Gittigidiyor
GG

Bu ürün kapanmıştır. Satışı devam eden benzer ürünlere göz atın:

Sıfır Libelle 2012 Mod. Sağlık & Temizlik Robotu

(#50376391)

Halı Yıkama Seti, 3 Yıl Garanti, Ücretsiz Kargo!

rotadtm (15585)
Satıcının Diğer Ürünleri rotadtm
 • Fotoğraf 0
 • Fotoğraf 1
 • Fotoğraf 2Libelle 2012 Model Dijital Seri Temizlik Robotu

Halı Yıkama Seti Dahil,Ücretsiz Kargo..

Son Kampanya Sadece 3 AdetHava Arıtmalı ve Dijital Kontrollü 2012 Yeni Katalog Ürünüdür.
Yeni Dövücülü, Yeni Yıkamalı Son Model.
Ürünleriniz 2 Gün İçerisinde Kargoya Tüm Kutu İçeriğiyle Açılmamış Vakumlu Ambalajında Verilir.Dünyamızda hızla değişen teknolojik gelişmeler temizlik sistemlerine yeni boyutlar katıyor.
Bu yeni temizlik sistemi, sizin de temizlik anlayışınızı kökten değiştirecek.

Suyun muhteşem gücünü keşfeden yeni temizlik sistemleri, Islak Tozlar Uçamaz Mantığı ile gerçek temizliği yakalamışlardır.

Tüm dünyanın kullandığı bu sistem artık Libelle ile Türkiye’de.

Eski sitemlerde kullanılan toz torbası ve benzeri filtreleme sistemleri yapılarından dolayı ortama tekrar tozu bırakma ve kısa sürede gözeneklerin tıkanması sebebi ile boşa enerji ve zaman kaybına yol acarken, su filtrasyonlu temizlik sistemleri %99 luk filtreleme oranı ile boşa enerji ve zaman kaybını engeller.

• Toz torbasız, su hazneli sistemiyle bütün toz ve kirleri su haznesinde toplar. 360° hava çıkışları ile suda yıkanmış, temiz havayı ortama yayar.

Separatör dakikada 27.000 kere dönerek hazneye gelen bütün tozları suya çarptırır.

• Hepa Filtre : Kirlerin, tozların yakalanmasında % 99 başarı sağlar.Suya yakalanmadan geçen 3 mikron veya daha büyük partikülleri tutar.

Derin Temizleme Aparatı : Halı kaplı yüzeylerde ve yataklarınızda ekstra temizlik gücü sağlar.

Halının tüylerini aralayarak endipteki tozları suyun içine hapseder ve halınız ilkgünkü görünümünü elde eder. Zamandan tasarruf edersiniz.


http://img186.imageshack.us/img186/156/libelle11ks9.jpg


Akara, Astıma, Mite'a ve Alerjiye Geçit Yok !
.

1) TOZ AYIRICI

Libelle temizlik robotu güclü yapan en büyük özelliği, çalıştığı sürede çok az enerji harcaması. Toz ayırıcının iç ve dış kısmında oluşan merkez-kaç kuvveti ile milyonlarca toz parçasını Suyun İçine Hapseder.

2) ÜÇ HüCRELi KAPALI MOTOR

Yüksek performanslı, üç bölümlü moturu küçük bir teknoloji harikasıdır. 1400 W lık bir güç üretir (27.000 devir). Dış yüzeyi mükemmel bir izalosyan sağlarken motoru korur.Kendi Kendini Sogutma Sistemi Vardır.

3) GiRDAP ODASI

Son aşamadaki bu minik oda, arındırılmış havanın dışarı çıktığı ve motorun hava aldığı kısımdır.

4) SES iZOLE ODASI

Güçlü motorun çalışma esnasında çıkardığı sesi hapsederek izole eden özel kısmı, elektronik cihazları ile dahada güçlendirilmiştir.

5) SEPERATOR

Motor performansını otomatik olarak düzenler. Motorun uzun süreli çalışmasını, performansını ve sesini düzenleyen özel bir sensör. Gelen pislikleri ayırır ayrıştırır.


LİBELLE TEMİZLİK ROBOTUNUN EN ÖNEMLİ ÖZELLİĞİ ÇOK PRATİK OLMASIDIR.

