Yardım Satış Yap

Bu ürün kapanmıştır. Satışı devam eden benzer ürünlere göz atın:

NOBO ELEKTRONİK KONVEKTÖR 1500W

(#99798108)
Benzer Ürün
Aradığınıza çok benzeyen bir ürün var!
NOBO C4F15 XSC PANEL ISITICI-1500 W

NOBO C4F15 XSC PANEL ISITICI-1500 W

(#98387941)
Kargo
: Alıcı Öder - 2 - 3 Gün İçinde Kargo
Durum
: Sıfır ürün

490,00 TL

Benzer Ürünler
 • : SıfırDurum
 • : Var, BaşlamamışGaranti
 • : Var, AçılmamışKutu
 • : 2 yıl - 3 yılGaranti Süresi
 • : Radyatör ısıtıcıÜrün Tipi
 • NOBO ELEKTRONİK KONVEKTÖR 1500W
 • NOBO ELEKTRONİK KONVEKTÖR 1500W (#99798108)

 • 540,00 TL

  Ücretsiz Kargo - Sıfır Ürün

NOBO ELEKTRONİK KONVEKTÖR 1500W

 

ÜRÜN ADI SLİM LİNE İNCE TİP ISITICI
   Elektronik Termostatlı Elektrikli Konvektör Panel Isıtıcı
KODU C4F 15
WATT 1500 Watt
UZUNLUK  975 mm
YÜKSEKLİK 400 mm
DERİNLİK 78  mm
AĞIRLIK 7,6 kg
ISITMA KAPASİTESİ TSE 825'e göre izolasyonlu evlerde 18 m2
  İzolasyonsuz evlerde 15 m2
  Isıtma olmayan bir evin tek odası için 12m2
ÖZELLİKLER IP 24 KORUMA
  Çift İzolasyonlu
  Geliştirilebilir elektronik termostat seçeneği
  %70 konveksiyon, %30 radiant teknolojisi ile ısınma
  Havayı kurutmaz, tozu yakmaz
  Yumuşak köşeler.
  Darbeye karşı korumalı gövde yapısı.
  Önden hava çıkışı
  Özel montaj iskelet
  Değiştirilebilir elektronik termostat
  Hassas ısı kontrolü
  60 sn.'de bir ortam sıcaklığını kontrol eden sensör 
  Aşırı ısınma emniyeti (safety cut off)
  +/- 0,1 C ısı hassasiyeti
  Tamamen sessiz çalışma. (Fansız)
  Tamamen sessiz termostat.
  1,5 m'lik kablo
  Bakım gerektirmez.
  5 sene garanti.
Sertifikalar NEMKO
  SEMKO
  CE
  ISO 9001 KALİTE
  ISO 14001 ÇEVRE

bullet

Havayı kurutmaz, tozu yakmaz çünkü panel içindeki özel yapım rezistansın sıcaklığı maksimum 225 derece olur. Ayrıca rezistansın etrafındaki kanatçıklar havanın hızlı hareket etmesini sağlar. Hava ancak 150 derece sıcaklığı taşıyarak ortamın ısınmasını sağlar. NOBO elektrikli konvektörler diğer ısıtıcılar gibi 600 veya 700 derece sıcaklıklara ulaşmayıp hem gereksiz enerji harcamaz hem de havayı kurutmaz.

bullet

Bulunduğu ortamdaki havayı ısıtır. Böylelikle cihazı kapatsak dahi ortamda belli bir süre boyunca sıcaklık devam eder. İzolasyonlu bir odada 1 saat sonra ortam sıcaklığında 6 derece düşüş vardır.(Norveç‘te yapılan teste göre)

bullet

Başlıca çalışma prensibi olan doğal konveksiyon sayesinde ortamda bulunan havayı sirküle ederek ısıtır. Bu sayede ortamın her noktasında +/-1 derece farkla ısı dağılımını gerçekleştirir. Böylelikle ısıtıcının yakınında iken sıcak uzaktayken soğuk hissetmezsiniz. Vücudunuzun heryeri eşit şekilde ve sağlıklı ısınır.

bullet

Çevrecidir. Elektrik enerjisi en temiz ve en kontrol edilebilir enerji türüdür.

bullet

Her cihaz üzerindeki elektronik termostat ile mekanlarda bağımsız ısı kontrolü ve enerji tasarrufu sağlar.

bullet

İstediğiniz kadar ısınır ve ısındığınız kadar bedel ödersiniz. Çünkü elektrik enerjisinin %99,9’ verimliliği vardır. Diğer sistemlerde cihazı çalıştırdığınız anda enerji tüketmeye başlar ve istediğiniz ısıtma konforunu sağlasınız dahi enerji tüketimi belli seviyelerde devam eder. En güzel örnek arabanızı çalıştırdığınız anda benzin harcamaya başlar ve araba park halinde çalışırken hareket halinde olmasa dahi benzin harcar. Sıkışık trafikteki benzin tüketimi en güzel örnektir.

