Yardım Satış Yap

Bu ürün kapanmıştır. Satışı devam eden benzer ürünlere göz atın:

H2O Mop X5 Buharlı Temizlik Mopu Cam,Duvar, Halı

(#58636001)

ÜRÜNLER ADINIZA FATURALIDIR 2 YIL GARANTİLİDİR

Benzer Ürün
Aradığınıza çok benzeyen bir ürün var!
H2O Mop X5 Çok Amaçlı Buharlı Temizlik Robotu

H2O Mop X5 Çok Amaçlı Buharlı Temizlik Robotu

(#157585304)
Kargo
: Ücretsiz - Aynı Gün Kargo
Durum
: Sıfır ürün

129,90 TL

Benzer Ürünler
 • : H2OMarka
 • : Fıstık YeşiliRenk
 • : Var, BaşlamamışGaranti
 • : 18 - 24 AyGaranti Süresi
 • : Var, AçılmamışKutu
 • : SıfırDurum
 • H2O Mop X5 Buharlı Temizlik Mopu Cam,Duvar, Halı
 • H2O Mop X5 Buharlı Temizlik Mopu Cam,Duvar, Halı (#58636001)

  ÜRÜNLER ADINIZA FATURALIDIR 2 YIL GARANTİLİDİR

 • 119,90 TL

  Sıfır Ürün

H2O Mop X5 Buharlı Temizlik Mopu Cam,Duvar, Halı

 

STEAM MOP X5 BUHARLI TEMİZLEYİCİ Seti
 
Buharın Gücü ve Buharın Getirdiği Temizliğin Farkını Göreceksiniz !
 
 
 


Kimyasal madde gerektirmeyen buharlı temizlik ile artık evinizin her yanını temizlemek çok daha kolay !
 
Steam mop x5’in etkili temizliği sayesinde artık sizde zamandan tassarruf edin. Hızlı ve etkili temizlik sunar.
 
Evinizde,Ofisinizde yada bahçenizde kullanın.Bir çok alanda kolay kullanılabilir.Mermer,banyo,parke,perde,halı,pencere ve giysilieriniz için rahatlıkla kullanabilirsiniz.
 
Toz,Bakteri,mantar,küfler ve en inatçı lekeleri yok eder.fayanslarınızın arasını temizlemenizin en kolay yöntemi Steam mop x 5 buharlı temizleyicidir.
 
Cam temizleme başlığını takarak camlarınızını pırıl pırıl yapabilirsiniz.Halı kaydırmaz tabanlıkla halının üstünde dans edermiş gibi temizleyebilir yada çıkarın başlığını evinizdeki granit zemini temizleyebilirsiniz.Lavabo tel fırça başlığı ile lavabonuzdaki en inatçı kirlerden kurtulabilirsiniz.İnce buhar başlığı ile fayans aralarını yada ulaşılması zor bölgeleri temizleyebilirsiniz.Süpürge aparatı başlığı ilede kanepe ve çekyatlarınızı temizleyebilirsiniz.
 
Steam mop x5 buharlı temizleyici ile artık temizliğin gücü her yerde ; daha rahat ve daha kolay !
 


 
 
Steam Mop X5 (5'i Bir Arada)
 Buharlı zemin temizliği
 Buharlı halı temizliği
 Elde taşınabilir buharlı temizliği
 Buharlı giysi temizliği
 Buharlı pencere ve cam temizliği
 


Steam Mop X5 Buharlı Temizleyici, bilinen temizleme yöntemlerine göre daha etkili ve çok daha hijyenik, yeni bir temizleme yöntemidir. Steam Mop X5, suyu, buhara dönüştürerek ve mikrofiber bezlerle, süper emicilik sağlayarak üst seviye hijyen sağlar ve hep yüksek kuvvetle temizlik yapar. Zemin yüzeylerine temas ettiğinde, kir ve lekeler, sadece birkaç saniyede tarih olur. Steam Mop X5, hiçbir deterjan ya da sabun kullanmadan, yalnızca buharın aktif gücünü kullandığı için, çevre dostudur. Buharlı temizleme işlemi, düzenli olarak uygulandığında, toz maytlarının, bazı bakteri türlerinin, mantarın ve küfün yok edilmesine de yardımcı olur.
 


 
 
ÜRÜN ÖZELLİKLERİ
 
http://www.youtube.com/watch?v=E_tiFgERuug&feature=player_embedded

Ayarlanabilir hız kademesiYalnızca 2,2 kg ağırlığında.Çevre dostu.Hiçbir kimyasal madde kullanımına ihtiyaç duymaz.Yalnızca buhar kuvvetiyle temizler, sterilize eder ve mis gibi koku yayar.1300 Watt gücünde.110 derece sıcaklıkta buhar çıkışı.Deterjanlara harcanan paralardan tasarruf sağlar .Şık tasarımıyla göz alıcıdır.


