Tüm Kategoriler

Bu ürün kapanmıştır. Satışı devam eden benzer ürünlere göz atın:

TEK KİŞİLİK ÇARŞAF TAKIMI (ÇARŞAF+YASTIK KILIFI)

(#73884342)

10 RENK__TAÇ SAREV KALİTESİ__POLYSTER İÇERMEZ

hiperhome (17014)
Satıcının Diğer Ürünleri hiperhome
Son Gezdiklerim
Fotoğraf 1
  • Fotoğraf 0

 

 

 TEK KİŞİLİK  ÇARŞAF TAKIMI

 

160*240 ÇARŞAF

 

50*70 YASTIK KILIFI

 

MODASINI YILLARCA KAYBETMEYECEK

 

REAKTİF BOYA CANLI RENKLER

 

%100 PAMUK TAM 63 TEL 

 

 İDEA KALİTESİ

 

RANFORCE ÇARŞAF NE DEMEKTİR ?

ranforce nevresim demek ekonomikliğin vede kalitenin buluştuğu nokta demektir,ranforce nevresimler %100 pamuktan yapılmış olup,57 tel iplikten üretilmiştir vede kullanma talimatına uyulduğu takdirde uzun yıllar renklerinin canlılığından birşey kaybetmezler.

%100 PAMUK

RANFORCE KUMAŞ

 

 

TAM 10 AYRI RENK

VEDE HEPSİ SÜPER KALİTEDE

CAPCANLI RENKLER

 

 

 

 

ÇARŞAF:160*240

YASTIK KILIFI:50*70

 

 

 

 

İYİ GÜNLERDE KULLANMANIZ

.....DİLEĞİYLE.....

 

 
 

Ürünü herhangi bir sebepten dolayı beğenmediyseniz, ya da elinize gelen üründe sorun ya da hata söz konusu ise"iade kuralları çerçevesinde" - (ürünün ambalajını bozmadan, kullanmadan ve ürüne hasar vermeden, elinize ulaştığı şekilde) ürünü iade edebilir ya da değişim yaptırabilirsiniz. İade edilecek üründe kargo ücreti alıcıya aittir.

Bunun yanında; değişim ya da iade yapacağınız ürüne kesinlikle onay vermeyiniz. Onay verdiğiniz takdirde elinize gelen ürünü kabul etmiş olup, para transferini de onaylamış oluyorsunuz. Ürüne onay verildikten sonra yapılan değişim ve iadeler Sıfır Risk Sistemi'nin dışında kaldığı için, olası bir sorunda size yardımcı olmamız güçleşiyor ve prosedür dışına çıkmak zorunda kalıyoruz. Onay sürecini tamamlamış fakat sonradan tarafımıza bilgi verilmeden, keyfi olarak "sorunlu ürün" sıfatına sahip olmuş ürünlerde, olumsuz yorum ve puanları da bu bağlamda kabul etmiyoruz.

 

 

Kargo Bilgisi:

İş yoğunluğuna bağlı olarak, satın alınan ürünleri mümkün olduğunca hızlı kargolama gayreti göstersek de bazı durumlarda 2-3 iş gününü bulabilmektedir. Herhangi bir sorun ya da aksilik olduğu takdirde sizleri her zaman bilgilendirme gayretini göstermekteyiz.

 

 

Ürün ile alakalı her türlü sorun ve sorunuz için bize her zaman mesaj yoluyla ulaşabilirsiniz. Mesajlarınıza mümkün olduğunca hızlı geri dönüş yapmaya çalışıyoruz...

 

 
 
 

Tekil kullanıcı tarafından ziyaret edilmiştir.
Satıcı Bilgileri:

Yaptığı 1945 alışverişten %98 olumlu puan aldı.


Tekil kullanıcı tarafından ziyaret edilmiştir.
Bu ürünle ilgilenen kullanıcılar bunlarla da ilgilendi
Sayfa Başına Dön
X