Gittigidiyor
GG

Bu ürün kapanmıştır. Satışı devam eden benzer ürünlere göz atın:

Sıfır İhlas Aura Cleanmax dPlus Temizlik Robotu

(#67751836)

Halı Yıkama Seti, Ücretsiz Kargo, 3 Yıl Garanti!

rotadtm (15668)
Satıcının Diğer Ürünleri rotadtm
 • Fotoğraf 0

https://dgyhcq.bay.livefilestore.com/y1phDh4kjyFRgfEnLcfH-3LViKFRLBRzihjIX1oinF5VWqkPwxBc0zomlfSG8q6KohfBbmERw0YJM74hSgWLKmQjFGzUJDorQcN/logo.jpg?psid=1

.
Yeni İhlas Aura Cleanmax dPlus Temizlik & Sağlık Robotu   .

.              2200 TL Değil Sadece 1449 TL Üstelik Halı Yıkama Seti Dahil, Ücretsiz Kargo             .
https://dgyhcq.bay.livefilestore.com/y1p30VTWjBnbrihACiSYE_j3-3AnmW6eFXtYvI06Nw196-m8a0XMed3FylXGe7u6ZNOiPlxcchXuGS_JTPIb91DzKT7jHsE27WI/kampanya.jpg?psid=1
.      Son 20 Adet! 2013 Model, Parfüm Seti, Vakum Poşeti ve İkinci Mini Dövücü Hediye!        .
 

https://dgyhcq.bay.livefilestore.com/y1pdUOWdY4GR2NvaXSnNCNNlhyNjtRHOhHDXrYhsg01BVeI6AYY5_CdLDG680EybGLkzsATyjf0I4okRsRK5tJ9a8znISLgoGDo/aciklama.jpg?psid=1

:

:

Sıkça Sorulan Sorulara Cevaplar:

(Lütfen Okumadan Mesaj Göndermeyiniz.)

 

Ürün İhlasa Ait Aura Cleanmax Dplus 2013 Model (Aktif Tanıtılmakta Olan)

Çift Dövücülü, Hem Süpürme Hemde Halı Yıkaması Dijital Olan Serisidir.

Ürünlerimiz %100 Orjinaldir,

Açılmamış Kutusunda Tüm Parçaları Eksiksiz Olarak Tarafınıza Ulaştırılmaktadır.

Mini Turbo Dövücü, Parfüm Seti, Vakum Poşeti, Halı Şampuanı Hediyedir.

Genel Olarak Saat 17:00'den Önce Satın Alınan Ürünler Aynı Gün Kargoya Verilir,

3 Gün Kargolama Süresi Hakkımız Saklıdır.

Tüm Kargo Ücretleri Firmamızca Ödenmektedir, Kargo Ücretsizdir.

Fillo/Aras Kargo ile Gönderimi Sağlanmaktadır.

Ürünlerimiz 3 Yıl Üretici Firma İhlas Tarafından Garantilidir, Tüm Türkiyede Servis Hizmeti Bulunmaktadır.

Ürün Garanti Belgesi, Kullanım Kılavuzları ve Tanıtım CD'si Ürünle Beraber Gönderilmektedir.

Ücretsiz Tanıtım Hizmeti Sadece Ankara'da Bulunmaktadır. Diğer İllerimizden Satın Alanlar Direk Açıp Kullanabilir.

Sadece Bizden Aldığınızda Geçerli Olarak İlk 20 Gün İçerisinde Herhangi Bir Sorunda Yenisi ile Değişim Garantiniz,

ayrıca Ücretli Servis Parçalarında (Garanti Harici Durumlarda) %35 İndirim İmkanınız Bulunmaktadır.

Bölgenizde Servis Bulunmaması, Uzak Olması Gibi Durumlarda Ürününüz Adresinizden Aldırılarak Kendi Servisimizde İşlemleri Tamamlanacaktır.

