Tüm Kategoriler

Bu ürün kapanmıştır. Satışı devam eden benzer ürünlere göz atın:

Fakir LS 2400 Estove Nano-Bor Teknolojili Konvek

(#95601114)
ekolayal (6657)
Satıcının Diğer Ürünleri ekolayal
Son Gezdiklerim
Fotoğraf 1
  • Fotoğraf 0

BU KIŞ NANO BOR TEKNOLOJİSİ İLE ISINMAYA NE DERSİNİZ?
 
80 yıldır kaliteden ödün vermeden tüketicilerle buluşan Fakir, kış yaklaşırken evlerin her köşesini “Nano Bor Teknolojisi” ile ısıtmaya geliyor.
FAKİR LS 2400 ESTOVE: NANO BOR TEKNOLOJİLİ KONVEKSİYONEL ISITICI
 
Sadece elektrik fişini prize takmanız yeterli. Nano Bor ile ısınmanın hızlı, kolay, tasarruflu dünyası sizi oldukça şaşırtacak; Nasıl mı?
Bugüne kadar farklı alanlarda alternatif bir çözüm olarak kullanılan Nano Bor Ehp sistemi, ihtiyacımız olan ısıyı saniyeler içinde sağlarken uzun sürede soğuması ile harcadığı elektrik enerjisini de minimuma indiriyor.
EHP sistemi; birçok alanda uygulaması bulunan, ısı borusu (heat pipe) olarak tanımlanan değişik gereçlerin, inovatif hali olarak adlandırılabilir. Sistem prensip itibarı ile bir ısı borusu olarak çalışmakta ise de diğerlerinden farklı olarak, içerisinde fitil ya da ısı iletimini hızlandırıcı herhangi bir bağlantı bulunmamaktadır.
Sistem, EHP içerisindeki katı-sıvı-gaz karışımı (üç faz) ile ısı iletim katsayısının 13 800 W/mK mertebelerine ulaştığı bir kompozisyona sahiptir. Çalışma prensibi; içerisindeki bor partikülleri içeren sıvı kompozisyonunun sıcak ortamdan aldığı ısı ile faz değiştirmesi sayesinde gizli ısısı ile yüksek hızlı ısı transferine olanak sağlamasıdır. Faz değiştirerek sıvı halden gaz haline geçen kompozisyon, soğuk ortama iç ısısını bırakarak tekrar sıvı hale döner (yoğuşma) ve sıcak bölgeye basınç etkileri ile dönerek döngüyü tamamlar. Karışım gaz halindeyken içerisinde bulunan bor partikülleri EHP içinde türbülanslı bir akış gerçekleştirerek ısı transfer miktarını yüksek oranda arttırır.
İşte bu teknoloji sayesinde soğuk kış günlerinde ısınmak istediğiniz fakat daha çok ceplerinizi yakan ürünlerin aksine Fakir LS 2400 Estove fişe takıp açma düşmesine konut verdiğiniz andan itibaren içinizi ısıtacak. Bünyesinde bulunan termostat sistemi ise yakaladığınız bu sıcak ortamı kaybetmemenizi sağlayacak.
 Konveksiyonel ısıtıcı ile ısınırken akıllara gelen ilk sorulardan biri de güvenlik önlemleri olmaktadır. Bu konudaki ustalığını gösteren Fakir LS 2400 Estove Devrilme switch’i sayesinde ısıtıcı devrildiği anda devreye girerek herhangi bir acil durum ortaya çıkmasını engelliyor. Aşırı ısınma koruması ve ısınmayan taşıma sapları ise aklınızda oluşacak güvenlik sorularının ötesinde bir önlem sunuyor.
Konfor, tassaruf, emniyet bir araya gelerek ısıtmalı diyorsanız Nano Bor teknolojisine Sahip Fakir LS 2400 Estove Konveksiyonel ısıtıcıyı mutlaka görmelisiniz. Farkı hissedeceksiniz.

LS 2400 Estove
Nano-Bor Teknolojili Konveksiyonel Elektrikli Isıtıcı
• 2400 W
• Fan
• Termostat Ayarı
• Devrilmeye karşı devre kesici
• Taşıma kulbu
• Aşırı ısınma emniyeti
• Yüksek ısı konforu
• Yüksek enerji verimliliği
• 4 tekerlek ile kolay manevra

 

 

Ortalama Kargo Fiyatları (TL + KDV Eklenecek)

1-5 desi 5
6-10 desi 6
11-15-desi 7
16-20 desi 8
21-25 desi 9
26-30 desi 11
30+ (1 desi fiyatı) 0,4
* Not : Yaklaşık fiyatlar olup, bölgenize göre azda olsa fark gösterebilir.

 

TÜM ÜRÜNLERİMİZ ORİJİNAL, FATURALI ve GARANTİ BELGELİDİR.
Bu ürün Hedef Eticaret entegrasyonu kullanılarak listelenmiştir.


Tekil kullanıcı tarafından ziyaret edilmiştir.
Satıcı Bilgileri:

Yaptığı 1 alışverişten %100 olumlu puan aldı.


Tekil kullanıcı tarafından ziyaret edilmiştir.
Bu ürünle ilgilenen kullanıcılar bunlarla da ilgilendi
Sayfa Başına Dön
X