Tüm Kategoriler

Bu ürün kapanmıştır. Satışı devam eden benzer ürünlere göz atın:

ATMAN 3337 EF-3 AKVARYUM DIŞ FİLTRE

(#47766476)
Satıcının Diğer Ürünleri e-bittibitiyor
Fotoğraf 1
  • Fotoğraf 0
ATMAN 3337 EF-3 AKVARYUM DIŞ FİLTRE
 
200 – 500 litreye kadar olan tatlı ve tuzlu su akvaryumlarında kullanabilir
200 cm'e kadar olan akvaryumlar
Güç: 30 Watt
Saatte 1000 litre su çevirme kapasitesi
Voltaj: 220V/50Hz
Sepet Sayısı :2
Gövde Hacmi.7 Lt
Sepetlerde iç malzemesi mevcuttur.
 

Kullanma Talimatı

Atman filtre akvaryumun dışında akvaryumdan aşağıda kalacak şekilde yerleştirilerek kullanılır. Kurulumu kolaydır.Su giriş ve çıkış valfleri ile hortumlar takılır.İçerisinde yer alan 2. sepete seramik ve karbon gibi filtrasyonu sağlayacak ürün konulduktan sonra sırasıyla yerleştirilir ve kapağı kapatılarak, hortumları akvaryuma yerleştirildikten sonra prize takıldığında çalışmaya hazırdır.

Temizlik öncesi mutlaka fişten çekilmelidir.Filtrenin içerisinde yer alan sünger, elyaf ve karbon bölmeleri kabıda çıkarılarak düzenli aralıklarla temizlendiği taktirde filtre işlevini daha sağlıklı yapacaktır.Atman filtrenin süzgeçli sepetleri temizlik işleminin kolayca yapılmasını sağlar.

 
Uyarılar
Filtrenin takılacağı priz kontrol edilmelidir. Prizdeki arızalar aletin bozulmasına neden olabilir. Filtrenin fişi prize tam olarak oturmalı ve sabit olmalıdır.Filtrenin takılacağı priz ıslanmayacak şekilde ve uzak konumda olmalıdır.Evde çocuk varsa dikkat edilmelidir. Çocukların erişemeyeceği bir konumda olmalıdır. Filtre prizden uzak bir konumda çalıştırılacaksa , gücüne uygun bir uzatma kablo kullanılmalıdır.Fişi çekildikten sonra temizlik yapılması tavsiye edilir. Filtrenin temizliği sadece su ile yapılmalı ve deterjan kullanılmamalıdır.Filtrenin işlevini tam olarak yapabilmesi için filtresi sürekli kontrol edilerek temizlenmelidir. Yıpranmış sünger ve elyaf yenilenmelidir.Filtrenin elektrik kablosunun hasar görmemesine dikkat edilmelidir. Bozulduğu taktirde tamir edilmemelidir.Elektrik akışındaki bozukluklar filtrenin performansında azalmaya neden olabilir.Isı kaynaklarının yakınında muhafaza edilmemelidir.Dış filtrenin suyu daha verimli temizleme yapması için içindeki seramik, karbon ve elyaf haznelerinin tam dolu olması gerekmektedir.

 

 
ARAS KARGO %60 İNDİRİMLİ TÜRKİYENİN HER NOKTASINA KARGO AVANTAJI
SABİT ÜCRET
4,24 TL + KDV
 
 
Yüksek (1-50) desili ürünlerde bile çok uygun fiyata teslimat.
Kargo ücretiniz ürün fiyatını geçmesin :)
Kargonuzu ertesi gün indirimli olarak teslim alın.
 
 Alınan tüm ürünler bir paket  ile %60 indirimli olarak gönderilir.
 
Pilot ve mahrumiyet Bölgeler için fiyat farklılık gösterebilir.
Lütfen farklı bir Kargo ile gönderim yapılmasını arzu ederseniz mesaj ile belirtiniz
 
 
Lütfen ürününüzü teslim almadan önce kurye yanında kargonuzu kontrol ediniz. Sipariş ettiğiniz üründe bir yanlışlık, eksiklik veya hasar mevcut ise lütfen kargo görevlisine Hasar Tespit Tutanağı tuttururup ürünü teslim almayınız
 
 
HASARLI VE PROBLEMLİ ÜRÜNLER YENİSİ İLE DEĞİŞTİRİLECEKTİR...
 
 
 
Her tür akvaryum, akvaryum malzemesi, bitki, balık, köpek, kedi, ve diğer aradığınız herşey tedarik edilir.Aradığınız ürün için lütfen Mesaj atınız fiyat teklifi isteyiniz.Aradığınız ürünler için lütfen
 
 
 
 
 
 
 
SAĞLIKLI VE GÜZEL BİR AKVARYUM DİLEKLERİMİZLE
 
 
 
 
GÜLE GÜLE KULLANIN GÜLE GÜLE KULLANIN GÜLE GÜLE KULLANIN

 


Tekil kullanıcı tarafından ziyaret edilmiştir.
Satıcı Bilgileri:

Henüz yaptığı bir alışverişi yok.


Tekil kullanıcı tarafından ziyaret edilmiştir.
Sayfa Başına Dön
X