SAĞLIK

Evimizdeki hava sagligimiz için cok önemlidir normalde insanlarin en fazla vakti evde gecer evde uyuruz evde kahvalti ederiz evde aksam yemegi yeriz ve tv nin karsinda zaman harcariz yani acikcasi hayatimizin yarisi evimizde gecer .yapilan arastirmya gore dogada yasiyan insan ile kapali ortamlarda yasiyan insan arsinda oldukca fazla omur farki oldugu ortaya cikiyor.simdi biz dogada yasiyamiyacagimiza gore evimizi dogalllastiralim bunu nasil yapariz insanlarin yasamasi icin üç maddeye ihtiyaci vardir

iyi ve saglikli yiyecek
içmek için temiz su
temiz hava
Bu maddelerin ikisini herzaman tamamliyoruz fakat 24 saat soludugumuz hava için hicbirsey yapmiyoruz iste Libelle temizlik robotu bunu bize yapiyor evimize yagmur yagdiriyor fakat hicbir yeri islatmiyor..

Geleneksel Elektrikli süpürgeler toz ve kirleri dagitirlar.ince tozlar toz torbalarinin gözeneklerinden geçerek havaya geri verirler. insanlar bu toz tanelerini solurlar. Tozlar nefes borusudan geçerek akcigerlere ulasir ve ceperlerine yapisirlar.
Alerjik kisiler bu tozlara karsi cok hassas olurlar ve basagrisi, bulanti gibi alerjik belirtilere maruz kalabilirler.
Süpürme sirasinda etrafa bakteri kokusu yayilir. Genellikle insanlara elektrik süpürgesinden çikan kokunun toz kokusu oldugu söylenir. Oysaki toz kokusuzdur. Evinizin penceresinden gün isigi girerken milyonlarca toz görürsünüz. eger toz kokuyor olsa idi evinizde oturamazdiniz.
Elektrik süpürgesinin içerisinde karanlik sicak ve pis bir ortam vardir. Bakteriler sicak, karanlik ve kirli ortamlarda hizla ürediklerinden, bu tür cihazlar bakterilerin yasayabilecekleri ortamlari yaratirlar ve bu bakteriler elektrik süpürgelerinin arkasindan hava vasitasi ile disari atilirlar. Burnunuza gelen koku bu bakterilerin kokusudur.


Astım Alerji


Allerjik hastalıklar, genetik özelliklerin çevresel faktörlerle birleşmesi ile ortaya çıkmaktadır. En önemli çevresel faktörler allerjenler, hava kirliliği ve sigara dumanına maruziyettir.
Günümüzde allerjik şikayetleri kontrol altına alan birçok ilaç geliştirilmiştir. Ancak allerji tedavisi sadece ilaçlara bağımlı değildir. Allerjenlerden sakınmak ilaç tedavileri kadar önemlidir. Çünkü allerjik nezle ve allerjik astım gibi hastalıklarda şikayetlerini artıran en önemli faktör allerjenlerdir.
Kuşkusuz tüm allerjenlerden korunmak mümkün değildir.
Bu nedenle allerjenden korunma denildiğinde, ilk akla gelen ev tozu içinde bulunan allerjenler olmalıdır.
Ev tozunda pamuk ve diğer lifler, akarlar, ev hayvanı artıkları, bakteriler, çeşitli bitki ve böcek artıkları bulunmaktadır.
Bunların içinde en önemli olanı ise ev tozu akarlarıdır.
Akar allerjenlerinden korunmak mümkündür !
Akar allerjenleri kumaş gözeneklerinden geçebilir. Çarşaf ve yastık kılıflarımız özel anti-allerjik kumaşlardan yapılmamış ise, uyuduğumuz sürece yatağımızdaki akar allerjenleri solunum yollarımıza geçer. Özel yatak takımlarının kullanılması akar temasını önemli ölçüde azaltmaktadır.
Yatakların zaman zaman havlandırılması ve yüksek vakumlu süpürgelerle temizlenmesi faydalıdır. Yataklar içinde biriken akarları ve her türlü ev tozu allerjenini temizleyen teknolojiler de geliştirilmiştir.
Yastık kılıfı, çarşaf ve nevresimleri 55 ºC?nin üzerinde ısılarda yıkamak hem allerjenleri uzaklaştırır, hem de akarları öldürür.
Halılar akarlar için en uygun barınma ve çoğalma ortamlarındandır. Yatak odasındaki halı mutlaka kaldırılmalıdır. Daha az toz tutan, kolay temizlenebilen ve yıkanabilen, yer örtüleri ya da sentetik yer döşemeleri tercih edilmelidir.
İçi doldurulmuş ve tüylü oyuncaklar çocuk odalarından uzaklaştırılmalıdır. Giysiler elbise dolabında muhafaza edilmeli ve dolap kapakları kapalı tutulmalıdır. Kısaca yatak odaları toz tutan eşyalardan arındırılmalıdır.


