Gittigidiyor
GG

Nikon D3100 18-55mm GARANTİLİ ŞOK FİYAT (#275429442)

(#275429442) Fiyat:
1.279,65 TL
  • Durum
  • :
   Sıfır Ürün - Yeni Etiketli

Peşin fiyatına taksit fırsatları için tıklayınız

Satıcı Bilgileri:

Yaptığı 371 alışverişten %98 olumlu puan aldı.

 • : Nikon Marka
 • : 15,1 MP ve üzeri Çözünürlük (Megapiksel)
 • : Yeni Durum
 • : Var, Başlamamış Garanti
 • : Var, Açılmamış Kutu
 • : 18 - 24 Ay Garanti Süresi
 • : Türkiye Garanti Geçerlilik Yeri
Fotoğraf 1
 • Fotoğraf 0

Dükkanımızda ürün almadan önce yorumlarımızı okumanızı tavsiye ederiz

  

WEBDENALIYORUM

 

 
% 100 ORJİNAL
 
 

SIFIR KUTUSUNDA ve HİÇ AÇILMAMIŞ

 

 

 

 

HEDİYE

 

BAŞKA YERDE BU HEDİYELER BU FİYATA YOK

 

ORJİNAL ÇANTA, 8GB HAFIZA  KARTTI,

 

UV FİLTRE, TRİPOD, LENS TEMİZLEME KALEMİ HEDİYE

 

 

 

***NİKON D3100 KİT ***
( 18-55mm LENS )

 

 

 

 

 


FATURALI ve 2 YIL GARANTİLİDİR


(SANAYİİ BAKANLIĞINDAN ONAYLIDIR)
 

EVET YANLIŞ OKUMADINIZ !!! 

 

 
2 YIL RESMİ İTHALATÇI FİRMA

 

 

GARANTİLİ 

 

 

 

ADINIZA FATURALI

 

Nikon D3100 ön incelemesi : Nikon yaklaşık bir sene kadar önce 10.2 megapiksel çözünürlüğün yanı sıra Nikon D90 ve D5000 modellerinden de hatırladığımız çeşitli diğer özelliklere sahip olan Nikon D3000 fotoğraf makinesini duyurmuştu. Nikon D3000"ün devamı niteliğindeki Nikon D3100 modelinin duyurulması ile birlikte Nikon"un yine ürün yelpazesine güncellenmiş özelliklere ve fonksiyonlara sahip yeni bir amatör DSLR modeli ekliyor. Önceki modele kıyasla çözünürlüğün 10.2 megapikselden 14.2 megapiksele yükseltilmiş olması ve yeni modelde Full HD video kayıt özelliğine yer verilmiş olması öncelikle dikkati çekiyor.
Nikon D3100 incelemesi

Nikon D3100 incelemesi
Nikon D3100 fotoğraf makinesinde Live View canlı ön izleme ve yeni AF otomatik netleme seçeneklerine de yer verilmiş. Nikon D3100 amatör fotoğrafseverlere yönelik olarak tasarlanmış ve kullanıcı dostu özellikleri ile dikkat çeken bir dijital SLR fotoğraf makinesi. Büyük bir ilgi ile karşılanan önceki model Nikon D3000, Nikon"a göre Avrupa"da en çok satan DSLR modellerinden biri olmuş. Ama yine de D3000 modelinde bazı fonksiyonların eksikliği hissediliyordu. Nikon D3100 dijital SLR fotoğraf makinesinde adeta tüm bu ekikliklerle alakalı eleştirilere cevap verilmiş. Serinin bu modelinde artık Full High Definition video kayıt fonksiyonu ve Live View canı ön izleme özelliği bulunuyor. Her iki yeni fonksiyon da çeşitli ekstra özelliklerle zenginleştirilmiş. Örneğin Live View fonksiyonunun AF-F modu kullanıcının deklanşöre sürekli basmasına gerek kalmadan nesnelere sürekli odaklama yapılmasına olanak tanıyor.
 
Nikon D3100

Nikon D3100 Otomatik Sahne Seçme fonksiyonu
Nikon D3100 fotoğraf makinesinin otomatik sahne seçme fonksiyonu Live View özelliği ile ilişkilendirilmiş. Bu modda Nikon D3100 fotoğraf makinesi görüntüyü otomatik olarak tanıyor ve mevcut hazır çekim modlarından çekim ortamına en uygun olanını otomatik olarak seçiyor. Nikon D3100 fotoğraf makinesi ile Live View modunda çekim yapmanın daha sezgisel bir hale getirilmiş olması cihazın hedeflediği Nikon DSLR kullanıcı kitlesinin oldukça hoşuna gidecektir.
 
