Tüm Kategoriler

Bu ürün kapanmıştır. Satışı devam eden benzer ürünlere göz atın:

Titanopsis sukkulent karışık 50 tohumu K12 ZeN

(#32367199)
zengarden (84002)
Satıcının Diğer Ürünleri zengarden
  • Fotoğraf 0

bitki tohumları

 
▼ kampanyalar ▼ ▼ duyurular ▼

 

 

TITANOPSIS

TITANOPSIS TÜRLERİ
TOHUM KARIŞIMI

 ort. 50 ADET TOHUM
(TOZ TOHUM)

Halı gibi ekildiği alanda form oluşturan sukkulent bir bitkidir Titanopsisler. Tek kökten yanlara doğru 10 cm ulaşan sukkulent yapraklar verir. Bu yaprakların arasından yukarı doğu uzayan ya da gömülü beklide tabiatta görülen en nadide çiçekleri açarlar.
Kalın gövdelenen ve karakteristik tombul kök yapısı ile bazı türleri Bonsai eğitimi verilerek, saksıda görsel bir sanat eserine dönüştürülebilir. Oldukça dayanıklı olan Titanopsisler, özellikle calcerea türleri, bukalemun benzeri yaprak dokusuyla, beyaz benekleri ve ilginç formaları ile küçük saksıda yetiştirilebilecek doğal sanat eserleri gibidir.
Titanopsisler Zengarden sukkulent bitkilerimiz arasında en tercih edilen tür olup, tohumdan kolayca yetişen sukkulentlerin başında gelir. Doğrudan kaktüs toprağını yüzde 80'nine doldurduğunuz yetiştirme saksılarının üzerine elenmiş kaktüs toprağı doldurun. Bu şekilde hazırladığınız yetiştirme saksılarının yüzeyine ekeceğiniz Titanopsisleriniz kısa sürede çimlenecektir. Bahar ve sonbahar döneminde yağmur sularından da faydalanarak çimlendireceğiniz Titanopsisler yine bu sezonun favori bitkilerinden biri.

En taze ve “ ADINA DOĞRU ” tohumun adresi Zengarden’dan beğeninize sunuluyor.
 

Botanical Archive Nursery hakkında
Detaylı bilgi için logoya tıklayınız.

***
Tüm ayrıntılı Türkçe yetiştirme ve doğru tohumdan çimlendirme bilgileri, tohumla birlikte alıcıya gönderilecektir. Her alışveriş, derlediğimiz hediye tohumlar ilave edilmiş ve zarar görmeyecekleri şekilde paketlenmiş olarak adresinize kargolanır. Birden fazla alışveriş yaptığınızda bu alışverişler, tek bir pakette toplanarak Kargo masraflarından tasarruf etmeniz sağlanır. Tüm kargolar tarafımızdan ücretsiz olarak sigortalanır.
***


 


Tekil kullanıcı tarafından ziyaret edilmiştir.
Satıcı Bilgileri:

Yaptığı 1481 alışverişten %100 olumlu puan aldı.


Tekil kullanıcı tarafından ziyaret edilmiştir.
Satıcıya Sorulan Sorular (4)Soru sor
  • S: Ürünün durumu nedir?
  • C: Ürünün durumu:
  • S: Ürün nereden gönderiliyor?
  • C: Bu ürünün gönderildiği yer: .
  • S: Ürünün kargo ücretini kim ödüyor?
  • C: Satıcı, kargo detaylarını ürün açıklamasında belirtmiştir.
  • Tüm sorulara bak
Sayfa Başına Dön
X