Kirli Hava

Pekçok evde ve diger kapali alanlardaki hava disaridaki havadan cok daha zararli... fakat ne yazikki enerji tasarrufu pahasina bu kirli havayi icerde hapsedip disari ile temasini kesiyoruz. Evinizin icinde sizin farkinizda olmadan yasadiginiz canlilardan veya benim evimde asla olamaz dediginiz neler olabilir hic düsündünüzmü? iste size birkac örnek.

Akarlar
Güve
Pire
Kene
Karinca
Hayvan Tüyü
Polen
Küf Sporlari
Böcek
Deri Parcalari
Sömenie Atiklari
Sivrisinek
Boya
Plastik
Kaucuk
Naylon
Tahta Parcaciklari
Cam elyafi
Sigara Dumani
insan Artiklari vs..

Evinizi saglikli bir ortam haline getirmeniz ve tozlardan arindirmaniz icin tabii ki yapacaginiz tek sey temizlige daha cok zaman ayirmanizdir. Burada sizlere birkac önerimiz var:Toz bezlerini, paspaslari ve normal süpürgeleri tozlari dagittiklari icin kullanmayin, Temizlik sirasinda köselere daha kolay ulasabilmek icin mobilyalariniz odanin ortasina cikin ve nemli bir bezle mobilyalarinizi, kapilarinizi ve camlarinizi temizleyin. Alerjik kisilerin yatak odalari titizlikle temizlenmeli, sürekli olarak yerler, duvarlar, tavanlar yikanmali ve yatak temiz tutulmalidir. Eger alerjen cocuk ise, disariya temiz hava almasi icin yollanmalidir. Temizlik sirasinda da özellikle elektrikli süpürge kullanirken pencere acilmali ve oda havalandirilmalidir. Elektrikli süpürgeler ise ayri bir sorundur. Her ne kadar toz yok etmede etkili olarak bilinselerde pekcogu temizlenmekten ziyade kirletirler. Yerden aldiklari tozlarin büyük bir kismini toz torbasindan gecirdikten sonra havaya geri verirler. Disariya birakilan bu kücük toz zerreleri insan vucuduna girerek cigerelere yerlesirler. Bir evde kurulabilecek en iyi vakum sistemi ana gövde tarafindan tum tozlarin emilip toplanmasi ve bunlari direkt olarak disariye atilmamasi olacaktir.LİBELLE TEMİZLİK ROBOTU EVINIZIN HAVASINI DOĞADAKİ YAĞMUR GİBİ SU İLE TEMİZLER.

.

Daha Önce Bizden Satın Alan Bazı Müşterilerimizin Yorumları:

haydogan2 ( 1310-49 arası işlem:Sarı kurdele) Sıfır Libelle 2011 Dijital Temizlik Robotu

Çok ilgili bir arkadaş. Güvenle alışveriş yapabilirsiniz. İleriki alışverişlerde görüşmek üzere.


aksa ( 1 ) Sıfır Libelle 2011 Dijital Temizlik Robotu

ürün yeni aldım temsilci evimde tanıtım yaptı beğendim ama fiyat 1500 olunca almadım çünkü burda 1050 buldum teşekkür ederim


akardere82 ( 1010-49 arası işlem:Sarı kurdele) Sıfır Libelle 2011 Dijital Temizlik Robotu

ürün göründüğü gibi geldi şuan için herşey çok iyi arkadaş çok ilgili teşekkürler....


sonbahar22 ( 1 ) Sıfır Libelle 2011 Dijital Temizlik Robotu

gerçekten güvenilir bir satıcı,dürüst bir insan.