Tüm Markalar Bulunmaktadır. Libelle Delphin ve Rainbow ile Kıyaslandığında Malzeme Kalitesi Olarak Tavsiyemizdir. Ürün Olarak Sorun Çıkaran Bir Ürün Değildir, 10-15 Yıldır Kullanılan Makinaların Bile Çoğu Bugüne Tornavida Değmeden Gelmiştir. Bir Kere Alayım Mantığında Olanlar, Titiz Hanımlar, Küçük Çocuğu Olanlar, Astım-Alerjik Rahatsızlıkları Olanlar, Evcil Hayvan Sahipleri, Kreşler, Kapalı Alan İşletmeleri vs. İçin Son Derece Uygundur.

Son 1 Senede 1000'den Fazla Temizlik Robotu Satışımızdan Aldığımız Memnun Müşteri Yorumlarımız, Teminatımızdır.

Saygılarımızla..

 

Aura Cleanmax Özellikleri:

 

Dünyamızda hızla değişen teknolojik gelişmeler temizlik sistemlerine yeni boyutlar katıyor.
Bu yeni temizlik sistemi, sizin de temizlik anlayışınızı kökten değiştirecek.

Suyun muhteşem gücünü keşfeden yeni temizlik sistemleri, Islak Tozlar Uçamaz Mantığı ile gerçek temizliği yakalamışlardır.

Tüm dünyanın kullandığı bu sistem artık Aura ile Türkiye'de.

Eski sitemlerde kullanılan toz torbası ve benzeri filtreleme sistemleri yapılarından dolayı ortama tekrar tozu bırakma ve kısa sürede gözeneklerin tıkanması sebebi ile boşa enerji ve zaman kaybına yol acarken, su filtrasyonlu temizlik sistemleri %99 luk filtreleme oranı ile boşa enerji ve zaman kaybını engeller.

• Toz torbasız, su hazneli sistemiyle bütün toz ve kirleri su haznesinde toplar. 360° hava çıkışları ile suda yıkanmış, temiz havayı ortama yayar.

Separatör dakikada 27.000 kere dönerek hazneye gelen bütün tozları suya çarptırır.

• Hepa Filtre : Kirlerin, tozların yakalanmasında % 99 başarı sağlar.Suya yakalanmadan geçen 3 mikron veya daha büyük partikülleri tutar.

Derin Temizleme Aparatı : Halı kaplı yüzeylerde ve yataklarınızda ekstra temizlik gücü sağlar.

Halının tüylerini aralayarak endipteki tozları suyun içine hapseder ve halınız ilkgünkü görünümünü elde eder. Zamandan tasarruf edersiniz.

 

Akara, Astıma, Bakteriye, Mite'a ve Alerjiye Geçit Yok !

 

- HAVA ARITMA/ TEMİZLEME:


Emiş gücü saatte 150 m3 (400w)'dır. Ortamda bulunan bütün tozlar 5 dakika gibi kısa bir süreyle, robotun sağladığı hava akımıyla robotun içine girerek, ciğerimize değil, su haznesine yapışmaktadır. Aura Cleanmax'ın en önemli özelliği mikropları, tozları, mitleri, akarları, polenleri ve mantar gibi tüm zararlı organizmaları suyun içine hapseder.

- PARFÜMLEME:


Cihazın hava giriş deliğine sadece birkaç damla konulan özel parfümler sayesinde, evinizin temizliğini yaparken, eve yayılmış olan ağır yemek ve kızartma kokularını da yok ederek, bir yandan da güzel koku sağlayabilirsiniz. Normal oda spreyleri havada bulunan toz zerreciklerine yapışarak, soluduğumuzda akciğerlerimize kadar girmekte, Aura Cleanmax ile yapılan parfümleme işlemi sırasında (su bir nevi filtre görevini görmekte) kimyasallar tamamen suda kalmaktadır.

- VAKUMLAMA:


Yastıkların, minderlerin içini temizlerken, vurarak, silkelerken tabi ki tozları da yutmuş oluyorsunuz. Vakumlama ile yastıkların içerisindeki canlılar oksijensiz kalarak ölmektedir. Vakumlama makinesi ile; yastık, yorgan, minderlerin içini temizleyebilir, yorganları vakumlama poşetinde saklayabilir, seyahatte, kazaklarınızı, yastıklarınızı taşımada kolaylık sağlayabilir, sebzeleri vakumlayabilirsiniz.