Nikon D3100 kamera yazılımı

Nikon D3100 kamera yazılımları
Kameranın ekranının 3 inç büyüklüğünde herhangi bir değişiklik yapılmamış. LCD ekran artık daha önemli bir role sahip. Nikon D3100 SLR fotoğraf makinesinde Nikon"un ViewNX programının özelliklerine sahip özel bir yazılım kullanılıyor. Bu yazılım sayesinde dijital fotoğraf ve video görüntüler üzerindeki düzenleme işlemleri bilgisayara gerek kalmadan cihaz bünyesinde gerçekleştirilebiliyor. Nikon D3100 diğer tüm Nikon DSLR fotoğraf makinesi modellerinde olduğu gibi Nikon ViewNX 2 yazılımı ile birlikte geliyor.
 
Nikon D3100 DSLR fotoğraf makinesi

Nikon D3100 DSLR fotoğraf makinesi
Eğer dijital SLR fotoğraf makinesi sektörünü takip ediyorsanız küçük boyutlara sahip sistem fotoğraf makinelerinden de haberdarsınızdır. PEN ve Lumix Micro Four Thirds gibi fotoğraf makinesi sistemleri ile Sony"nin NEX ve Samsung"un NX modelleri bu alanda dikkat çekici gelişmeler sergiliyor. Bu sistem fotoğraf makineleri kompakt formatları ve hafif gövde yapıları ile pazardan pay almaya adaylar. Bu aralar Nikon"un yeni bir sis modelinden söz ediliyor olsa da şu an için cihazın boyutları konusunda kesin bir bilgiye ulaşmış değiliz. Tasarımcılar kullanıcıların beklentilerine cevap verebilmek amacıyla Nikon D3100 fotoğraf makinesinin olabildiğinde küçük boyutlarda olması için ellerinden geleni yapmışlar. Nikon D3100 modelinin Nikon"un bugüne kadarki en küçük ve en hafif dijital SLR fotoğraf makinesi olduğu göz önüne alınırsa tasarımcıların başarılı olduklarını rahatlıkla söylenebilir.
 
Nikon D3100 video

Nikon D3100 video kayıt özelliği
Nikon D3100 fotoğraf makinesinin çözünürlüğü önceki modele kıyasla biraz arttırılarak 14.2 megapiksele yükseltilmiş. Nikon D3100 modelinde ayrıca CCD sensörden CMOS sensöre geçildiğini görüyoruz. CMOS sensör yeni EXPEED 2 işlemci ile güçlendirilmiş bir kombinasyon sergiliyor. Bu kombinasyon sonucunda canlı renkler, daha iyi sinyal/noise oranları, yüksek çözünürlüklü fotoğraflarla ve Full HD kalitesindeki (1920 x 1080 piksel çözünürlüklü) video görüntülerle baş edebilen daha hızlı işlem gücü elde edilmiş. Yakın bir gelecekte Nikon D3100 dijital SLR fotoğraf makinesinin teknik performansını DIWA Laboratuvarı"nda mercek altına yatırıp elde edilen sonuçları Nikon D3000 modelininkilerle karşılaştırma şansı da bulacağız.
 
Nikon D3100 dijital kamera

Nikon D3100 ISO değerleri
Daha önceki model olan Nikon D3000"de ISO 100 - ISO 1600 ışık hassasiyet değerleri ISO 3200 seviyesine yükseltilebilirken yeni Nikon D3100 DSLR fotoğraf makinesinde mevcut ISO 100 ISO 3200 değerleri ISO 12,800 gibi etkileyici bir seviyeye yükseltilebiliyor. Bu yüksek ISO değerinde noise etkisinin gözle görülür seviyeler çıkacağı düşünülebilir fakat Nikon"un bu yüksek ışık hassasiyet değerlerinde D3s modelindeki yeni algoritmalara ve bu modelde elde ettiği deneyime yer verebileceği de akla geliyor.
 
Nikon D3100 kamera testi

Nikon D3100 Rehber Modu
Entegre Rehber Modu çalıştırıldığında Nikon D3100 modelinin amatör kullanıcılar için tasarlanmış bir DSLR fotoğraf makinesi olduğu hemen fark ediliyor. Deneyimsiz fotoğrafseverler açısından kullanışlı bir özellik olan Rehber Modu sayesinde kullanıcılar farklı çekim ayarları ve değerleri ile yaratıcılıklarını geliştirmeyi öğrenebiliyorlar. Temel fotoğraf çekim özellikleri değişmediğinden deneyimli fotoğrafseverler için çekim ayarlarını dilediği gibi değiştirmek adeta çocuk oyuncağı. Nikon D3100 fotoğraf makinesinin Rehber Modu sadece çekimleri kullanıcıların istedikleri şekilde sonuçlandırmakla kalmıyor aynı zamanda kullanıcıların fotoğrafçılık konusunda daha deneyimli olmaları için öğretici bir araç rolü de üstleniyor.
 