aottas ( 5650-99 arası işlem:Turkuaz kurdele) aottas Özel Listeme Temizlik ve Sağlık Robotu

teşekkür ederim istediğim ürün


213239 ( 2 ) Sıfır Libelle 2011 Dijital Temizlik Robotu

iyi bir alışveriş


cosmeticsmaddy ( 6550-99 arası işlem:Turkuaz kurdele) Sıfır Libelle 2011 Dijital Temizlik Robotu

detaylı cevaplar hızlı kargo ve açılmamış kutu için teşekkürler. çok memnun kaldım


muaz42 ( 2210-49 arası işlem:Sarı kurdele) Sıfır Libelle Dijital Temizlik ve Sağlık Robotu

+böyle harika bir makinaya sahip olduğumuz için size teşekkürler.Gelmesi gereken günde gelmiştir.


kenanafyon003 ( 1 ) SIFIR İHLAS AURA CLEANMAX DPLUS TEMİZLİK ROBOTU

+almış olduğum aura süper.Satıcı firmaya ve gittigidiyora teşekkür ederim


muaz42 ( 2210-49 arası işlem:Sarı kurdele) Sıfır Libelle Dijital Temizlik ve Sağlık Robotu

+mükemmel bir alet


nahultum ( 1 ) Sıfır İhlas Aura Cleanmax dPlus Temizlik Robotu

+Memnun olduğum bir alışveriş oldu.Robot hemen elimize ulaştı.Başarılar diliyorum


karemela ( 1710-49 arası işlem:Sarı kurdele) Sıfır Libelle Dijital Temizlik ve Sağlık Robotu

+bitmek bilmeyen sorularıma sabırla,olgunlukla açıklamalar gönderen sayın satıcıya teşekkürler...şu anda herhangi bir sorun yok.


sevgiye ( 3210-49 arası işlem:Sarı kurdele) Sıfır Libelle Dijital Temizlik ve Sağlık Robotu

+Teşekkürler. Çok güzel temizliyor.


pilliwoswos ( 8450-99 arası işlem:Turkuaz kurdele) Sıfır Libelle Dijital Temizlik ve Sağlık Robotu

+Tertemiz sıfır süpürge için teşekkür ederim.


nazerir ( 1210-49 arası işlem:Sarı kurdele) Sıfır Libelle Dijital Temizlik ve Sağlık Robotu

+Teşekkürler


eczaza ( 8250-99 arası işlem:Turkuaz kurdele) Sıfır İhlas Aura Cleanmax dPlus Temizlik Robotu

+ilginizeteşekkürler


furnitronic ( 4 ) ) Sıfır Libelle Dijital Temizlik ve Sağlık Robotu

+çok memnun kaldım. başarılar dilerim


ultrhasan42 ( 1110-49 arası işlem:Sarı kurdele)Hasan Bey'e Özel 4 Adet İhlas Aura Cleanmax dPlus Temizlik Robotu

+Teşekkür ederim. İstediğim ürünü gönderdiler. Güvenli alışveriş yapılabilecek bir firma.


ultrhasan42 ( 1110-49 arası işlem:Sarı kurdele) Sıfır İhlas Aura Cleanmax Dplus Temizlik Robotu

+alışveriş sorunsuz ürün gerçekten verilen paraya değer çok kaliteli.


En Büyük Referansımız ve Farkımız Memnun Müşterilerimizdir.

Bizi Tercih Eden Müşterilerimize Tekrar Teşekkür Eder, Saygılar Sunarız.

_______________________________________________________________________

Genel Bilgilendirmeler:

Bu Ürün Sadece Bizde 15 Gün İçerisinde Yenisi ile Değişim Garantili + 3 Yıl Özel Destekli Garantili + Kullanıcı Hataları Sonucu Servis Parçası İhtiyacınız Olduğunda %35 Özel İndirimlidir.

Ayrıca Sorun Çıkaran Bir Ürün Değildir Özel Yalıtımlı Alman Malı Jet Motoru ve 1.Sınıf İşçiliğiyle Sorun Çıkarmaz Ürün Alman Patentlidir.

(Tanıtım Satış Fiyatları 1,800 Peşin ve 2,100 TL Taksitledir.)Resimlerdeki Tüm Kutu İçeriği Eksiksiz Olarak Tarafınıza Ulaştırılacaktır.

