Tüm Kategoriler

Bu ürün kapanmıştır. Satışı devam eden benzer ürünlere göz atın:

ReeFlowers AquaClear (Su Berraklaştırıcısı) 85ML

(#102012035)

Suyun Kristalize Netlikte Olmasını Sağlar.

Satıcının Diğer Ürünleri betta_marketim_pet
Son Gezdiklerim
Fotoğraf 1
  • Fotoğraf 0

 

 

Suda serbest olarak yüzen küçük parçacıklar suyun bulanık görünmesine sebep olur. ReeFlowers AquaClear, suda bulanıklığa sebep olan bu küçük parçacıkları bağlayarak topaklanmalarını ve filtre ekipmanları tarafından kolayca tutulmalarını sağlayarak suyu berraklaştırır ve temizlenmesini sağlar. Suyu zararlı etkenlerden arındırır. Yosun oluşumunu engeller. 

ReeFlowers AquaClear, eklendikten hemen sonra etkisini göstermeye başlar ve 8 saat içerisinde suyun kristalize netlikte olmasını sağlar. 

Tatlı su ve tuzlu su akvaryumlarında kullanılabilir. pH seviyesinde değişikliğe sebep olmaz...
Kullanım Talimatı 100 lt akvaryum suyuna 5 ml akıntılı bir bölgeye ekleyiniz. (1 kapak = ~ 6 ml). İki kullanım arasında en az 5 gün beklenmelidir. Tavsiye edilen miktarın üzerinde dozlama yapılmamalıdır. 

Karides, yengeç, mercan, anemon, hassas balık türleri, vb. canlıların bulunduğu ortamlarda ve balıklı süs havuzlarında normal dozlama miktarı yarıya düşürülmelidir.

DÜKKANIMIZDAN ALACAĞINIZ HER ÜRÜN TEK BİR KARGO PAKETİNE TOPLANIP GÖNDERİLECEKTİR. (KUM,KÜTÜKLER VE KAYALAR HARİC)

 

!! 75 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNİZDE KARGO ÜCRETSİZDİR !!

 

(ÜCRETSİZ KARGO UYGULAMASINA KUM ,KÜTÜK VE KAYALAR EKLENEMEZ !)

 

KARGOLARINIZ Anlaşmalı olduğumuz ARAS KARGO şirketi ile en uygun fiyatta gönderilmektedir.

 

ARAS KARGO ÜCRETİ 

DOSYA---4,00 TL + KDV

01-03 ds-kg---4,90 TL + KDV

04-06 ds-kg----6,10 TL + KDV

07-10 ds-kg-----7,75 TL + KDV

11-15 ds-kg---9,50 TL + KDV

16-20 ds-kg---- 10,80 TL + KDV

 

DAHA İYİ BİR  ALIŞVERIŞ İÇİN AKLINIZA TAKILAN HER SORUDA MESAJ ATINIZ.

GÖNDERİLEN TÜM ÜRÜNLERE  FATURA ÇIKIŞI YAPILDIĞINDAN DOLAYI, MÜŞTERİLERİMİZİN FATURA ADRESİ,VERGİ NUMARALARINI VEYA T.C. KİMLİK NUMARALARINI  BELİRTMESİNİ RİCA OLUNUR.

 

NOT: Kargonuzu teslim almadan önce ürününüzü kontrol ediniz. Kargonuzda yanlışlık, eksiklik veya hasar mevcut ise hemen kargo görevlisine Hasar Tespit Tutanağı tutturunuz.Aldığımız tüm önlemlere rağmen kargo sürecinde yaşanabilecek olası bir hasar durumunda mağduriyetin oluşmaması için LÜTFEN KARGO GÖREVLİSİNİN YANINDA ÜRÜNÜ KONTROL EDİNİZ.HER HANGİ BİR HASAR MEVCUT İSE ÜRÜNÜ TESLİM ALMAYARAK GÖREVLİYE HASAR TESBİT TUTANAĞI DÜZENLETİNİZ VE KARGO PAKETİ ÜZERİNDE YER ALAN İLETİŞİM BİLGİLERİMİZDEN ŞİRKETİMİZİ BİLGİLENDİRİNİZ.HASAR BEDELİ SİGORTA ŞİRKETİNDEN TAZMİN EDİLECEK VE SİZE YENİ ÜRÜN GÖNDERİLECEKTİR.HASAR TESBİT TUTANAĞI OLMAYAN VE TESLİM ALINDIKTAN SONRA YAPILACAK HASAR BİLDİRİMLERİ;HASAR BEDELİ SİGORTA ŞİRKETİNDEN TAZMİN EDİLEMEYECEĞİ İÇİN DİKKATE ALINAMAZ.BU DURUMDA TÜM SORUMLULUK ALICIYA AİTTİR.ZİRA KARGO FİŞİNE ATILAN İMZA ÜRÜNÜN SAĞLAM OLARAK TESLİM EDİLDİĞİ ANLAMINA GELMEKTEDİR.

 

 


Tekil kullanıcı tarafından ziyaret edilmiştir.
Satıcı Bilgileri:

Yaptığı 3634 alışverişten %98 olumlu puan aldı.


Tekil kullanıcı tarafından ziyaret edilmiştir.
Bu ürünle ilgilenen kullanıcılar bunlarla da ilgilendi
Sayfa Başına Dön
X