 
KUTU İÇERİĞİ
 

 
 
1 x Steam Mop X5 gövdesi
 1 x ölçüm kabı
 1 x halı üstünde kaydırma aparatı
 1 x püskürtme ağzı
 1 x yuvarlak metal fırça
 1 x yuvarlak naylon fırça
 1 x temizleme pini
 1 x kullanım kılavuzu
 Uzatma hortumu (85 cm)
 Pencere temizleme aparatı
 Pencere temizleme bezi
 Buharlı giysi temizleme ve tiftik toplama bezi
 Toz alma aparatıToz bezi


H2O Mop X5 KULLANIM KILAVUZU
Nasıl Çalışır?
H2O Mop X5 Buharlı Temizleyici, bilinen temizleme yöntemlerine göre daha etkili ve çok daha hijyenik, yeni bir temizleme yöntemidir. H2O Mop X5, suyu, buhara dönüştürerek ve mikrofiber bezlerle, süper emicilik sağlayarak üst seviye hijyen sağlar ve hep yüksek kuvvetle temizlik yapar. Zemin yüzeylerine temas ettiğinde, kir ve lekeler, sadece birkaç saniyede tarih olur. H2O Mop X5, hiçbir deterjan ya da sabun kullanmadan, yalnızca buharın aktif gücünü kullandığı için, çevre dostudur.

Buharlı temizleme işlemi, düzenli olarak uygulandığında, toz maytlarının, bazı bakteri türlerinin, mantarın ve küfün yok edilmesine de yardımcı olur.
Kullanırken Nelere Dikkat Etmelisiniz?

Cihazı kullanmaya başlamadan önce, lütfen kullanma talimatlarını dikkatle okuyunuz.

    H2O Mop X5, mermer, seramik, halı, taş, linolyum, aralıklı olmayan ahşap zemin ve parkelerin, kapsamlı bir şekilde temizlenebilmesi amacıyla tasarlanmıştır.
    Her zemin tipi, buharlı temizleme işlemi için uygun değildir. Cila işlemi uygulanmış zeminlerde, sıcağın etkisi ve buharın temasıyla, cilaların silinmesi söz konusu olabilecektir. Ayrıca, H2O Mop X5’i, aralıklı yapıda olan zeminlerde kullanmayın veya cihazı, herhangi bir ahşap zemin üzerinde, uzunca bir süre sabit halde ve çalışır durumda bırakmayınız. Bu, ahşap içindeki damarların şişip, kabarmasına neden olabilir.
    Vinil, linolyum veya ısıya duyarlı diğer zemin tipleri üzerinde kullanırken, ekstra tedbirli olunuz. Bu tip zeminlere tatbik edilecek aşırı sıcaklık, zemindeki yapıştırıcıların erimesine neden olabilir.
    Cihazı lamine bir zemin üzerinde kullanırken, lamine zeminin profesyonel servisler tarafından döşenmiş olduğundan ve yapısında nemin sızabileceği herhangi bir açıklığın ya da aralığın olmadığından emin olunuz.
    H2O Mop X5’i, zeminin tamamında kullanmadan önce, gizli ve küçük bir alanda test ediniz. H2O Mop X5’i, kullanmadan önce, zemininizde kullanılan malzemenin imalatçısı tarafından temin edilen kullanma talimatlarını mutlaka kontrol ediniz. Emin olamadığınız durumlarda, uzman servisle temasa geçiniz.
    Halı üstü kaydırma aparatını, yalnızca halı ve kilim üzerinde kullanınız. Halı üstü kaydırma aparatının, diğer zeminler üzerinde kullanılması, çiziklerin oluşmasına ve zeminin zarar görmesine neden olabilecektir.
H2O Mop X5’i,TEMİZLİK YAPARKEN SADECE SU TANKINA KİRECSİZ SU KOYUNUZ VE KESİNLİKLE DETERJAN VEYA HERHANGİ BİR ÜRÜNLE KULLAMAYINIZ AKSİ HALDE ÜRÜNÜN TIKANMASINA VE ARIZA YAPMASINA SEBEP VERİRSİNİZ GARANTİ KAPSAMI DIŞINDA KALIR.

0
1
4
5
9
9

Tekil kullanıcı tarafından ziyaret edilmiştir.
 • Satıldığı Bölge
 • :İstanbul
 • Gönderim Alanları
 • :Tüm Türkiye'ye gönderilir
 • Kargo Ücreti
 • :Alıcı Öder
 • Kargo Süresi
 • :2-3 iş günü içinde kargoya verilir.
 • Kargo Şirketleri
 • :MNG Kargo,Yurtiçi Kargo
Bu ürünle ilgilenen kullanıcılar bunlarla da ilgilendi

Sayfanın başına dön