- KURU-ISLAK ZEMİN TEMİZLEME:


Sert zemin ve halılarda kullanımı son derece kolay, toz atmayan süpürgedir. Aparatı hortumun ucuna takılan çelik boruyla (teleskopik boru) kullanılmakta, bel ağrısı çekmemek için istenilen şekilde kolayca uzayabilmektedir. Her yerde kullanılabilecek, hatta bilgisayar klavyesi için bile düşünülmüş aparatlara sahiptir.

- DERİN TEMİZLEME MAKİNESİ:


Derin dövücü halıların dibindeki tozları, kırıntıları, kumları alarak, yatağı ve kanepeleri de temizlemektedir. Günaşırı süpürmede 60 günde su haznesindeki su temiz çıkmaya başladığında halı yıkama yapılabilir.

- HALI KOLTUK YIKAMA:


En güçlü özelliği olan halı yıkama fonksiyonu , eşsiz su haznesiyle diğerlerinden ayrılarak , halı yıkama- kurutma vs. gibi pek çok farkı özelliği yerine getirmektedir.

- TOZ AYIRICI


ihlas temizlik robotu güclü yapan en büyük özelliği, çalıştığı sürede çok az enerji harcaması. Toz ayırıcının iç ve dış kısmında oluşan merkez-kaç kuvveti ile milyonlarca toz parçasını Suyun İçine Hapseder.


- ÜÇ HÜCRELi KAPALI MOTOR


Yüksek performanslı, üç bölümlü moturu küçük bir teknoloji harikasıdır. 850 W lık bir güç üretir (27.000 devir). Dış yüzeyi mükemmel bir izalosyan sağlarken motoru korur.Kendi Kendini Sogutma Sistemi Vardır.


- GiRDAP ODASI


Son aşamadaki bu minik oda, arındırılmış havanın dışarı çıktığı ve motorun hava aldığı kısımdır.


- SES iZOLE ODASI


Güçlü motorun çalışma esnasında çıkardığı sesi hapsederek izole eden özel kısmı, elektronik cihazları ile dahada güçlendirilmiştir.


- SEPERATOR


Motor performansını otomatik olarak düzenler. Motorun uzun süreli çalışmasını, performansını ve sesini düzenleyen özel bir sensör. Gelen pislikleri ayırır ayrıştırır.

İHLAS TEMİZLİK ROBOTUNUN EN ÖNEMLİ ÖZELLİĞİ ÇOK PRATİK OLMASIDIR.

SAĞLIK

Evimizdeki hava sagligimiz için cok önemlidir normalde insanlarin en fazla vakti evde gecer evde uyuruz evde kahvalti ederiz evde aksam yemegi yeriz ve tv nin karsinda zaman harcariz yani acikcasi hayatimizin yarisi evimizde gecer .yapilan arastirmya gore dogada yasiyan insan ile kapali ortamlarda yasiyan insan arsinda oldukca fazla omur farki oldugu ortaya cikiyor.simdi biz dogada yasiyamiyacagimiza gore evimizi dogalllastiralim bunu nasil yapariz insanlarin yasamasi icin üç maddeye ihtiyaci vardir

iyi ve saglikli yiyecek
içmek için temiz su
temiz hava
Bu maddelerin ikisini herzaman tamamliyoruz fakat 24 saat soludugumuz hava için hicbirsey yapmiyoruz iste ihlastemizlik robotu bunu bize yapiyor evimize yagmur yagdiriyor fakat hicbir yeri islatmiyor..

