Gittigidiyor
GG

Bu ürün kapanmıştır. Satışı devam eden benzer ürünlere göz atın:

Fujifilm FinePix JX400 dijital fotoğraf makinesi

(#52882045)

4GB HAFIZA KART ÇANTA HEDİYE ŞOOK KAMPANYA......

Satıcının Diğer Ürünleri sanal-elektronik
 • Fotoğraf 0
 • Fotoğraf 1
 
20 TL DEĞERİNDE
4 GB HAFIZA KART VE ÇANTA 
HEDİYE
ŞOOOK KAMPANYA
SUPER FIRSAT
AYNI GÜN KARGO
KARGO BİZDEN
 
2 YIL RESMİ FUJİFLİM TÜRKİYE GARANTİLİ VE FATURALIDIR
 
%100 ORİJİNAL %100 ORİJİNAL %100 ORİJİNAL %100 ORİJİNAL %100 ORİJİNAL
 
ADINIZA FATURA KESİLECEKTİR

yenilenmiş ve  sıfırlanmış ürün değildir
açılmamış kutusunda garantili ve faturalıdır

Fujifilm FinePix JX400 16.0 MP HD VİDEO Dijital Fotoğraf Makinesi
RENK SİYAH GÜMÜŞ SİPARİŞ VERDİKTEN SONRA MESAJ İLE RENK BELİRTİN LÜTFEN
 
Fujifilm FinePix JX400 dijital fotoğraf makinesi : Fujifilm mevcut J serisi ürün ailesinin yeni üyesi Fujifilm FinePix JX400 fotoğraf makinesini duyurdu. Yeni FinePix JX400 dijital fotoğraf makinesi daha önceki modellerin başarılı özeliklerinin yanı sıra ince, şık ve kompakt bir yapıya sahip. Güncel teknolojik özelliklerle estetik güzelliği bir arada sunan Fujifilm FinePix JX400 fotoğraf makinesi Zarif ve lüks metal gövdesi, yuvarlak hatları ve farklı renk seçenekleriyle dikkat çeken Fujifilm FinePix JX400dijital fotoğraf makinesi ultra kompakt yapısı ile cepte veya çantada kolaylıkla taşınabilen ve her yere götürülebilen bir model.

Fujifilm FinePix JX350 fotoğraf makinesi

Fujifilm FinePix JX400 Büyük boyutlarda baskı
Yüksek çözünürlükte sensörü ve yüksek hassasiyetteki optik performansı ile keskin netlikte fotoğraflar üreten Fujifilm FinePix JX400 görüntü kalitesinden ödün vermeden büyük boyutlu baskı alma veya görüntü büyütme konusunda fotoğrafseverlerin beklentilerine cevap veriyor. Fujifilm FinePix JX400 fotoğraf makinesinin daha önce sadece daha lüks modellerde bulunan Easy Web Upload fonksiyonu ise fotoğraf ve görüntülerinin internete kolaylıkla yüklenmesine yardımcı oluyor.

Fujifilm JX350 fotoğraf makinesi

Fujifilm JX400 Easy Web Upload özelliği
Fotoğrafseverlere zaman kazandıran bir özellik olan Easy Web Upload fonksiyonu seyahat halindeyken fotoğrafların taranmasını ve Facebook ile YouTube gibi sosyal paylaşım sitelerine yüklenecek olanların seçilmesini kolaylaştırıyor. Kullanıcılar seyahatten eve döndüklerinde önceden seçmiş oldukları bu fotoğraf ve videolar Fujifilm FinePix JX400 fotoğraf makinesinin bilgisayara bağlanmasının ardından MyFinePix Studio programı aracılığıyla anında önceden belirlenmiş olan sitelere otomatik olarak yükleniyor.

FinePix JX350 dijital fotoğraf makinesi

Fujifilm FinePix JX400 Fotoğraf çekim modları
Fotoğraf çekimlerinde genellikle çekim sonrası kapalı çıkan gözler ve vizöre bakmayan ilgisiz yüz ifadeleri fotoğrafseverlerin en çok şikayet ettikleri konulardır. Fujifilm FinePix JX400 dijital fotoğraf makinesinin Gülümseme Modu fonksiyonu insan yüzlerindeki gülümsemeleri tespit edip çekim işlemini buna göre ayarlayarak fotoğraflarda her zaman mutlu yüzler olmasını garanti altına alıyor. Kapalı Göz Uyarı fonksiyonu da fotoğraftaki insan yüzlerinden birisinin gözleri kapalı çıktığı durumlarda gerektiği takdirde otomatik olarak ikinci bir çekim daha gerçekleştiriyor.

