Gittigidiyor
GG

Bu ürün kapanmıştır. Satışı devam eden benzer ürünlere göz atın:

FUJIFILM FINEPIX Z90

(#59057648)

Fujifilm Türkiye Garantili + Çanta Hediyeli

Bu Nedir?

Bu rozet, müşteri memnuniyetini kazanmış, başarılı satıcılara verilir.

fujifilmturkiye (12280)
Satıcının Diğer Ürünleri fujifilmturkiye
Fotoğraf 1
Fotoğraf 0
Fotoğraf 1
Fotoğraf 2
Fotoğraf 3
Fotoğraf 4
 • Fotoğraf 0
 • Fotoğraf 1
 • Fotoğraf 2
 • Fotoğraf 3
 • Fotoğraf 4

*******Lütfen renk seçiminizi yapınız*******

Fujifilm Finepix Z90

+

Orijinal Taşıma Çantası Hediyeli

GİTTİGİDİYOR'A KAYITLI ADRESİNİZİ LÜTFEN KONTROL EDİNİZ. MESAJ İLE YAPILAN ADRES DEĞİŞİKLİKLERİ YOĞUNLUKTAN DOLAYI DİKKATE ALINAMAMAKTADIR

Kargonuzu görevlinin yanında kontrol ederek teslim alınız. Herhangi bir sorun ve ya eksik var ise tutanak tutturunuz. Tutanak olmayan eksik ürün talepleri dikkate alınmayacaktır!

Orijinal üründür ve Fujifilm Türkiye olarak 2 sene garantimiz altındadır. 
Fujifilm markalı ürünler için Türkiye sınırları içinde Fujifilm Türkiye'den başka teknik servis verebilecek yetkili bir kuruluş mevcut değildir.

Sıfır, Açılmamış Paket Üründür

Kutu İçeriği
Türkçe kullanım kılavuzu
Fujifilm Türkiye Garanti Belgesi
Fujifilm Türkiye Faturası

Bilek Askısı
MyFinePix Studio Yazılımı
Li-ion Pil ve Şarj Aleti


 
 
14 Mega piksel ve 5 kat Optik Zoom
14 Mega piksel seviyesindeki yüksek çözünürlüğün gücü ile 5 kat optik yakınlaştırmanın işbirliği, olağanüstü neticelerin teminatıdır.
 
Fujifilm tarafından geliştirilen yüksek kesinlikteki Fujinon objektif, dünya çapında aldığı olumlu değerlendirmeler ve övgüler almaktadır. Çok çeşitli sanayi alanlarında, uzayda dolaşan uydularda, TV ve film sektöründe, güvenlik alanlarında ve her sınıftan fotoğraf makinelerinde kullanılan mercek sistemi, bu modelde olağanüstü nitelikte 5 kat optik kaydırmalı bir objektif biçiminde sunulmaktadır.

5 Kat Optik Yakınlaştırma

5 kat Optik Yakınlaştırma yapabilen objektifi ile bu muhteşem makine, görkemli geniş-açı çekimlerinden heyecanlı yakın çekimlere kadar çok sayıda çekim kipinin keyfini sürmenizi sağlar.

Ortam Tanımı ve Yüz Tanımı

Yeni geliştirilen ve 6 farklı çekim ortamını ayırt edebilen Ortam Tanımı (SR AUTO)ve Yüz Tanımı özellikleri ile her türlü çekim sahnesini ve çehresini en uygun şartlarda fotoğraf hâline getirmek çok daha kolay olmaktadır.

Çekim Ortamı Tanımı - Bu makine, en iyisini bilir

Yeni geliştirilen ve 6 farklı çekim ortamını ayırt edebilen Ortam Tanımı (SR AUTO) ve Yüz Tanımı özellikleri ile her türlü çekim sahnesini ve çehresini en uygun şartlarda fotoğraf hâline getirmek çok daha kolay olmaktadır.

Portre
Çehreler sürat ile tanınarak ayırt edilir ve netleştirme, aydınlık ve beyaz dengesi en uygun biçimde ayarlanır.