Halı Yıkama Setine Ait Kutu Ürünle Beraber Gönderilecektir. Beklemek Yok!Tekil kullanıcı tarafından ziyaret edilmiştir.
 • Worldcard : Yapı Kredi Bankası Worldcard'ınızı (Albaraka, Teb ve Vakıfbank Worldcard dahil) kullanarak; vade farksız 3, 6 veya 9 taksitle satın alabilirsiniz. Peşin fiyatına 9 taksit, hesap ekstresine 6+3 taksit olarak yansıtılacaktır.
 • Bonus : Garanti Bankası Bonus Card, Shop & Miles, American Express, Deniz Bonus, TEB Bonus, Şeker Bonus, ING Bonus, Türkiye Finans Happy Card ve Eurobank Tekfen Bonus kartlarınızı kullanarak; vade farksız 6 taksitle; vade farkı ile 3 veya 9 taksitle satın alabilirsiniz. Peşin fiyatına 6 taksit hesap ekstresine 4 + 2 taksit olarak yansıtılacaktır.
 • Maximum : İş Bankası Maximum, Maximiles ve Maximum logolu Ziraat Bankası kartlarınızı kullanarak; peşin fiyatına 6 taksitle, vade farkı ile 3,9 veya 12 taksitle alışveriş yapabilirsiniz.
 • CardFinans : Finansbank kredi kartınızı kullanarak; peşin fiyatına 6 taksitle, vade farkı ile 3,9 veya 12 taksitle alışveriş yapabilirsiniz.
 • HSBC : HSBC Advantage kartınızı kullanarak; peşin fiyatına 6 taksitle; vade farkı ile 3 veya 9 taksitle alışveriş yapabilirsiniz.
 • Axess : Axess, Wings, Fish ve Carrefour Axess kartlarınızı kullanarak; vade farksız 3 veya 6 taksitle; vade farkıyla 9 veya 12 taksitle satın alabilirsiniz. Citi Axess ve Citi Wings kartlarına taksit yapılmamaktadır.
 • Erteleme kampanyalarında, ödemeler banka tarafından otomatik olarak ertelenir.
 • Worldcard : Yapı Kredi Bankası Worldcard'ınızı (Albaraka, Teb ve Vakıfbank Worldcard dahil) kullanarak; vade farksız 3, 6 veya 9 taksitle satın alabilirsiniz. Peşin fiyatına 9 taksit, hesap ekstresine 6+3 taksit olarak yansıtılacaktır.
 • Bonus : Garanti Bankası Bonus Card, Shop & Miles, American Express, Deniz Bonus, TEB Bonus, Şeker Bonus, ING Bonus, Türkiye Finans Happy Card ve Eurobank Tekfen Bonus kartlarınızı kullanarak; vade farksız 6 taksitle; vade farkı ile 3 taksitle satın alabilirsiniz. Peşin fiyatına 6 taksit hesap ekstresine 4 + 2 taksit olarak yansıtılacaktır.
 • Maximum : İş Bankası Maximum, Maximiles ve Maximum logolu Ziraat Bankası kartlarınızı kullanarak; peşin fiyatına 6 taksitle, vade farkı ile 3,9 veya 12 taksitle alışveriş yapabilirsiniz.
 • CardFinans : Finansbank kredi kartınızı kullanarak; peşin fiyatına 6 taksitle, vade farkı ile 3,9 veya 12 taksitle alışveriş yapabilirsiniz.
 • HSBC : HSBC Advantage kartınızı kullanarak; peşin fiyatına 6 taksitle; vade farkı ile 3 veya 9 taksitle alışveriş yapabilirsiniz.
 • Axess : Axess, Wings, Fish ve Carrefour Axess kartlarınızı kullanarak; vade farksız 3 veya 6 taksitle; vade farkıyla 9 veya 12 taksitle satın alabilirsiniz. Citi Axess ve Citi Wings kartlarına taksit yapılmamaktadır.
 • Erteleme kampanyalarında, ödemeler banka tarafından otomatik olarak ertelenir.
Güvenli alışveriş
Satıcı Bilgileri:

Yaptığı 910 alışverişten %90 olumlu puan aldı.

Satışları için aldığı yorumlar ()


Tekil kullanıcı tarafından ziyaret edilmiştir.
Satıcıya Sorulan Sorular (4)Soru sor
 • S: Ürünün durumu nedir?
 • C: Ürünün durumu: %s
 • S: Ürün nereden gönderiliyor?
 • C: Bu ürünün gönderildiği yer: .
 • S: Ürünün kargo ücretini kim ödüyor?
 • C: Bu ürünün kargo ücretini "Satıcı" öder.
 • Tüm sorulara bak
Sayfa Başına Dön
X