JX350 dijital fotoğraf

Fujifilm FinePix JX400 ile HD kalitesinde video kayıt
Fujifilm JX400 normal fotoğraf çekim işlemlerinin yanında 720p High Definition HD kalitesinde video kayıt da yapabiliyor. Full HD kalitesinde gerçekleştirilen zengin detaylara sahip video görüntüler HD uyumlu televizyonlarda ya da kişisel bilgisayarlarda keyifle izleniyor.

Fujifilm FinePix JX350 dijital fotoğraf makinesi

Fujifilm FinePix JX400 Resim Arama Fonksiyonu
Fujifilm FinePix JX400 dijital fotoğraf makinesini Photobook Assist programı kullanıcıların çarpıcı kalitede fotoğraf kitapçıkları oluşturmalarını ve bir albüme bakar gibi sayfaları çevirerek fotoğraflara bakmalarını sağlıyor. Ayrıca kullanıcılar bir fotoğraf aradıklarında yeni Resim Arama Fonksiyonu sayesinde fotoğrafın manzara, portre, makro veya gece çekimi gibi türüne ve çekildiği tarihe göre arama yapıp aradıkları görüntüyü çok kısa bir süre içerisinde bulabiliyorlar.

Fujifilm FinePix JX350 resimleri

Fujifilm FinePix JX400 özellikleri
16 megapiksel çözünürlük
• 5x optik zum 28 - 140 mm objektif
• 23.7 mm (18.5 mm) gövde inceliği
• İnce, metal gövde tasarımı
• 2.7 inç
ekran
• SR AUTO Otomatik Sahne Seçici
• Tam çözünürlükte ISO 1600 (3 megapiksel ISO 3200)
• AF Takip destekli otomatik netleme
• Motion Panorama çekim modu
• Yüz Algılama Teknolojisi ve Kırmızı Göz Giderme
• Kapalı Göz Modu
• Gülümseme Modu
• Facebook / YouTube internete kolay yükleme
• Dijital Görüntü Sabitleme
• akıllı Flaş
• Photobook Assist fonksiyonu
• 720p Full HD video kayıt
• Şarj edilebilir Li-ion batarya

Fujifilm JX350 özellikleri

Fujifilm JX400 Çekim özellikleri
Fujifilm FinePix JX400 fotoğraf makinesinin Yüz Tanıma teknolojisi fotoğrafseverlere sevdikleri insanların yüzlerini etiketleyerek daha sonraki çekimlerde bu yüzlerin yer aldığı fotoğrafların tek bir tıklama seçilip görüntülenmesine olanak tanıyor.

Fujifilm FinePix JX350 fiyatı

Fujifilm FinePix JX400 RESİM
 


 
 

 
Fujifilm JX350 kamera incelemesi

 


Portre
Çehreler sürat ile tanınarak ayırt edilir ve netleştirme, aydınlık ve beyaz dengesi en uygun biçimde ayarlanır.

Manzara
Dağlar veya yapılar gibi öğeler otomatik olarak tanınır. Gökyüzünün, ağaçların veya çiçek bahçelerinin renkleri canlı renkler ve derinlik ile çekilir

Gece
Az ışıklı ortamlar ve gece çekimleri için ışıklama süresi ve ışık duyarlılığı otomatik olarak ayarlanır; asgarî düzeyde kumlanma içeren keskin resimler oluşturulur

Makro
Makro kipinde netleştirme konumu, en ince ayrıntıların betimlenmesine göre ayarlanır.

Gece Portre
Gece veya az ışıklı ortamlarda insan çekimleri yapıldığında SR AUTO işlevi flaş menzilini, ışıklama süresini ve portre çekimlerinde arka planın da yumuşak ve aydınlatılmış olmasını sağlayacak biçimde en iyi ayarlamaları yapar.

Karşı Işıkta Portre
Gölgede kalan veya arkasındaki fazla ışıktan ötürü düşük ışıklanacak olan çehreler, en iyi ayarlar ile çekilir.

ISO3200: Yüksek seviyede ışık duyarlılığı

ISO3200* seviyesindeki azamî ışık duyarlılığı ile resimler, özellikle az ışıklı ortamlarda, tüm doğallıkları ile çekilirler. Yüksek seviyedeki ışık duyarlılığı ile çok hızlı hareket hâlindeki konuları bile dondurmak, çok kolaydır. * ISO3200 seviyesinde kayıt edilen piksel adedi, 3 milyon ile sınırlıdır. Tam çözünürlükte (12 Milyon) ışık duyarlılığı, azamî ISO1600 seviyesindedir.