Manzara
Dağlar veya yapılar gibi öğeler otomatik olarak tanınır. Gökyüzünün, ağaçların veya çiçek bahçelerinin renkleri canlı renkler ve derinlik ile çekilir

Gece
Az ışıklı ortamlar ve gece çekimleri için ışıklama süresi ve ışık duyarlılığı otomatik olarak ayarlanır; asgarî düzeyde kumlanma içeren keskin resimler oluşturulur

Makro
Makro kipinde netleştirme konumu, en ince ayrıntıların betimlenmesine göre ayarlanır.

Gece Portre
Gece veya az ışıklı ortamlarda insan çekimleri yapıldığında SR AUTO işlevi flaş menzilini, ışıklama süresini ve portre çekimlerinde arka planın da yumuşak ve aydınlatılmış olmasını sağlayacak biçimde en iyi ayarlamaları yapar.

Karşı Işıkta Portre
Gölgede kalan veya arkasındaki fazla ışıktan ötürü düşük ışıklanacak olan çehreler, en iyi ayarlar ile çekilir.

ISO3200: Yüksek seviyede ışık duyarlılığı

ISO3200* seviyesindeki azamî ışık duyarlılığı ile resimler, özellikle az ışıklı ortamlarda, tüm doğallıkları ile çekilirler. Yüksek seviyedeki ışık duyarlılığı ile çok hızlı hareket hâlindeki konuları bile dondurmak, çok kolaydır. * ISO3200 seviyesinde kayıt edilen piksel adedi, 3 milyon ile sınırlıdır. Tam çözünürlükte (12 Milyon) ışık duyarlılığı, azamî ISO1600 seviyesindedir.

Sayısal, resim sâbitleme sistemi

16:9 biçiminde hem fotoğraf, hem de film çekebilen FinePix Z Serisi ile tam ekran HDTV görüntülerin zevkini yaşayabilirsiniz.

Fotoğraf çekimi : 16:9 biçiminde, çok yüksek çözünürlüklü resimler çekebilirsiniz (4.000 x 2.248 piksel, 1,920 x 1.080 piksel)
Film çekimi : 16:9 biçiminde, çok yüksek çözünürlüklü filmler çekebilirsiniz. 1,280 x 720 piksel [HD] (azm. çekim süresi: 15 dak.) / 640 x 480 piksel / 320 x 240 piksel (30 kare/san.) Kayıt sırasında 5 kat optik kaydırma (zoom) yapılabilir.

Doğal ışık ve flaş

Bu kip, otomatik olarak, aynı sahneyi iki kez çeker. Birinci resim yüksek ışık duyarlılığında ve doğal ışık altında, diğer resim ise: Flaş devreye alınarak çekilir. Böylece çelişkili ışık ortamlarında, en iyi sonuçlar elde edilir.

Panorama (Çepçevre) çekim kipi

Panorama çekim kipi, çepçevre görüntüyü içeren çarpıcı resimler çekmeyi çok kolay hâle getirmektedir. Azamî 3 adet ardışık çekim birleştirilir ve bellek kartında, tek bir panoramik resim olarak kayıt edilir
• * En iyi sonuçları almak için bir sehpa kullanınız. Yalnızca birleştirilmiş resim kayıt edilir. Işıklama ve beyaz dengesi ilk karede ayarlanır ve flaş kapatılır. Kayıt edilen piksel adedi, 3 milyon piksel ile sınırlıdır.