Geleneksel Elektrikli süpürgeler toz ve kirleri dagitirlar.ince tozlar toz torbalarinin gözeneklerinden geçerek havaya geri verirler.
insanlar bu toz tanelerini solurlar. Tozlar nefes borusudan geçerek akcigerlere ulasir ve ceperlerine yapisirlar.
Alerjik kisiler bu tozlara karsi cok hassas olurlar ve basagrisi, bulanti gibi alerjik belirtilere maruz kalabilirler.
Süpürme sirasinda etrafa bakteri kokusu yayilir. Genellikle insanlara elektrik süpürgesinden çikan kokunun toz kokusu oldugu söylenir. Oysaki toz kokusuzdur. Evinizin penceresinden gün isigi girerken milyonlarca toz görürsünüz. eger toz kokuyor olsa idi evinizde oturamazdiniz.
Elektrik süpürgesinin içerisinde karanlik sicak ve pis bir ortam vardir. Bakteriler sicak, karanlik ve kirli ortamlarda hizla ürediklerinden, bu tür cihazlar bakterilerin yasayabilecekleri ortamlari yaratirlar ve bu bakteriler elektrik süpürgelerinin arkasindan hava vasitasi ile disari atilirlar. Burnunuza gelen koku bu bakterilerin kokusudur.


Astım Alerji


Allerjik hastalıklar, genetik özelliklerin çevresel faktörlerle birleşmesi ile ortaya çıkmaktadır. En önemli çevresel faktörler allerjenler, hava kirliliği ve sigara dumanına maruziyettir.
Günümüzde allerjik şikayetleri kontrol altına alan birçok ilaç geliştirilmiştir. Ancak allerji tedavisi sadece ilaçlara bağımlı değildir. Allerjenlerden sakınmak ilaç tedavileri kadar önemlidir. Çünkü allerjik nezle ve allerjik astım gibi hastalıklarda şikayetlerini artıran en önemli faktör allerjenlerdir.
Kuşkusuz tüm allerjenlerden korunmak mümkün değildir.
Bu nedenle allerjenden korunma denildiğinde, ilk akla gelen ev tozu içinde bulunan allerjenler olmalıdır.
Ev tozunda pamuk ve diğer lifler, akarlar, ev hayvanı artıkları, bakteriler, çeşitli bitki ve böcek artıkları bulunmaktadır.
Bunların içinde en önemli olanı ise ev tozu akarlarıdır.
Akar allerjenlerinden korunmak mümkündür !
Akar allerjenleri kumaş gözeneklerinden geçebilir. Çarşaf ve yastık kılıflarımız özel anti-allerjik kumaşlardan yapılmamış ise, uyuduğumuz sürece yatağımızdaki akar allerjenleri solunum yollarımıza geçer. Özel yatak takımlarının kullanılması akar temasını önemli ölçüde azaltmaktadır.
Yatakların zaman zaman havlandırılması ve yüksek vakumlu süpürgelerle temizlenmesi faydalıdır. Yataklar içinde biriken akarları ve her türlü ev tozu allerjenini temizleyen teknolojiler de geliştirilmiştir.
Yastık kılıfı, çarşaf ve nevresimleri 55 ºC?nin üzerinde ısılarda yıkamak hem allerjenleri uzaklaştırır, hem de akarları öldürür.
Halılar akarlar için en uygun barınma ve çoğalma ortamlarındandır. Yatak odasındaki halı mutlaka kaldırılmalıdır. Daha az toz tutan, kolay temizlenebilen ve yıkanabilen, yer örtüleri ya da sentetik yer döşemeleri tercih edilmelidir.
İçi doldurulmuş ve tüylü oyuncaklar çocuk odalarından uzaklaştırılmalıdır. Giysiler elbise dolabında muhafaza edilmeli ve dolap kapakları kapalı tutulmalıdır. Kısaca yatak odaları toz tutan eşyalardan arındırılmalıdır.


Kirli Hava

Pekçok evde ve diger kapali alanlardaki hava disaridaki havadan cok daha zararli... fakat ne yazikki enerji tasarrufu pahasina bu kirli havayi icerde hapsedip disari ile temasini kesiyoruz. Evinizin icinde sizin farkinizda olmadan yasadiginiz canlilardan veya benim evimde asla olamaz dediginiz neler olabilir hic düsündünüzmü? iste size birkac örnek.

Akarlar
Güve
Pire
Kene
Karinca
Hayvan Tüyü
Polen
Küf Sporlari
Böcek
Deri Parcalari
Sömenie Atiklari
Sivrisinek
Boya
Plastik
Kaucuk
Naylon
Tahta Parcaciklari
Cam elyafi
Sigara Dumani
insan Artiklari vs..

