Tüm Kategoriler

Bu ürün kapanmıştır. Satışı devam eden benzer ürünlere göz atın:

Güvercin Besleme Pompası - Aparatı

(#89639016)

Güvercin Besleme Aparatı İle KuşlarınızıBesleyin

Satıcının Diğer Ürünleri omercirali
Son Gezdiklerim
Fotoğraf 1
  • Fotoğraf 0

Güvercin Besleme Aparatı Videoyu Mutlaka İzleyin..

     Değerli güvercin sevenler sizleri Avrupa ve Türkiyede gerek kullanım yönünden gerekse tasarım yönünden akıllıca olarak dizayn edilmiş Güvercin Besleme aparatı diğer Adıyla Güvercin Besleme Pompasını tanıtmak İstiyoruz..

   Adındanda anlaşıldığı gibi bu aparat yavru güvercinlerimiz için yada yemden düşmüş zayıf kalmış diğer hayvanlarımız için rahatça kullanabilir. Kullanımı da gayet basit olan pompa sayesinde yavru kuşlarınızı , bakımdan zayıf düşmüş kuşlarınızı besleyebilir büyütebilirsiniz. Besleme aparatımızın kullanımıda oldukça basittir. Videoda da izlediğiniz üzere tek yapmanız gereken yemi bir kovaya doldurup besleyeceğiniz kuşları hazırlayıp ve bir kabada su doldurmak olacaktır. Bu işlemleri yaptıktan sonra geriye sadece pompa sayesinde kuşlarımızın ağzından yemi vermek olacaktır.

Güvercin Besleme Aparatı NEDİR?

Güvercin Besleme Aparatı  Adındanda anlaşıldığı gibi bu aparat yavru güvercinlerimiz için yada yemden düşmüş zayıf kalmış diğer hayvanlarımız için rahatça kullanabilir. Kullanımı da gayet basit olan pompa sayesinde yavru kuşlarınızı , bakımdan zayıf düşmüş kuşlarınızı besleyebilir büyütebilirsiniz. Besleme aparatımızın kullanımıda oldukça basittir. Videoda da izlediğiniz üzere tek yapmanız gereken yemi bir kovaya doldurup besleyeceğiniz kuşları hazırlayıp ve bir kabada su doldurmak olacaktır. Bu işlemleri yaptıktan sonra geriye sadece pompa sayesinde kuşlarımızın ağzından yemi vermek olacaktır.


İDDAA Ediyoruz en Uygun Ödeme Şartları Bizimle Var !!!  Kredi Kartına Taksit imkanıyla Sizlere ÖZEL!!!

 

2 Ve Üzeri Siparişlerinizde KARGO ÜCRETİNİZİ BİZ ÖDÜYORUZ !!!!


Tekil kullanıcı tarafından ziyaret edilmiştir.
Satıcı Bilgileri:

Yaptığı 47 alışverişten %100 olumlu puan aldı.


Tekil kullanıcı tarafından ziyaret edilmiştir.
Sayfa Başına Dön
X