniz genişlikteki çekmecesi ve terlik, gazete-dergi koyabileceğiniz alt bölmesi ile fonksiyonel bir mobilyadır. 

Yatak odanızda düzen ve şıklık yaratmak için son tercihiniz Adore Mobilya olacaktır.
Garanti Şartları

1. Garanti süresi, malın teslim tarihinden itibaren başlar ve yedi (7) yıldır.
2. Malın bütün parçaları dahil olmak üzere tamamı firmamızın garantisi kapsamındadır.
3. Malın garanti süresi içerisinde arızalanması durumunda tamirde geçen süre, garanti süresine eklenir. Malın tamir süresi en fazla 30 işgünüdür. Bu süre, mala ilişkin arızanın servis istasyonuna, servis istasyonunun olmaması durumunda, malın satıcı, bayii, acentesi, temsilciliği, ithalatçısı veya imalatçısı-üreticisinden birisine teslim tarihinden itibaren başlar. Malın arızasının 15 gün içerisinde giderilmemesi halinde, imalatçı-üretici veya ithalatçı malın tamiri tamamlanıncaya kadar benzer özelliklere sahip başka bir sanayi malını tüketicinin kullanımına tahsis etmek zorundadır.
4. Malın garanti süresi içerisinde gerek malzeme ve işçilik, gerekse montaj hatalarından dolayı arızalanması halinde, işçilik masrafı, değiştirilen parça bedeli ya da başka herhangi bir ad altında hiçbir ücret talep etmeksizin tamiri yapılacaktır. 
5. Tüketicinin onarım hakkını kullanmasına rağmen malın; tüketiciye teslim edildiği tarihten itibaren, belirlenen garanti süresi içinde kalmak kaydıyla, bir yıl içerisinde; aynı arızanın ikiden fazla tekrarlanması veya farklı arızaların dörtten fazla meydana gelmesi veya belirlenen garanti süresi içerisinde farklı arızaların toplamının altıdan fazla olması unsurlarının yanısıra, bu arızaların maldan yararlanamamayı sürekli kılması, tamiri için gereken azamî sürenin aşılması, firmanın servis istasyonunun mevcut olmaması halinde sırasıyla satıcısı, bayii, acentesi, temsilciliği, ithalatçısı veya imalatçı-üreticisinden birisinin düzenleyeceği raporla arızanın tamirinin mümkün bulunmadığının belirlenmesi durumlarında tüketici malın ücretsiz değiştirilmesini, bedel iadesi veya ayıp oranda bedel indirimi talep edebilir.
6. Malın kullanma kılavuzunda yer alan hususlara aykırı kullanılmasından kaynaklanan arızalar garanti kapsamı dışındadır.

Garanti Kapsamı Dışında Kalan Durumlar

1. Garanti şartları listesinde belirtilenlere aykırı durumlar.
2. Kullanım, bakım ve taşıma şartları dikkate alınmadığında meydana gelen hasarlar.
3. Nakliye sırasında oluşan hasarlar (tüketici ya da yetkili bayiler tarafından yapılan nakliye ve taşımalarda meydana gelen hasarlar).
4. Fatura ve garanti belgesi ibraz edilmelen yapılan başvurular.
5. Son kullanıcılar veya 3.şahıslar tarafından yapılan montaj hataları ve ürün standardının bozulması.
 

0
0
0
2
1
4

Tekil kullanıcı tarafından ziyaret edilmiştir.
 • Satıldığı Bölge
 • :İstanbul
 • Gönderim Alanları
 • :Tüm Türkiye'ye gönderilir
 • Kargo Ücreti
 • :Ücretsiz Kargo!
 • Kargo Süresi
 • :Ertesi iş günü kargoya verilir.
 • Kargo Şirketleri
 • :UPS Kargo
Bu ürünle ilgilenen kullanıcılar bunlarla da ilgilendi

Sayfanın başına dön