Evinizi saglikli bir ortam haline getirmeniz ve tozlardan arindirmaniz icin tabii ki yapacaginiz tek sey temizlige daha cok zaman ayirmanizdir. Burada sizlere birkac önerimiz var:Toz bezlerini, paspaslari ve normal süpürgeleri tozlari dagittiklari icin kullanmayin, Temizlik sirasinda köselere daha kolay ulasabilmek icin mobilyalariniz odanin ortasina cikin ve nemli bir bezle mobilyalarinizi, kapilarinizi ve camlarinizi temizleyin. Alerjik kisilerin yatak odalari titizlikle temizlenmeli, sürekli olarak yerler, duvarlar, tavanlar yikanmali ve yatak temiz tutulmalidir. Eger alerjen cocuk ise, disariya temiz hava almasi icin yollanmalidir. Temizlik sirasinda da özellikle elektrikli süpürge kullanirken pencere acilmali ve oda havalandirilmalidir. Elektrikli süpürgeler ise ayri bir sorundur. Her ne kadar toz yok etmede etkili olarak bilinselerde pekcogu temizlenmekten ziyade kirletirler. Yerden aldiklari tozlarin büyük bir kismini toz torbasindan gecirdikten sonra havaya geri verirler. Disariya birakilan bu kücük toz zerreleri insan vucuduna girerek cigerelere yerlesirler. Bir evde kurulabilecek en iyi vakum sistemi ana gövde tarafindan tum tozlarin emilip toplanmasi ve bunlari direkt olarak disariye atilmamasi olacaktir.

DOKTOR TAVSİYESİ: EGE ÜNİVERSİTESİ FEN FAKÜLTESİ BİYOLOJİ BÖLÜMÜ TEMEL VE ENDÜSTRİYEL MİKROBİYOLOJİ ANABİLİM DALI MUAYAENE ANALİZ RAPORUNDA ASTIM VE ALLERJİ YÖNÜNDEN HAVA TEMİZLEMEDE

TOPLAM AEROBİK MEZOFİLİK CANLI BAKTERİ VE TOPLAM CANLI MANTAR SAYISINDE SADECE HAVA TEMİZLEME YAPILDIĞI ZAMAN YÜZDE 87.082 METRE KÜPLÜK EFU/M3 AZALMA OLMUŞTUR

LABORUTUVAR ŞEFİ PROF DR.FUSUN HN PROF DR.SANVER BEY VE PROF DR.MUSTAFA BEY OLUMLU DÜŞÜNCELERİNİ ELGELENDİRMİŞTİR …

DOKTOR TAVSİYELİ SULU SÜPÜRGEDİR ASTIMA ALERJİYE GEÇİT YOK…..

TUV BELGELİDİR.

Ürünler Spot /Yan Sanayi /Replika/ Kullanılmış/ Demo Vs. Değildir!

 

______________________________________________________________________________________

Daha Önce Satın Alan Bazı Müşterilerimizin Yorumları:

(daha fazlası için profil sayfamızı ziyaret ediniz)

_____________________________________________________________________________________

haydogan2 ( 13 10-49 arası işlem:Sarı kurdele)

Sıfır Libelle 2011 Dijital Temizlik Robotu

Çok ilgili bir arkadaş. Güvenle alışveriş yapabilirsiniz. İleriki alışverişlerde görüşmek üzere.

____________________________________________________________

aksa ( 1 )

Sıfır Libelle 2011 Dijital Temizlik Robotu

ürün yeni aldım temsilci evimde tanıtım yaptı beğendim ama fiyat 1500 olunca almadım çünkü burda 1050 buldumteşekkür ederim

____________________________________________________________

akardere82 ( 10 10-49 arası işlem:Sarı kurdele)

Sıfır Libelle 2011 Dijital Temizlik Robotu

ürün göründüğü gibi geldi şuan için herşey çok iyi arkadaş çok ilgili teşekkürler....

____________________________________________________________

sonbahar22 ( 1 )

Sıfır Libelle 2011 Dijital Temizlik Robotu

gerçekten güvenilir bir satıcı,dürüst bir insan.

