Yardım Satış Yap

Bu ürün kapanmıştır. Satışı devam eden benzer ürünlere göz atın:

Sıfır Libelle 2013 Mod. Sağlık & Temizlik Robotu

(#75382163)

Halı Yıkama Seti, 3 Yıl Garanti, Ücretsiz Kargo!

Benzer Ürün
Aradığınıza çok benzeyen bir ürün var!
Libelle Temizlik Robotu Orjinal HEPA Filtre

Libelle Temizlik Robotu Orjinal HEPA Filtre

(#158317828)
Kargo
: Ücretsiz - Aynı Gün Kargo

45,00 TL

Benzer Ürünler
 • : 1000 - 1600Motor Gücü (watt)
 • : DiğerMarka
 • : VarHepa Filtresi
 • : YokToz Torbası
 • : VarSu Haznesi
 • : SıfırDurum
 • : Var, BaşlamamışGaranti
 • : Var, AçılmamışKutu
 • : 2 Yıl - 3 YılGaranti Süresi
 • Sıfır Libelle 2013 Mod. Sağlık & Temizlik Robotu
 • Sıfır Libelle 2013 Mod. Sağlık & Temizlik Robotu (#75382163)

  Halı Yıkama Seti, 3 Yıl Garanti, Ücretsiz Kargo!

 • 1.149,00 TL

  Ücretsiz Kargo - Sıfır Ürün

Sıfır Libelle 2013 Mod. Sağlık & Temizlik Robotu
Sıfır Libelle 2013 Mod. Sağlık & Temizlik Robotu Sıfır Libelle 2013 Mod. Sağlık & Temizlik Robotu Sıfır Libelle 2013 Mod. Sağlık & Temizlik Robotu
 

https://dgyhcq.bay.livefilestore.com/y1phDh4kjyFRgfEnLcfH-3LViKFRLBRzihjIX1oinF5VWqkPwxBc0zomlfSG8q6KohfBbmERw0YJM74hSgWLKmQjFGzUJDorQcN/logo.jpg?psid=1

.
.               Yeni Libelle 2013 Model Temizlik & Sağlık Robotu              .

.    1900 TL Değil Sadece 1149 TL Üstelik Halı Yıkama Seti Dahil, Ücretsiz Kargo. Sadece 10 Adet!    .
 

https://dgyhcq.bay.livefilestore.com/y1pdUOWdY4GR2NvaXSnNCNNlhyNjtRHOhHDXrYhsg01BVeI6AYY5_CdLDG680EybGLkzsATyjf0I4okRsRK5tJ9a8znISLgoGDo/aciklama.jpg?psid=1

:

#Pic1#

:

Sıkça Sorulan Sorulara Cevaplar:

(Lütfen Okumadan Mesaj Göndermeyiniz.)

 

Ürün Libelle 2013 Modeldir. (Aktif Tanıtılmakta Olan)

Ürünlerimiz %100 Orjinaldir,

Açılmamış Kutusunda Tüm Parçaları Eksiksiz Olarak Tarafınıza Ulaştırılmaktadır.

Parfüm Seti, Vakum Poşeti, Halı Şampuanı Hediyedir.

Genel Olarak Saat 17:00'den Önce Satın Alınan Ürünler Aynı Gün Kargoya Verilir,

3 Gün Kargolama Süresi Hakkımız Saklıdır.

Tüm Kargo Ücretleri Firmamızca Ödenmektedir, Kargo Ücretsizdir.

Fillo/Aras Kargo ile Gönderimi Sağlanmaktadır.

Ürünlerimiz 3 Yıl Üretici Firma Libelle Tarafından Garantilidir, Tüm Türkiyede Servis Hizmeti Bulunmaktadır.

Ürün Garanti Belgesi, Kullanım Kılavuzları ve Tanıtım CD'si Ürünle Beraber Gönderilmektedir.

Ücretsiz Tanıtım Hizmeti Sadece Ankara'da Bulunmaktadır. Diğer İllerimizden Satın Alanlar Direk Açıp Kullanabilir.

Sadece Bizden Aldığınızda Geçerli Olarak İlk 20 Gün İçerisinde Herhangi Bir Sorunda Yenisi ile Değişim Garantiniz,

ayrıca Ücretli Servis Parçalarında (Garanti Harici Durumlarda) %35 İndirim İmkanınız Bulunmaktadır.

Bölgenizde Servis Bulunmaması, Uzak Olması Gibi Durumlarda Ürününüz Adresinizden Aldırılarak Kendi Servisimizde İşlemleri Tamamlanacaktır.