Kolay kullanımlı “ bas ve çek ” kipleri

Otomatik, konum tanımlama   Otomatik  
Makine konuya kilitlendiğinde otomatik olarak çekim ortamını tahlil eder ve en uygun ayarları yapar. Resim çekmek için en kolay kip. Olağan çekimleriniz için bu kipi kullanınız.
Düzenlenmiş otomatik   Doğal ışık ve flaş  
Diyafram ve enstantane hâriç ayarların yapıldığı otomatik kip. Flaş ile ve flaşsız olmak üzere iki çekim yapılır. Zorlayıcı ışık ortamlarında çok kullanışlıdır.
Doğal ışık   Portre  
Az ışıklı ortamlarda çekilen resimlerin doğal havasını korur. Portre çekimleri için seçilir. Ten renkleri yumuşatılır ve doğal görünüm arttırılır.
Bebek kipi   Manzara  
Bebeklere zarar vermeden ve en güzel renkler ile çekim yapılır. Gün ışığı altında, dağlar veya yapılar gibi öğelerin berrak ve keskin betimlerini elde etmek için uygundur.
Panorama   Hareket Sport  
Azamî 3 adet ardışık resim birleştirilir ve tek bir resim hâlinde kayıt edilir. Hareket hâlindeki kişileri veya nesneleri en mükemmel biçimde yakalayabilmek için çok kısa ışıklama süreleri (enstantane) kullanılır
Gece   Gece (Sehpa ile)  
Akşam ve gece çekimleri için uygundur. Resimler, uzun süreli ışıklanır. Gün ışığı altında, dağlar veya yapılar gibi öğelerin berrak ve keskin betimlerini elde etmek için uygundur.
Havâi fişek   Gün batımı  
Uzun süreli ışıklamalar ile yapılan çekimler, havâi fişek resimleri için verimlidir. Gün batımı çekimleri, canlı renkler ile yapılır.
Kar   Kumsal  
Doğal olmayan karartmalar içeren resimler önlenir. Karenin çoğunun fazla açık renkte olduğu ortamlar için uygundur. Aşırı gün ışığı altında bulunan kişilerin berrak görüntüleri çekilir.

6,9 cm LCD Ekran

Geniş ve aydınlık ekran vasıtası ile muhteşem resimler tasarlamak kolay olur. 230.000 noktadan oluşan yüksek ekran çözünürlüğü sayesinde resimleri paylaşmak, bir zevk hâline gelmektedir.
 

 

 

Sıkça Sorulan Sorulara Cevaplar
 
Soru :Aldığım ürün ne zaman kargoya verilecek?
Cevap :Sipariş onayı takip eden en geç 3. iş günü ürününüz kargoya verilecektir.
 
Soru :Ürüne fatura kesiyormusunuz?
Cevap :Gittigidiyor sistemine girdiğiniz fatura bilgilerinize göre fatura düzenlenip ürün ile birlikte gönderilmektedir.
 
Soru :Ürün de Türkçe menü ve Türkçe kullanım kılavuzu varmıdır?
Cevap :üründe Türkçe menü ve yanında Türkçe kullanım kılavuzu vardır.
 
Soru :Sizinle nasıl görüşeceğiz telefon numarası yada mail verirmisiniz?
Cevap :Gittigidiyor mesaj sistemi haricinde bizim ile görüşme istekleri cevaplandırılmayacaktır.
 
Soru :Hangi hafıza kartını kullanıyor? yanında hafıza kartı gönderecekmisiniz?
Cevap :Ürünün yanında hafıza kartı gönderilmemektedir. SDHC Hafıza kartları ile uyumlu çalışır. Önerilen Class 4 ve üzeri hızda olanlardır.
 
Soru : ürünün imalat yeri neresidir?
Cevap: Fujifilm diğer bir çok büyük marka(Apple, Dell, HTC,IBM ) gibi üretim tesislerini Çin de kurmuştur. Üretim maliyetlerini minimum seviyede tutup kullanıcılara daha uygun fiyatlı ürünler sağlayabilmek için 2008 yılında Çindeki üretim tesislerini devreye sokmuştur. Bu ürün size Fujifilm Türkiye tarafından adınıza kesilmiş faturası, garanti belgesi ve kutu üzerinde orijinallik hologramı ile gelecektir.
 
İade Şartları:
*Sorunlu ürünlerde kargo tarafımızdan karşılanmaktadır ve 7 gün içinde birebir değişim yapılmaktadır.
 