____________________________________________________________

aottas ( 56 50-99 arası işlem:Turkuaz kurdele)

aottas Özel Listeme Temizlik ve Sağlık Robotu

teşekkür ederim istediğim ürün

____________________________________________________________

213239 ( 2 )

Sıfır Libelle 2011 Dijital Temizlik Robotu

iyi bir alışveriş

____________________________________________________________

cosmeticsmaddy ( 65 50-99 arası işlem:Turkuaz kurdele)

Sıfır Libelle 2011 Dijital Temizlik Robotu

____________________________________________________________

muaz42 ( 22 10-49 arası işlem:Sarı kurdele)

Sıfır Libelle Dijital Temizlik ve Sağlık Robotu

+böyle harika bir makinaya sahip olduğumuz için size teşekkürler.Gelmesi gereken günde gelmiştir.

________________________________________________________

kenanafyon003 ( 1 )

SIFIR İHLAS AURA CLEANMAX DPLUS TEMİZLİK ROBOTU

+almış olduğum aura süper.Satıcı firmaya ve gittigidiyora teşekkür ederim

________________________________________________________

nahultum ( 1 )

SIFIR İHLAS AURA CLEANMAX DPLUS TEMİZLİK ROBOTU

+Memnun olduğum bir alışveriş oldu.Robot hemen elimize ulaştı.Başarılar diliyorum

________________________________________________________

muaz42 ( 22 10-49 arası işlem:Sarı kurdele)

Sıfır Libelle Dijital Temizlik ve Sağlık Robotu

+mükemmel bir alet

________________________________________________________

nahultum ( 1 )

Sıfır İhlas Aura Cleanmax dPlus Temizlik Robotu

+Memnun olduğum bir alışveriş oldu.Robot hemen elimize ulaştı.Başarılar diliyorum

________________________________________________________

karemela ( 17 10-49 arası işlem:Sarı kurdele)

Sıfır Libelle Dijital Temizlik ve Sağlık Robotu

+bitmek bilmeyen sorularıma sabırla,olgunlukla açıklamalar gönderen sayın satıcıya teşekkürler...şu anda herhangi bir sorun yok.

________________________________________________________

sevgiye ( 32 10-49 arası işlem:Sarı kurdele

Sıfır Libelle Dijital Temizlik ve Sağlık Robotu

+Teşekkürler. Çok güzel temizliyor.

________________________________________________________

pilliwoswos ( 84 50-99 arası işlem:Turkuaz kurdele)

Sıfır Libelle Dijital Temizlik ve Sağlık Robotu

+Tertemiz sıfır süpürge için teşekkür ederim.

________________________________________________________

nazerir ( 12 10-49 arası işlem:Sarı kurdele)

Sıfır Libelle Dijital Temizlik ve Sağlık Robotu

+Teşekkürler

________________________________________________________

eczaza ( 82 50-99 arası işlem:Turkuaz kurdele)

Sıfır İhlas Aura Cleanmax dPlus Temizlik Robotu

______________________________________________________________

furnitronic ( 4 )
+çok memnun kaldım. başarılar dilerim

_____________________________________________________________________

Halsan Bey'e Özel 4 Adet İhlas Aura Cleanmax dPlus Temizlik Robotu

+Teşekkür ederim. İstediğim ürünü gönderdiler. Güvenli alışveriş yapılabilecek bir firma.

________________________________________________________

ultrhasan42 ( 11 10-49 arası işlem:Sarı kurdele)

+alışveriş sorunsuz ürün gerçekten verilen paraya değer çok kaliteli.

______________________________________________________________________

En Büyük Referansımız ve Farkımız Memnun Müşterilerimizdir.