Ürün  Olarak Tavsiyemizdir. Ürün Olarak Sorun Çıkaran Bir Ürün Değildir, 10-15 Yıldır Kullanılan Makinaların Bile Çoğu Bugüne Tornavida Değmeden Gelmiştir. Bir Kere Alayım Mantığında Olanlar, Titiz Hanımlar, Küçük Çocuğu Olanlar, Astım-Alerjik Rahatsızlıkları Olanlar, Evcil Hayvan Sahipleri, Kreşler, Kapalı Alan İşletmeleri vs. İçin Son Derece Uygundur.

Son 1 Senede 1000'den Fazla Temizlik Robotu Satışımızdan Aldığımız Memnun Müşteri Yorumlarımız, Teminatımızdır.

Saygılarımızla..

 

#Pic2#

#Pic3#

 

Akara, Astıma, Mite"a ve Alerjiye Geçit Yok !Ürün Özellikleri:

Dünyamızda hızla değişen teknolojik gelişmeler temizlik sistemlerine yeni boyutlar katıyor.
Bu yeni temizlik sistemi, sizin de temizlik anlayışınızı kökten değiştirecek.

Suyun muhteşem gücünü keşfeden yeni temizlik sistemleri, Islak Tozlar Uçamaz Mantığı ile gerçek temizliği yakalamışlardır.

Tüm dünyanın kullandığı bu sistem artık Libelle ile Türkiye’de.

Eski sitemlerde kullanılan toz torbası ve benzeri filtreleme sistemleri yapılarından dolayı ortama tekrar tozu bırakma ve kısa sürede gözeneklerin tıkanması sebebi ile boşa enerji ve zaman kaybına yol acarken, su filtrasyonlu temizlik sistemleri %99 luk filtreleme oranı ile boşa enerji ve zaman kaybını engeller.

• Toz torbasız, su hazneli sistemiyle bütün toz ve kirleri su haznesinde toplar. 360° hava çıkışları ile suda yıkanmış, temiz havayı ortama yayar.

Separatör dakikada 27.000 kere dönerek hazneye gelen bütün tozları suya çarptırır.

• Hepa Filtre : Kirlerin, tozların yakalanmasında % 99 başarı sağlar.Suya yakalanmadan geçen 3 mikron veya daha büyük partikülleri tutar.

Derin Temizleme Aparatı : Halı kaplı yüzeylerde ve yataklarınızda ekstra temizlik gücü sağlar.

Halının tüylerini aralayarak endipteki tozları suyun içine hapseder ve halınız ilkgünkü görünümünü elde eder. Zamandan tasarruf edersiniz

1) TOZ AYIRICI

Libelle temizlik robotu güclü yapan en büyük özelliği, çalıştığı sürede çok az enerji harcaması. Toz ayırıcının iç ve dış kısmında oluşan merkez-kaç kuvveti ile milyonlarca toz parçasını Suyun İçine Hapseder.

2) ÜÇ HüCRELi KAPALI MOTOR
 
Yüksek performanslı, üç bölümlü moturu küçük bir teknoloji harikasıdır. 1400 W lık bir güç üretir (27.000 devir). Dış yüzeyi mükemmel bir izalosyan sağlarken motoru korur.Kendi Kendini Sogutma Sistemi Vardır.

3) GiRDAP ODASI
 
Son aşamadaki bu minik oda, arındırılmış havanın dışarı çıktığı ve motorun hava aldığı kısımdır.

4) SES iZOLE ODASI

Güçlü motorun çalışma esnasında çıkardığı sesi hapsederek izole eden özel kısmı, elektronik cihazları ile dahada güçlendirilmiştir.

5) SEPERATOR

Motor performansını otomatik olarak düzenler. Motorun uzun süreli çalışmasını, performansını ve sesini düzenleyen özel bir sensör. Gelen pislikleri ayırır ayrıştırır.

 

LİBELLE TEMİZLİK ROBOTUNUN EN ÖNEMLİ ÖZELLİĞİ ÇOK PRATİK OLMASIDIR.

