Tüm Kategoriler

Bu ürün kapanmıştır. Satışı devam eden benzer ürünlere göz atın:

DEWBERRY HAKİM YAKA PALTO 20137 M-L-XL-XXL-3XL

(#47363065)
Satıcının Diğer Ürünleri giyimsepeti_
  • Fotoğraf 0
 
 
 

DEWBERRY HAKİM YAKA KAŞE PALTO -SİYAH PLT20137 M-L-XL-XXL-3XL

*DEWBERRY MARKA YÜKSEK KALİTEDE YÜZDE 80 YÜN YÜZDE 20 VİSKON KUMAŞI, HAKİM YAKA, YAKA ÇEVRESİNDE TOKALI KEMER, OMUZLARI VE KOLLARI APOLETLİ, ÖNÜ DÜĞMELİ, ALT KISIMDA 2 ADET YANDAN CEP, CEP ÜZERİNDEKİ ŞERİT VE YAKA KEMER KÖPRÜLERİ FARKLI KUMAŞ AKSESUARLI, İÇ KISIMDA 2 ADET FERMUARLI GİZLİ CEP, ÜST BÖLÜMDE SİYAH KAPİTONE ASTAR, ALT BÖLÜMDE SİYAH DÜZ ASTAR BULUNAN KIŞIN TÜM DİKKATLERİ ÜZERİNİZE ÇEKECEK ÇOK ŞIK BİR PALTO.

*ÜRÜNÜN MAĞAZA SATIŞ FİYATI 385 TL'DİR. HERZAMAN OLDUĞU GİBİ UYGUN FİYAT AVANTAJIYLA KARŞINIZDAYIZ. TÜM SATILAN ÜRÜNLER TARAFINIZA FATURALI OLARAK GÖNDERİLECEKTİR. KALİTE, GÜVENİLİRLİK, DÜRÜSTLÜK VE MÜŞTERİ MEMNUNİYETİNİN BİRARADA OLDUĞU DOĞRU ADRESTESİNİZ. GİYİMSEPETİ AYRICALIĞINI SİZLER DE YAŞAYIN.

*TÜM ÜRÜNLER STOKLU OLUP ÜRÜNÜNÜZ HEMEN KARGOYA VERİLECEKTİR. LÜTFEN ÜRÜNÜ SATINALDIKTAN SONRA HANGİ BEDENİ SEÇTİĞİNİZİ MESAJLA BELİRTİNİZ.

*NOT: ÜRÜNÜN KALIBI STANDART OLUP, NORMALDE HANGİ BEDENİ GİYİYORSANIZ O BEDENİ SEÇMENİZİ ÖNERİRİZ. LÜTFEN ÖLÇÜLERİ DE DİKKATE ALARAK BEDEN SEÇİMİNİZİ YAPINIZ. BEDENİNİZE İYİ GELEN BENZER BİR ÜRÜNÜNÜZÜ, DÜZ BİR ZEMİNDE ÖNÜ KAPALI ŞEKİLDE YATIRARAK ÖLÇÜLERİYLE KARŞILAŞTIRIRSANIZ DAHA SAĞLIKLI BİR BEDEN SEÇİMİ YAPABİLİRSİNİZ. EN; İKİ KOLTUKALTI ARASINDAKİ MESAFE, BOY İSE YAKA ALTINDAN EN AŞAĞIDAKİ ETEK UCUNA KADAR OLAN MESAFEDİR.

 

 
M L XL XXL 3XL
EN 54 56 58 60 62
BOY 92 93 94 95 96

 

 

*SİTEDE YÜKSEK KARGO ÜCRETİ ÖDEMEKTEN ŞİKAYET EDENLER İÇİN YİNE BİR GİYİMSEPETİ AYRICALIĞI: ÜRÜN FİLLO KARGO İLE ÖZEL ANLAŞMA SAYESİNDE PAKETİN BOYU NE OLURSA OLSUN SADECE VE SADECE KDV DAHİL 3,54 - 4,13 TL ARASI KARGO ÜCRETİ KARŞILIĞINDA TÜRKİYE’NİN HERYERİNE GÖNDERİLECEKTİR. KARGO ÜCRETİ ALICIYA AİTTİR. ÜRÜNDE KOŞULSUZ BEDEN DEĞİŞİMİ YADA İADE SEÇENEĞİ MEVCUTTUR. HER İKİ KOŞULDA DA KARGO ÜCRETLERİ ALICIYA AİTTİR. İADELERDE ÜRÜNLE BERABER FATURASI DA GERİ GÖNDERİLMELİDİR.

 

*FİLLO KARGO, ARAS HOLDİNG BÜNYESİNDE OLDUĞUNDAN, UZAK BÖLGELERDE ARAS KARGO ŞUBELERİNİ DE KULLANMAKTADIR. BUYÜZDEN ARAS KARGONUN GİDEBİLDİĞİ HER YERE FİLLO KARGO DA GİDEBİLMEKTEDİR.

 
 
Image Hosted by UploadHouse.com
 
 
Image Hosted by UploadHouse.com
 
 


Tekil kullanıcı tarafından ziyaret edilmiştir.
Satıcı Bilgileri:

Henüz yaptığı bir alışverişi yok.


Tekil kullanıcı tarafından ziyaret edilmiştir.
Sayfa Başına Dön
X