Sayısal, resim sâbitleme sistemi

16:9 biçiminde hem fotoğraf, hem de film çekebilen FinePix AX Serisi ile tam ekran HDTV görüntülerin zevkini yaşayabilirsiniz.

Fotoğraf çekimi : 16:9 biçiminde, çok yüksek çözünürlüklü resimler çekebilirsiniz (4.000 x 2.248 piksel, 1,920 x 1.080 piksel)
Film çekimi : 16:9 biçiminde, çok yüksek çözünürlüklü filmler çekebilirsiniz. 1,280 x 720 piksel [HD] (azm. çekim süresi: 15 dak.) / 640 x 480 piksel / 320 x 240 piksel (30 kare/san.) Kayıt sırasında 5 kat optik kaydırma (zoom) yapılabilir.

Doğal ışık ve flaş

Bu kip, otomatik olarak, aynı sahneyi iki kez çeker. Birinci resim yüksek ışık duyarlılığında ve doğal ışık altında, diğer resim ise: Flaş devreye alınarak çekilir. Böylece çelişkili ışık ortamlarında, en iyi sonuçlar elde edilir.

Panorama (Çepçevre) çekim kipi

Panorama çekim kipi, çepçevre görüntüyü içeren çarpıcı resimler çekmeyi çok kolay hâle getirmektedir. Azamî 3 adet ardışık çekim birleştirilir ve bellek kartında, tek bir panoramik resim olarak kayıt edilir
• * En iyi sonuçları almak için bir sehpa kullanınız. Yalnızca birleştirilmiş resim kayıt edilir. Işıklama ve beyaz dengesi ilk karede ayarlanır ve flaş kapatılır. Kayıt edilen piksel adedi, 3 milyon piksel ile sınırlıdır.

Kolay kullanımlı “ bas ve çek ” kipleri

Otomatik, konum tanımlama   Otomatik  
Makine konuya kilitlendiğinde otomatik olarak çekim ortamını tahlil eder ve en uygun ayarları yapar. Resim çekmek için en kolay kip. Olağan çekimleriniz için bu kipi kullanınız.
Düzenlenmiş otomatik   Doğal ışık ve flaş  
Diyafram ve enstantane hâriç ayarların yapıldığı otomatik kip. Flaş ile ve flaşsız olmak üzere iki çekim yapılır. Zorlayıcı ışık ortamlarında çok kullanışlıdır.
Doğal ışık   Portre  
Az ışıklı ortamlarda çekilen resimlerin doğal havasını korur. Portre çekimleri için seçilir. Ten renkleri yumuşatılır ve doğal görünüm arttırılır.
Bebek kipi   Manzara  
Bebeklere zarar vermeden ve en güzel renkler ile çekim yapılır. Gün ışığı altında, dağlar veya yapılar gibi öğelerin berrak ve keskin betimlerini elde etmek için uygundur.
Panorama   Hareket Sport  
Azamî 3 adet ardışık resim birleştirilir ve tek bir resim hâlinde kayıt edilir. Hareket hâlindeki kişileri veya nesneleri en mükemmel biçimde yakalayabilmek için çok kısa ışıklama süreleri (enstantane) kullanılır
Gece   Gece (Sehpa ile)  
Akşam ve gece çekimleri için uygundur. Resimler, uzun süreli ışıklanır. Gün ışığı altında, dağlar veya yapılar gibi öğelerin berrak ve keskin betimlerini elde etmek için uygundur.
Havâi fişek   Gün batımı  
Uzun süreli ışıklamalar ile yapılan çekimler, havâi fişek resimleri için verimlidir. Gün batımı çekimleri, canlı renkler ile yapılır.
Kar   Kumsal  
Doğal olmayan karartmalar içeren resimler önlenir. Karenin çoğunun fazla açık renkte olduğu ortamlar için uygundur. Aşırı gün ışığı altında bulunan kişilerin berrak görüntüleri çekilir.

6,9 cm LCD Ekran

Geniş ve aydınlık ekran vasıtası ile muhteşem resimler tasarlamak kolay olur. 230.000 noktadan oluşan yüksek ekran çözünürlüğü sayesinde resimleri paylaşmak, bir zevk hâline gelmektedir.
 