SAĞLIK


Evimizdeki hava sagligimiz için cok önemlidir normalde insanlarin en fazla vakti evde gecer evde uyuruz evde kahvalti ederiz evde aksam yemegi yeriz ve tv nin karsinda zaman harcariz yani acikcasi hayatimizin yarisi evimizde gecer .yapilan arastirmya gore dogada yasiyan insan ile kapali ortamlarda yasiyan insan arsinda oldukca fazla omur farki oldugu ortaya cikiyor.simdi biz dogada yasiyamiyacagimiza gore evimizi dogalllastiralim bunu nasil yapariz insanlarin yasamasi icin üç maddeye ihtiyaci vardir

iyi ve saglikli yiyecek
içmek için temiz su
temiz hava
Bu maddelerin ikisini herzaman tamamliyoruz fakat 24 saat soludugumuz hava için hicbirsey yapmiyoruz iste Libelle temizlik robotu bunu bize yapiyor evimize yagmur yagdiriyor fakat hicbir yeri islatmiyor..

Geleneksel Elektrikli süpürgeler toz ve kirleri dagitirlar.ince tozlar toz torbalarinin gözeneklerinden geçerek havaya geri verirler. insanlar bu toz tanelerini solurlar. Tozlar nefes borusudan geçerek akcigerlere ulasir ve ceperlerine yapisirlar.
Alerjik kisiler bu tozlara karsi cok hassas olurlar ve basagrisi, bulanti gibi alerjik belirtilere maruz kalabilirler.
Süpürme sirasinda etrafa bakteri kokusu yayilir. Genellikle insanlara elektrik süpürgesinden çikan kokunun toz kokusu oldugu söylenir. Oysaki toz kokusuzdur. Evinizin penceresinden gün isigi girerken milyonlarca toz görürsünüz. eger toz kokuyor olsa idi evinizde oturamazdiniz.
Elektrik süpürgesinin içerisinde karanlik sicak ve pis bir ortam vardir. Bakteriler sicak, karanlik ve kirli ortamlarda hizla ürediklerinden, bu tür cihazlar bakterilerin yasayabilecekleri ortamlari yaratirlar ve bu bakteriler elektrik süpürgelerinin arkasindan hava vasitasi ile disari atilirlar. Burnunuza gelen koku bu bakterilerin kokusudur.


Astım Alerji


Allerjik hastalıklar, genetik özelliklerin çevresel faktörlerle birleşmesi ile ortaya çıkmaktadır. En önemli çevresel faktörler allerjenler, hava kirliliği ve sigara dumanına maruziyettir.
Günümüzde allerjik şikayetleri kontrol altına alan birçok ilaç geliştirilmiştir. Ancak allerji tedavisi sadece ilaçlara bağımlı değildir. Allerjenlerden sakınmak ilaç tedavileri kadar önemlidir. Çünkü allerjik nezle ve allerjik astım gibi hastalıklarda şikayetlerini artıran en önemli faktör allerjenlerdir.
Kuşkusuz tüm allerjenlerden korunmak mümkün değildir.
Bu nedenle allerjenden korunma denildiğinde, ilk akla gelen ev tozu içinde bulunan allerjenler olmalıdır.
Ev tozunda pamuk ve diğer lifler, akarlar, ev hayvanı artıkları, bakteriler, çeşitli bitki ve böcek artıkları bulunmaktadır.
Bunların içinde en önemli olanı ise ev tozu akarlarıdır.
Akar allerjenlerinden korunmak mümkündür !
Akar allerjenleri kumaş gözeneklerinden geçebilir. Çarşaf ve yastık kılıflarımız özel anti-allerjik kumaşlardan yapılmamış ise, uyuduğumuz sürece yatağımızdaki akar allerjenleri solunum yollarımıza geçer. Özel yatak takımlarının kullanılması akar temasını önemli ölçüde azaltmaktadır.
Yatakların zaman zaman havlandırılması ve yüksek vakumlu süpürgelerle temizlenmesi faydalıdır. Yataklar içinde biriken akarları ve her türlü ev tozu allerjenini temizleyen teknolojiler de geliştirilmiştir.
Yastık kılıfı, çarşaf ve nevresimleri 55 ºC?nin üzerinde ısılarda yıkamak hem allerjenleri uzaklaştırır, hem de akarları öldürür.
Halılar akarlar için en uygun barınma ve çoğalma ortamlarındandır. Yatak odasındaki halı mutlaka kaldırılmalıdır. Daha az toz tutan, kolay temizlenebilen ve yıkanabilen, yer örtüleri ya da sentetik yer döşemeleri tercih edilmelidir.
İçi doldurulmuş ve tüylü oyuncaklar çocuk odalarından uzaklaştırılmalıdır. Giysiler elbise dolabında muhafaza edilmeli ve dolap kapakları kapalı tutulmalıdır. Kısaca yatak odaları toz tutan eşyalardan arındırılmalıdır.