Tekil kullanıcı tarafından ziyaret edilmiştir.
 • Worldcard : Yapı Kredi Bankası Worldcard'ınızı (Albaraka, Teb ve Vakıfbank Worldcard dahil) kullanarak; vade farksız 3, 6 veya 9 taksitle satın alabilirsiniz. Peşin fiyatına 9 taksit, hesap ekstresine 6+3 taksit olarak yansıtılacaktır.
 • Bonus : Garanti Bankası Bonus Card, Shop & Miles, American Express, Deniz Bonus, TEB Bonus, Şeker Bonus, ING Bonus, Türkiye Finans Happy Card ve Eurobank Tekfen Bonus kartlarınızı kullanarak; vade farksız 6 taksitle; vade farkı ile 3 veya 9 taksitle satın alabilirsiniz. Peşin fiyatına 6 taksit hesap ekstresine 4 + 2 taksit olarak yansıtılacaktır.
 • Maximum : İş Bankası Maximum, Maximiles ve Maximum logolu Ziraat Bankası kartlarınızı kullanarak; peşin fiyatına 6 taksitle, vade farkı ile 3 veya 9 taksitle alışveriş yapabilirsiniz.
 • CardFinans : Finansbank kredi kartınızı kullanarak; peşin fiyatına 6 taksitle, vade farkı ile 3 veya 9 taksitle alışveriş yapabilirsiniz.
 • HSBC : HSBC Advantage kartınızı kullanarak; peşin fiyatına 6 taksitle; vade farkı ile 3 veya 9 taksitle alışveriş yapabilirsiniz.
 • Axess : Axess, Wings, Fish ve Carrefour Axess kartlarınızı kullanarak; vade farksız 3 veya 6 taksitle; vade farkıyla 9 taksitle satın alabilirsiniz. Citi Axess ve Citi Wings kartlarına taksit yapılmamaktadır.
 • Erteleme kampanyalarında, ödemeler banka tarafından otomatik olarak ertelenir.
 • Worldcard : Yapı Kredi Bankası Worldcard'ınızı (Albaraka, Teb ve Vakıfbank Worldcard dahil) kullanarak; vade farksız 3, 6 veya 9 taksitle satın alabilirsiniz. Peşin fiyatına 9 taksit, hesap ekstresine 6+3 taksit olarak yansıtılacaktır.
 • Bonus : Garanti Bankası Bonus Card, Shop & Miles, American Express, Deniz Bonus, TEB Bonus, Şeker Bonus, ING Bonus, Türkiye Finans Happy Card ve Eurobank Tekfen Bonus kartlarınızı kullanarak; vade farksız 6 taksitle; vade farkı ile 3 taksitle satın alabilirsiniz. Peşin fiyatına 6 taksit hesap ekstresine 4 + 2 taksit olarak yansıtılacaktır.
 • Maximum : İş Bankası Maximum, Maximiles ve Maximum logolu Ziraat Bankası kartlarınızı kullanarak; peşin fiyatına 6 taksitle, vade farkı ile 3 veya 9 taksitle alışveriş yapabilirsiniz.
 • CardFinans : Finansbank kredi kartınızı kullanarak; peşin fiyatına 6 taksitle, vade farkı ile 3 veya 9 taksitle alışveriş yapabilirsiniz.
 • HSBC : HSBC Advantage kartınızı kullanarak; peşin fiyatına 6 taksitle; vade farkı ile 3 veya 9 taksitle alışveriş yapabilirsiniz.
 • Axess : Axess, Wings, Fish ve Carrefour Axess kartlarınızı kullanarak; vade farksız 3 veya 6 taksitle; vade farkıyla 9 taksitle satın alabilirsiniz. Citi Axess ve Citi Wings kartlarına taksit yapılmamaktadır.
 • Erteleme kampanyalarında, ödemeler banka tarafından otomatik olarak ertelenir.
Güvenli alışveriş

Tekil kullanıcı tarafından ziyaret edilmiştir.
Satıcıya Sorulan Sorular (5)Soru sor
 • S: Ürünün durumu nedir?
 • C: Ürünün durumu: %s
 • S: Hangi hafıza kartını kullanmalıyım?
 • C: üründe dahili hafıza yoktur ve SDHC hafıza kartları ile uyumludur. her yerden temin edebileceğiniz SDHC Class 4 ve üzeri hafıza kartı ile ku
 • S: Ürünüm ne zaman bana gelir?
 • C: varış süresi bulunduğunuz bölgeye göre değişmektedir. şehir merkezi ertesi iş günü diğer yerler uzaklıklarına ve ulaşım şartlarına göre deği
 • Tüm sorulara bak
Sayfa Başına Dön
X