bullet

NOBO ısıtıcılar, elektrik enerjisi ile çalışmakta olup elektronik termostatla ve sensörler ile donatılmıştır böylece NOBO elektrikli konvektör paneller ile diğer tüm elektrikli ısıtıcılara göre çok daha fazla ısı tasarrufu sağlarsınız. Şöyleki NOBO sahip olduğu elektronik termostat ve sensörler yardımı ile oda sıcaklığını +/- 0,1 derece farkla ayarlayıp her 52 sn. de bir ortam ısısını ölçerek cihazların çalışmasını veya durmasını sağlar. Çalışırken enerji tüketir. Dururken enerji tüketmez. En güzel örnek fotoselli lambalar. Veya güneş sensörüne bağlı otomatik ayarlı lambalar. Cihaz ortamı ısıtmadığı zaman enerji tüketmez.

bullet

Sulu sistemlerde ilk zamanlarda borular ve radyatörler temiz olduğu için performans yüksektir. Ancak zaman içerisinde kullanımla birlikte borularda ve radyatörlerde biriken tortular boru çaplarını küçülterek geçen su miktarının azalmasına ve belli oranlarda radyatörlerin tıkanmasına neden olur. Ayrıca yakıt kalitesi de ısıtma cihazlarının ateşleme sistemini zaman içerisinde kirletir ve enerji tüketimini arttırır. Bu da sizin daha fazla bedel ile ısınmanıza veya ısınma performansınızın düşmesine sebebiyet verir. Halbuki NOBO elektrikli konvektör panellerde böyle bir kirlenme ve performans azalması yoktur.

bullet

Tüm fosil yakıtlı sistemlerde ısıtma cihazlarının bacaya ihtiyacı vardır. Bacanız hava koşullarına göre iyi veya kötü performans gösterir ve yakıt tüketimini birebir etkiler. Ayrıca ev ve oda içerisindeki bacalar ısı kaybına sebebiyet veren en büyük faktördür. Bunların haricinde bacaların göstermiş olduğu performans sağlığımız içinde en büyük tehlikedir. Halbuki NOBO elektrikli konvektörlerde bacaya ihtiyaç olmadığı gibi bu tip sağlık risklerine ve ısıtma performans değişikliklerine sebebiyet vermez.

bullet

Diğer ısıtma sistemleri gibi kazan, kombi, yakıt tankı, dış ünite gibi yer işgali ve tehlike arz edecek üniteleri evin içerisinde veya yakınında bulundurmaya ihtiyacı yoktur. Gayrimenkul fiyatları göz önüne alınınca evlerimizdeki 1m2’lik bir alanın kullanım ve ilk yatırım maliyeti yüksektir. Halbuki NOBO elektrikli konvektör paneller Böyle alanlara ihtiyaç duymayıp hem tehlikeyi bertaraf etmekte hem de kullanım alanlarınızı arttırarak tasarruf etmenizi sağlamaktadır.

bullet

NOBO elektrikli konvektörler sahip oldukları gelişmiş elektronik kontrol sistemi ve rezistansı sayesinde en profesyonel emniyet ve koruma sistemlerine sahiptir. Şöyleki +/- % 10 voltaj dalgalanmalarına karşı dayanıklılık, aşırı ısınma koruması, kaçak akım koruması akla ilk gelenlerdir. Ayrıca, çift izolasyonlu olup ( Class II ) topraklama korumasına ihtiyaç yoktur.

bullet

IP 24 koruma sınıfına sahip olup her yönden gelen su sıçramalarına karşı dayanaklıdır. (Herhangi bir su kaynağından 60 cm uzakta olmak kaydı ile banyoda kullanılabilir.)

bullet

İlk yatırım maliyetleri diğer sistemlere göre çok çok düşüktür. Ayrıca 2-3 adet alıp daha sonra sisteminizi kolayca geliştirebilirsiniz. Diğer sistemlerde her şeyi ilk başta yapmak zorundasınız. İhtiyacınız olmasa dahi tüm eve tesisat döşemek zorundasınız.

bullet

11 değişik elektronik termostat seçeneği ile her ihtiyaca yönelik montaj ve kullanım kolaylığı. (Otellere özel, Mevcut otomasyon sistemlerine özel, zaman ayarlı, programlı veya programlanabilir termostatlar örnektir.)

bullet

ORION 700 merkezi programlama cihazı ile 225 nokta kumandası. (İstenirse diğer elektrikli cihazların da kumanda edilebilir.)

bullet

GSM Bağlantı modülü ile bilgisayardan ve telefondan kumanda seçeneği.

bullet

Bu tip kontrol sistemleri ve ısıtma ile ilgili olarak gerek Uzman yetkili satıcılarımız gerekse Norveç’teki Uzman mühendis kadromuz her zaman sizin ihtiyaçlarınızı cevaplamaya hazırdır.

 

0
0
0
1
3
0

Tekil kullanıcı tarafından ziyaret edilmiştir.
 • Satıldığı Bölge
 • :İzmir
 • Gönderim Alanları
 • :Tüm Türkiye'ye gönderilir
 • Kargo Ücreti
 • :Ücretsiz Kargo!
 • Kargo Süresi
 • :Ertesi iş günü kargoya verilir.
 • Kargo Şirketleri
 • :Aras Kargo
Bu ürünle ilgilenen kullanıcılar bunlarla da ilgilendi

Sayfanın başına dön