Kirli Hava

Pekçok evde ve diger kapali alanlardaki hava disaridaki havadan cok daha zararli... fakat ne yazikki enerji tasarrufu pahasina bu kirli havayi icerde hapsedip disari ile temasini kesiyoruz. Evinizin icinde sizin farkinizda olmadan yasadiginiz canlilardan veya benim evimde asla olamaz dediginiz neler olabilir hic düsündünüzmü? iste size birkac örnek.

Akarlar
Güve
Pire
Kene
Karinca
Hayvan Tüyü
Polen
Küf Sporlari
Böcek
Deri Parcalari
Sömenie Atiklari
Sivrisinek
Boya
Plastik
Kaucuk
Naylon
Tahta Parcaciklari
Cam elyafi
Sigara Dumani
insan Artiklari vs..

Evinizi saglikli bir ortam haline getirmeniz ve tozlardan arindirmaniz icin tabii ki yapacaginiz tek sey temizlige daha cok zaman ayirmanizdir. Burada sizlere birkac önerimiz var:Toz bezlerini, paspaslari ve normal süpürgeleri tozlari dagittiklari icin kullanmayin, Temizlik sirasinda köselere daha kolay ulasabilmek icin mobilyalariniz odanin ortasina cikin ve nemli bir bezle mobilyalarinizi, kapilarinizi ve camlarinizi temizleyin. Alerjik kisilerin yatak odalari titizlikle temizlenmeli, sürekli olarak yerler, duvarlar, tavanlar yikanmali ve yatak temiz tutulmalidir. Eger alerjen cocuk ise, disariya temiz hava almasi icin yollanmalidir. Temizlik sirasinda da özellikle elektrikli süpürge kullanirken pencere acilmali ve oda havalandirilmalidir. Elektrikli süpürgeler ise ayri bir sorundur. Her ne kadar toz yok etmede etkili olarak bilinselerde pekcogu temizlenmekten ziyade kirletirler. Yerden aldiklari tozlarin büyük bir kismini toz torbasindan gecirdikten sonra havaya geri verirler. Disariya birakilan bu kücük toz zerreleri insan vucuduna girerek cigerelere yerlesirler. Bir evde kurulabilecek en iyi vakum sistemi ana gövde tarafindan tum tozlarin emilip toplanmasi ve bunlari direkt olarak disariye atilmamasi olacaktir.


LİBELLE TEMİZLİK ROBOTU EVINIZIN HAVASINI DOĞADAKİ YAĞMUR GİBİ SU İLE TEMİZLER..

http://www.freewebs.com/kutluhanz/reni/infotemizlikrobotu.jpg

________________________________________________________

Daha Önce Satın Alan Bazı Müşterilerimizin Yorumları:

_______________________________________________________

 

haydogan2 ( 1310-49 arası işlem:Sarı kurdele) Sıfır Libelle 2011 Dijital Temizlik Robotu

Çok ilgili bir arkadaş. Güvenle alışveriş yapabilirsiniz. İleriki alışverişlerde görüşmek üzere.

____________________________________________________________

aksa ( 1 ) Sıfır Libelle 2011 Dijital Temizlik Robotu

ürün yeni aldım temsilci evimde tanıtım yaptı beğendim ama fiyat 1500 olunca almadım çünkü burda 1050 buldum teşekkür ederim

____________________________________________________________

akardere82 ( 1010-49 arası işlem:Sarı kurdele) Sıfır Libelle 2011 Dijital Temizlik Robotu

ürün göründüğü gibi geldi şuan için herşey çok iyi arkadaş çok ilgili teşekkürler....

____________________________________________________________

sonbahar22 ( 1 ) Sıfır Libelle 2011 Dijital Temizlik Robotu

gerçekten güvenilir bir satıcı,dürüst bir insan.

____________________________________________________________

aottas ( 5650-99 arası işlem:Turkuaz kurdele) aottas Özel Listeme Temizlik ve Sağlık Robotu

teşekkür ederim istediğim ürün

____________________________________________________________

213239 ( 2 ) Sıfır Libelle 2011 Dijital Temizlik Robotu

iyi bir alışveriş

____________________________________________________________

cosmeticsmaddy ( 6550-99 arası işlem:Turkuaz kurdele) Sıfır Libelle 2011 Dijital Temizlik Robotu

detaylı cevaplar hızlı kargo ve açılmamış kutu için teşekkürler. çok memnun kaldım
____________________________________________________________
 
muaz42 ( 2210-49 arası işlem:Sarı kurdele) Sıfır Libelle Dijital Temizlik ve Sağlık Robotu

+böyle harika bir makinaya sahip olduğumuz için size teşekkürler.Gelmesi gereken günde gelmiştir.