Nikon D3100 incelemeleri

Nikon D3100 fiyatı
Nikon"un bildirdiğine göre Nikon D3100 SLR fotoğraf makinesi kısa bir süre içerisinde eylül ayı sonlarına doğru D3100 gövde ve DC 18-55 VR objektiften oluşan bir kit halinde tahmini 649 Euro fiyat etiketi ile satışa sunulacak. Bunun Nikon D5000 modelini nasıl etkileyeceğini açıkçası merak ediyoruz. Nikon D3100 ve D5000 modelleri birbirine çok benzer özelliklere sahip; Nikon D3100 daha güncel ve yaklaşık 100 Euro kadar daha ucuz bir fotoğraf makinesi ( bölgelere ve ülkelere göre değişebilir). Nikon D5000 dijital SLR fotoğraf makinesinin LCD ekranı katlanarak hareket ettirilebiliyor. 21 - 27 Eylül tarihleri arasında kapılarını ziyaretçilerine açacak olan Photokina 2010 Fuarı"nda Nikon D3100 fotoğraf makinesi ile tanışma imkânı bulmayı umuyoruz.
 
D3100 incelemesi

Nikon D3100 kamera incelemesi
Nikon D3100 dijital SLR kameranın test örneği elimize ulaştığında yüksek çözünürlüklü test fotoğrafları eşliğindeki kapsamlı bir Nikon D3100 SLR incelemesini sizlere sunacağız.

EXTRA İSTEDİKLERİNİZ İÇİN LÜTFEN TEKLİF İSTEYİNİZ
 •  
 •  

 •    
 •  

              

SıfırRisk ile güvenle alın

http://st.gittigidiyor.net/rsrc/sifir-risk/img/sr_bnr.jpg

 

 

 


1) Ürünleriniz orjinal midir?
 

Satışını yaptığımız ürünlerin hepsi %100 orjinaldir, tamir görmemiştir, kullanılmamıştır, yan sanayi değildir. Sıfır açılmamış kutusundadır. Markaların kendi ürettiği %100 orijinal ürünlerdir.

2) Fiyatlarınız piyasaya göre neden bu kadar uygun?

 

"En Uygun Fiyat Politikamız"a uygun olarak size en iyi fiyatlar ile ulaşabilmek için stoklarımızı iyi yöneterek kar marjımızı çok düşük tutmaktayız.

webdenaliyorum maliyet yönetimi bir çatı altından yapılmakta böylece sistemimizde ek maliyetler minimize edilmektedir.

 

 3) Ürünleriniz Refurbished (Sıfırlanmış) ürün müdür?

Ürünlerimiz Refurbished (sıfırlanmış) yada vitrin ürünü DEĞİLDİR. Sıfır açılmamış, orjinal kutusunda ürünlerdir.

 

 
 
 

Kargo, teslimat ve siparişlerinizle alakalı oluşan sorunlar ve sormak istediğiniz her türlü soru için mesaj gönderebilirsiniz. Size en kısa sürede  çözüm bulunacaktır.

6) İade şartları nelerdir?

SIFIR RİSK sistemli çaıştığımız için eksik ürün gönderimi veya hasarlı ürün gönderimi gibi durumlarda, size vermek istediğimiz hizmeti tam olarak yerine getiremediğimiz için sipariş verdiğiniz ürün veya ürünleri iade edebilirsiniz.

7) Nasıl sipariş verebilirim?

Siparişinizi gittigidiyordan kredi kartı ile verebilirsiniz.

 

Tüm siparişleriniz bilgileriniz doğrultusunda faturalandırılarak eksiksiz bir şekilde ÖZENLE PAKETLENİP kargoya teslim edilecek ve size bilgilendirme mesajı gönderilecektir.Bu süreç sonrası siparişinizi kargo makbuz numaranız ile birlikte takip edebileceksiniz.

 
 
 

10) Siparişim belirtilen süre içinde elime ulaşmadı, ne yapmam gerekli?

 

Bize gittigidiyor üzerinden mesaj atarsanız size en kısa zamanda siparişiniz konusunda bilgi verilecektir. Her türlü sorunuzu bizimle paylaşmaktan hiçbir zaman çekinmeyin

 

11) İletişim bilgilerinizi yada adresinizi öğrenebilir miyim?

 

 Gittigidiyor kuralları gereği, satış öncesi hiç bir şekilde iletişim bilgisi (telefon numarası,adres,msn veya e-posta adresi) verilemez. O yüzden LÜTFEN iletişim bilgileri isteğinde bulunmayınız.