_______________________________________________________________________

 


Tekil kullanıcı tarafından ziyaret edilmiştir.
 • Worldcard : Yapı Kredi Bankası Worldcard'ınızı (Albaraka, Teb ve Vakıfbank Worldcard dahil) kullanarak; vade farksız 3, 6 veya 9 taksitle satın alabilirsiniz. Peşin fiyatına 9 taksit, hesap ekstresine 6+3 taksit olarak yansıtılacaktır.
 • Bonus : Garanti Bankası Bonus Card, Shop & Miles, American Express, Deniz Bonus, TEB Bonus, Şeker Bonus, ING Bonus, Türkiye Finans Happy Card ve Eurobank Tekfen Bonus kartlarınızı kullanarak; vade farksız 6 taksitle; vade farkı ile 3 veya 9 taksitle satın alabilirsiniz. Peşin fiyatına 6 taksit hesap ekstresine 4 + 2 taksit olarak yansıtılacaktır.
 • Maximum : İş Bankası Maximum, Maximiles ve Maximum logolu Ziraat Bankası kartlarınızı kullanarak; peşin fiyatına 6 taksitle, vade farkı ile 3,9 veya 12 taksitle alışveriş yapabilirsiniz.
 • CardFinans : Finansbank kredi kartınızı kullanarak; peşin fiyatına 6 taksitle, vade farkı ile 3,9 veya 12 taksitle alışveriş yapabilirsiniz.
 • HSBC : HSBC Advantage kartınızı kullanarak; peşin fiyatına 6 taksitle; vade farkı ile 3 veya 9 taksitle alışveriş yapabilirsiniz.
 • Axess : Axess, Wings, Fish ve Carrefour Axess kartlarınızı kullanarak; vade farksız 3 veya 6 taksitle; vade farkıyla 9 veya 12 taksitle satın alabilirsiniz. Citi Axess ve Citi Wings kartlarına taksit yapılmamaktadır.
 • Erteleme kampanyalarında, ödemeler banka tarafından otomatik olarak ertelenir.
 • Worldcard : Yapı Kredi Bankası Worldcard'ınızı (Albaraka, Teb ve Vakıfbank Worldcard dahil) kullanarak; vade farksız 3, 6 veya 9 taksitle satın alabilirsiniz. Peşin fiyatına 9 taksit, hesap ekstresine 6+3 taksit olarak yansıtılacaktır.
 • Bonus : Garanti Bankası Bonus Card, Shop & Miles, American Express, Deniz Bonus, TEB Bonus, Şeker Bonus, ING Bonus, Türkiye Finans Happy Card ve Eurobank Tekfen Bonus kartlarınızı kullanarak; vade farksız 6 taksitle; vade farkı ile 3 taksitle satın alabilirsiniz. Peşin fiyatına 6 taksit hesap ekstresine 4 + 2 taksit olarak yansıtılacaktır.
 • Maximum : İş Bankası Maximum, Maximiles ve Maximum logolu Ziraat Bankası kartlarınızı kullanarak; peşin fiyatına 6 taksitle, vade farkı ile 3,9 veya 12 taksitle alışveriş yapabilirsiniz.
 • CardFinans : Finansbank kredi kartınızı kullanarak; peşin fiyatına 6 taksitle, vade farkı ile 3,9 veya 12 taksitle alışveriş yapabilirsiniz.
 • HSBC : HSBC Advantage kartınızı kullanarak; peşin fiyatına 6 taksitle; vade farkı ile 3 veya 9 taksitle alışveriş yapabilirsiniz.
 • Axess : Axess, Wings, Fish ve Carrefour Axess kartlarınızı kullanarak; vade farksız 3 veya 6 taksitle; vade farkıyla 9 veya 12 taksitle satın alabilirsiniz. Citi Axess ve Citi Wings kartlarına taksit yapılmamaktadır.
 • Erteleme kampanyalarında, ödemeler banka tarafından otomatik olarak ertelenir.
Güvenli alışveriş
Satıcı Bilgileri:

Yaptığı 919 alışverişten %90 olumlu puan aldı.

Satışları için aldığı yorumlar ()


Tekil kullanıcı tarafından ziyaret edilmiştir.
Satıcıya Sorulan Sorular (4)Soru sor
 • S: Ürünün durumu nedir?
 • C: Ürünün durumu: %s
 • S: Ürün nereden gönderiliyor?
 • C: Bu ürünün gönderildiği yer: .
 • S: Ürünün kargo ücretini kim ödüyor?
 • C: Bu ürünün kargo ücretini "Satıcı" öder.
 • Tüm sorulara bak
Bu ürünle ilgilenen kullanıcılar bunlarla da ilgilendi
Sayfa Başına Dön
X