________________________________________________________

kenanafyon003 ( 1 ) SIFIR İHLAS AURA CLEANMAX DPLUS TEMİZLİK ROBOTU

+almış olduğum aura süper.Satıcı firmaya ve gittigidiyora teşekkür ederim

________________________________________________________

nahultum ( 1 ) SIFIR İHLAS AURA CLEANMAX DPLUS TEMİZLİK ROBOTU

+Memnun olduğum bir alışveriş oldu.Robot hemen elimize ulaştı.Başarılar diliyorum

________________________________________________________

muaz42 ( 2210-49 arası işlem:Sarı kurdele) Sıfır Libelle Dijital Temizlik ve Sağlık Robotu

+mükemmel bir alet

________________________________________________________

nahultum ( 1 ) Sıfır İhlas Aura Cleanmax dPlus Temizlik Robotu

+Memnun olduğum bir alışveriş oldu.Robot hemen elimize ulaştı.Başarılar diliyorum

________________________________________________________

karemela ( 1710-49 arası işlem:Sarı kurdele) Sıfır Libelle Dijital Temizlik ve Sağlık Robotu

+bitmek bilmeyen sorularıma sabırla,olgunlukla açıklamalar gönderen sayın satıcıya teşekkürler...şu anda herhangi bir sorun yok.

________________________________________________________

sevgiye ( 3210-49 arası işlem:Sarı kurdele) Sıfır Libelle Dijital Temizlik ve Sağlık Robotu

+Teşekkürler. Çok güzel temizliyor.

________________________________________________________

pilliwoswos ( 8450-99 arası işlem:Turkuaz kurdele) Sıfır Libelle Dijital Temizlik ve Sağlık Robotu

+Tertemiz sıfır süpürge için teşekkür ederim.

________________________________________________________

nazerir ( 1210-49 arası işlem:Sarı kurdele) Sıfır Libelle Dijital Temizlik ve Sağlık Robotu

+Teşekkürler

________________________________________________________

eczaza ( 8250-99 arası işlem:Turkuaz kurdele) Sıfır İhlas Aura Cleanmax dPlus Temizlik Robotu

+ilginizeteşekkürler

______________________________________________________________
 
furnitronic ( 4 ) ) Sıfır Libelle Dijital Temizlik ve Sağlık Robotu

+çok memnun kaldım. başarılar dilerim
_____________________________________________________________________

 

ultrhasan42 ( 1110-49 arası işlem:Sarı kurdele)Hasan Bey"e Özel 4 Adet İhlas Aura Cleanmax dPlus Temizlik Robotu

+Teşekkür ederim. İstediğim ürünü gönderdiler. Güvenli alışveriş yapılabilecek bir firma.

________________________________________________________

ultrhasan42 ( 1110-49 arası işlem:Sarı kurdele) Sıfır İhlas Aura Cleanmax Dplus Temizlik Robotu

+alışveriş sorunsuz ürün gerçekten verilen paraya değer çok kaliteli.

______________________________________________________________________

En Büyük Referansımız ve Farkımız Memnun Müşterilerimizdir.

Bizi Tercih Eden Müşterilerimize Tekrar Teşekkür Eder, Saygılar Sunarız.

Rota Dtm

 

_______________________________________________________________________

 

0
0
7
6
9
7

Tekil kullanıcı tarafından ziyaret edilmiştir.
 • Satıldığı Bölge
 • :Ankara
 • Gönderim Alanları
 • :Tüm Türkiye'ye gönderilir
 • Kargo Ücreti
 • :Ücretsiz Kargo!
 • Kargo Süresi
 • :Saat 00:00 öncesi alınan siparişler aynı gün kargoya verilir.
 • Kargo Şirketleri
 • :Aras Kargo,PTT Kargo,Fillo Kargo
Tüm sorulara bak | Soru sor Satıcıya Sorulan Sorular (9)
 • S: Ürünün durumu nedir?
 • C: Ürünün durumu: Sıfır
 • S: Ürün nereden gönderiliyor?
 • C: Bu ürünün gönderildiği yer: Ankara.
 • S: Ürünün kargo ücretini kim ödüyor?
 • C: Bu ürünün kargo ücretini "Satıcı" öder.
Bu ürünle ilgilenen kullanıcılar bunlarla da ilgilendi

Sayfanın başına dön