Tüm Kategoriler

Bu ürün kapanmıştır. Satışı devam eden benzer ürünlere göz atın:

ŞİFRELİ GİZLİ ELEKTRONİK MİNİ KASA - OTEL SAFE

(#72511940)
Satıcının Diğer Ürünleri gadgetgalaxy
Fotoğraf 1
  • Fotoğraf 0

 

 

ŞİFRELİ GİZLİ ELEKTRONİK MİNİ KASA - OTEL SAFE

 

 

Paralarınızı yastık altında saklamaya son

Hotel Safe ile artık ziynet eşyalarınız evde de çok güvende. Otel Odası Kasasını otellerdeki gibi dolabın içine de koyabilirsiniz, yatağın altına da tercih size kalmış. Hem anahtar hem de şifre ile iki kat daha güvenli kasanızla artık içiniz rahat edecek.

Otel odalarında dolapların içerisine konulan kasaları bilirsiniz tatildeyken odanızı boş bıraktığınızda Otel Odası Kasaları sayesinde eşyalarınızı kilit altına alır güvenle tatilin keyfini çıkartırsınız. Bu rahatlığı evinizde neden yaşayamayasınız?

Hotel Safe - Otel Odası Kasası

Kasa 3 adet AAA pil ile çalışmaktadır.

 
Evde ziynet eşyalarını muhafaza etmek oldukça zordur. Nereye koysanız göz önündeymiş gibi gelir. Ama artık Hotel Safe sayesinde paralarınız, altınlarınız veya önemli belgeleriniz çok daha güvende.
 
Otel Odası Kasasını dolabınızın içerisine koyun kimse ortada göremesin. İsterseniz de ortalık yere koyun nasıl olsa hem anahtar hem de şifre ile iki kere güvenli.
 
Sert plastikte üretilmiş olan Hotel Safe 21 x 15,5 x 10,5 cm boyutlarındadır. Kutusu içerisinden iki adet anahtarı ile çıkan kasanın şifresi ise başta 0000 olup isteğe göre değiştirilebilmektedir.
 
İki adet bölmeden oluşan Otel Odası Kasası varyemezliği ile meşhur amcanıza verebileceğiniz çok orijinal bir hediye olacaktır.
 
 
Hotel Safe - Otel Odası Kasası

Tekil kullanıcı tarafından ziyaret edilmiştir.
Satıcı Bilgileri:

Yaptığı 274 alışverişten %100 olumlu puan aldı.


Tekil kullanıcı tarafından ziyaret edilmiştir.
Sayfa Başına Dön
X