Kafanıza takılan tüm sorularınızı çekinmeden uzman satış ekibimize mesaj sistemini kullanarak sorabilirsiniz.

alt

 

 

WEBDENALIYORUM

 


Tekil kullanıcı tarafından ziyaret edilmiştir.
 • Worldcard : Yapı Kredi Bankası Worldcard'ınızı (Albaraka, Teb ve Vakıfbank Worldcard dahil) kullanarak; vade farksız 3, 4 veya 6 taksitle satın alabilirsiniz.
 • Bonus : Garanti Bankası Bonus Card, Shop & Miles, American Express, Deniz Bonus, TEB Bonus, Şeker Bonus, ING Bonus, Türkiye Finans Happy Card ve Eurobank Tekfen Bonus kartlarınızı kullanarak; 3, 4 veya 6 taksitle satın alabilirsiniz.
 • Maximum : İş Bankası Maximum, Maximiles ve Maximum logolu Ziraat Bankası kartlarınızı kullanarak; 3, 4 veya 6 taksitle satın alabilirsiniz.
 • CardFinans : Finansbank kredi kartınızı kullanarak; vade farkı ile 3, 4 veya 6 taksitle satın alabilirsiniz.
 • HSBC : HSBC Advantage kartınızı kullanarak; vade farkı ile 3, 4 veya 6 taksitle satın alabilirsiniz.
 • Axess : Axess, Wings, Free ve Bank'O Card Axess kartlarınızı kullanarak; vade farksız vade farkı ile 3, 4 veya 6 taksitle satın alabilirsiniz. Citi Axess ve Citi Wings kartlarına taksit yapılmamaktadır.
 • Erteleme kampanyalarında, ödemeler banka tarafından otomatik olarak ertelenir.
 • Worldcard : Yapı Kredi Bankası Worldcard'ınızı (Albaraka, Teb ve Vakıfbank Worldcard dahil) kullanarak; vade farksız 3, 6 veya 9 taksitle satın alabilirsiniz. Peşin fiyatına 9 taksit, hesap ekstresine 6+3 taksit olarak yansıtılacaktır.
 • Bonus : Garanti Bankası Bonus Card, Shop & Miles, American Express, Deniz Bonus, TEB Bonus, Şeker Bonus, ING Bonus, Türkiye Finans Happy Card ve Eurobank Tekfen Bonus kartlarınızı kullanarak; vade farksız 6 taksitle; vade farkı ile 3 taksitle satın alabilirsiniz. Peşin fiyatına 6 taksit hesap ekstresine 4 + 2 taksit olarak yansıtılacaktır.
 • Maximum : İş Bankası Maximum, Maximiles ve Maximum logolu Ziraat Bankası kartlarınızı kullanarak; peşin fiyatına 6 taksitle, vade farkı ile 3 veya 9 taksitle alışveriş yapabilirsiniz.
 • CardFinans : Finansbank kredi kartınızı kullanarak; peşin fiyatına 6 taksitle, vade farkı ile 3 veya 9 taksitle alışveriş yapabilirsiniz.
 • HSBC : HSBC Advantage kartınızı kullanarak; peşin fiyatına 6 taksitle; vade farkı ile 3 veya 9 taksitle alışveriş yapabilirsiniz.
 • Axess : Axess, Wings, Fish ve Carrefour Axess kartlarınızı kullanarak; vade farksız 3 veya 6 taksitle; vade farkıyla 9 taksitle satın alabilirsiniz. Citi Axess ve Citi Wings kartlarına taksit yapılmamaktadır.
 • Erteleme kampanyalarında, ödemeler banka tarafından otomatik olarak ertelenir.
Güvenli alışveriş
Satıcı Bilgileri:

Yaptığı 371 alışverişten %98 olumlu puan aldı.

Satışları için aldığı yorumlar ()

 • Satıldığı Bölge
 • :
 • Gönderim Alanları
 • :Tüm Türkiye'ye gönderilir.
 • Kargo Ücreti
 • :Ücretsiz Kargo
 • Kargo Süresi
 • :Ertesi Gün kargoya verilir.
 • Kargo Şirketleri
 • :

Tekil kullanıcı tarafından ziyaret edilmiştir.
Satıcının Diğer Ürünleri webdenaliyorum
Bu ürünle ilgilenen kullanıcılar bunlarla da ilgilendi
Sayfa Başına Dön
 • Nikon D3100 18-55mm GARANTİLİ ŞOK FİYAT
 • Nikon D3100 18-55mm GARANTİLİ ŞOK FİYAT (#275429442)

 • 1.279,65 TL

  Ücretsiz Kargo - Sıfır Ürün

 • Hemen AL!