Tüm Kategoriler

Bu ürün kapanmıştır. Satışı devam eden benzer ürünlere göz atın:

EKOSU 203 MANYETİK KİREÇ ÖNLEYİCİ APARAT MAKİNA

(#51355545)
Satıcının Diğer Ürünleri director-34
Son Gezdiklerim
 • Fotoğraf 0

EKOSU ÇAMAŞIR & BULAŞIK MAKİNELERİ İÇİN KİREÇ  ÖNLEYİCİ SU ŞARTLANDIRMA APARATI
 
SINIRLI STOK
 
   
 
1/2" çaptaki borular için standart üründür. Çamaşır, bulaşık makinesi, termosifon, şofben, kombi gibi cihazların su giriş borularına dıştan alet ve ustalık gerekmeksizin 2 dakikada monte edilir. Elektrik ve kimyasal sarfetmez. Kullanım ömrü sınırsızdır. Isı değiştirici yüzeylerde kireç tabakası oluşumuna izin vermediğinden ısı kayıplarını ortadan kaldırarak tasarruf sağlar. Cihazlarınızın rezistans ve iç yüzeylerinde kireç kaynaklı zararları ortadan kaldırır. Çamaşır ve bulaşıklarda kireç kaynaklı sertleşme ve grileşmeleri ortadan kaldırır. Deterjan, yumuşatıcı gibi kimyasal sarfiyatlarını azaltır. Kireç önleyici kimyasal sarfetmenize gerek kalmaz.
 
KULLANIM ÖMRÜ SINIRSIZ,GARANTİSİ 2 YILDIR.

EKOSU-MAKINA TİP, çamaşır ve Bulaşık makina hortumlarının üzerine geçeçek şekilde dizayn edilmiştir. Ekosu aparatı taktığınız makinanızın parçalarında, reziztansında, boru cidarları ve yüzeylerde kireçlenme olmayacaktır. Fiziksel yapısı değişe kireç kristalleri çamaşırlarınıza da tutunamayacağından sertlik ve grileşmelerde oradan kalkar. Ekosu aparatını hortumun üzerine bilezik gibi geçirip kutu içinden çıkan kelepçeleri ile sıkarak sabitlemek yeterlidir. Hiçbir bakım ve masraf gerektirmez ömür boyu hizmet eder kireçlenme ve kireçleme sebebiyle oluşan ısı kayıplarını ortadan kaldırarak tasarruf sağlar. Sistemin işlevselliği ODTU labaratuvarlarında yapılan testler ile kaıtlanmış, ürünlerimizi T.C. SANAYİ ve TİCARET BAKANLIĞI onaylı 2 yıl garantilidir

Aparatı isterseniz de kombinizin su giriş borusu üzerine girişe en yakın noktada yerleştirebilirsiniz.Kombiye giren su manyetik etki altında kaldığından, kireç kristallerinin fiziksel yapısı değişerek olumsuz etkileri ortadan kalkar,suyun içersindeki kireç cihazınızın ve kalorifer tesisatınızın içerisine yapışamaz dolayısıyle kireç tabakası oluşumu engellenir,boruların tıkanması ve çalışan aksamın kireç tutması ile arıza oluşmaz.

EKO SU İle Kireç tabakasının engellediği ısı kaybı ortadan kalkar,daha az enerji harcarsınız.0.5 mm kireç tabakasının 30% a yakın ısı kaybına neden olduğunu biliyormusunuz.
 
KULLANIM VE ÖZELLİKLER:
 
 • Aparatı makinenizin su giriş borusu üzerine girişe en yakın noktada yerleştiriniz.
 • Makinenize giren su manyetik etki altında kaldığında sertliği yaklaşık %30 oranında düşer kireç kristallerinin fiziksel yapısı değişerek olumsuz etkileri ortadan kalkar dolayısıyla kirece karşı herhangi bir kimyasal kullanmanıza gerek kalmadığı gibi deterjan ve temizlik amaçlı kimyasallarda da tasarruf sağlanır.
 • Aparatı monte ettikten sonra makinenizi 2-3 kullanımın ardından kullandığınız deterjan miktarını kademeli olarak azaltınız. Aynı temizliğin sağlandığını göreceksiniz.
 • Önemli noktalar:
 • Aparatlar manyetik esaslı olduğundan kullanım ömrü sınırsızdır.
 • Montaj ardından ilk 2-3 haftalık periyotta tesisatınızda daha önce tortulaşmış olan kireç kalıntıları suyun aşındırıcı etkisi ile temizlenecek ve aparatın manyetik stabilizasyonu da tamamlanacaktır. Bu süre zarfında aparatın montaj noktasından suyun kullanım noktasına kadar olan tesisat içerisindeki mevcut kireç atılacağından suyun kireç oranı geçici olarak yükselebilir. Temizleme işlemi tamamlandıktan sonra sudaki kiraç etkisiz hale gelecek ve suyunuzun fiziksel sertliğinde %30 oranında düşüş olacaktır. Bu etki görüldüğü andan itibaren herhangi bir kireç çözücü kimyasal kullanmanıza gerek yoktur ve deterjan arıtıcı gibi kimyasalları %50 oranında azaltarak aynı etkiyi sağlayabilirsiniz.
 • Unutmayınız ki bu sistem ile sudaki kireç arıtılmaz sudan ayrıştırılmaz. EKOSU sistemi sudaki kirecin fiziksel yapısını değiştirmek şartı ile sertlik ve kirecin zararlı etkilerini ortadan kaldırır. Dolayısıyla kimyasal sertlik (toplam sertlik ölçüm kitleri ile) ölçümleri ile sudaki kireç oranında fark tespit edemezsiniz. Suyunuzda aynı oranda kireç bulunacak fakat bu kireç kristalleri şekil değiştirerek tesisatınıza makinelerinize ve diğer tüm yüzeylere tutunamayak bir hale gelecektir. Fiziksel sertlik (standart sabun çözeltisi metodu) ölçümleri ile bu farkı tespit edebilirsiniz.
 •  
  İyi Günlerde Kullanınız
   
   

   
   

  Tekil kullanıcı tarafından ziyaret edilmiştir.
  Satıcı Bilgileri:

  Henüz yaptığı bir alışverişi yok.


  Tekil kullanıcı tarafından ziyaret edilmiştir.
  Sayfa Başına Dön
  X