Kutu İçeriği
4GB HAFIZA KART HEDİYE
ÇANTA HEDİYE
Türkçe kullanım kılavuzu
Fujifilm Türkiye Garanti Belgesi
ADINIZA Faturas

Bilek Askısı
MyFinePix Studio Yazılımı
Li-ion Pil ve Şarj Aleti
ÜRÜNÜMÜZ SIFIRDIR
YENİLENMİŞ YADA SIFIRLANMIŞ ÜRÜN DEĞİLDİR
ALDIĞIMIZ YORUMLAR REFERANSIMIZDIR

Tekil kullanıcı tarafından ziyaret edilmiştir.
 • Worldcard : Yapı Kredi Bankası Worldcard'ınızı (Albaraka, Teb ve Vakıfbank Worldcard dahil) kullanarak; vade farksız 3, 6 veya 9 taksitle satın alabilirsiniz. Peşin fiyatına 9 taksit, hesap ekstresine 6+3 taksit olarak yansıtılacaktır.
 • Bonus : Garanti Bankası Bonus Card, Shop & Miles, American Express, Deniz Bonus, TEB Bonus, Şeker Bonus, ING Bonus, Türkiye Finans Happy Card ve Eurobank Tekfen Bonus kartlarınızı kullanarak; vade farksız 6 taksitle; vade farkı ile 3 veya 9 taksitle satın alabilirsiniz. Peşin fiyatına 6 taksit hesap ekstresine 4 + 2 taksit olarak yansıtılacaktır.
 • Maximum : İş Bankası Maximum, Maximiles ve Maximum logolu Ziraat Bankası kartlarınızı kullanarak; peşin fiyatına 6 taksitle, vade farkı ile 3 veya 9 taksitle alışveriş yapabilirsiniz.
 • CardFinans : Finansbank kredi kartınızı kullanarak; peşin fiyatına 6 taksitle, vade farkı ile 3 veya 9 taksitle alışveriş yapabilirsiniz.
 • HSBC : HSBC Advantage kartınızı kullanarak; peşin fiyatına 6 taksitle; vade farkı ile 3 veya 9 taksitle alışveriş yapabilirsiniz.
 • Axess : Axess, Wings, Fish ve Carrefour Axess kartlarınızı kullanarak; vade farksız 3 veya 6 taksitle; vade farkıyla 9 taksitle satın alabilirsiniz. Citi Axess ve Citi Wings kartlarına taksit yapılmamaktadır.
 • Erteleme kampanyalarında, ödemeler banka tarafından otomatik olarak ertelenir.
 • Worldcard : Yapı Kredi Bankası Worldcard'ınızı (Albaraka, Teb ve Vakıfbank Worldcard dahil) kullanarak; vade farksız 3, 6 veya 9 taksitle satın alabilirsiniz. Peşin fiyatına 9 taksit, hesap ekstresine 6+3 taksit olarak yansıtılacaktır.
 • Bonus : Garanti Bankası Bonus Card, Shop & Miles, American Express, Deniz Bonus, TEB Bonus, Şeker Bonus, ING Bonus, Türkiye Finans Happy Card ve Eurobank Tekfen Bonus kartlarınızı kullanarak; vade farksız 6 taksitle; vade farkı ile 3 taksitle satın alabilirsiniz. Peşin fiyatına 6 taksit hesap ekstresine 4 + 2 taksit olarak yansıtılacaktır.
 • Maximum : İş Bankası Maximum, Maximiles ve Maximum logolu Ziraat Bankası kartlarınızı kullanarak; peşin fiyatına 6 taksitle, vade farkı ile 3 veya 9 taksitle alışveriş yapabilirsiniz.
 • CardFinans : Finansbank kredi kartınızı kullanarak; peşin fiyatına 6 taksitle, vade farkı ile 3 veya 9 taksitle alışveriş yapabilirsiniz.
 • HSBC : HSBC Advantage kartınızı kullanarak; peşin fiyatına 6 taksitle; vade farkı ile 3 veya 9 taksitle alışveriş yapabilirsiniz.
 • Axess : Axess, Wings, Fish ve Carrefour Axess kartlarınızı kullanarak; vade farksız 3 veya 6 taksitle; vade farkıyla 9 taksitle satın alabilirsiniz. Citi Axess ve Citi Wings kartlarına taksit yapılmamaktadır.
 • Erteleme kampanyalarında, ödemeler banka tarafından otomatik olarak ertelenir.
Güvenli alışveriş
Satıcı Bilgileri:

Yaptığı 466 alışverişten %100 olumlu puan aldı.

Satışları için aldığı yorumlar ()


Tekil kullanıcı tarafından ziyaret edilmiştir.
Bu ürünle ilgilenen kullanıcılar bunlarla da ilgilendi
Sayfa Başına Dön
X