Tüm Kategoriler

Bu ürün kapanmıştır. Satışı devam eden benzer ürünlere göz atın:

KYMARO 2 BEDEN İNCE GÖSTEREN KORSE-L BEDEN

(#31082374)
Satıcının Diğer Ürünleri istanbul_spot
  • Fotoğraf 0

Elbisenizin ya da pantolonunuzun fermuarını çekemediğiniz o günler artık geride kaldı. Kymaro's New Body Shaper eski ölçülerinize kavuşmanızın kolay yolu. Anında 1-2 beden e kadar daha ince görünebilirsiniz. 

Yumuşak, nefes alabilen kumaşı sizinle birlikte hareket eder ve kıvrılmaz. Kymaro's New Body Shaper'ı o kadar hafif ve rahattır ki yıl boyunca giyebilirsiniz. Vücudu saran kumaşlardan, rahat ve bol giysilere kadar her çeşit kıyafetle birlikte giyilebilir.

Ayrıca Kymaro's New Body Shaper mükemmel bir duruş ve harika vücut hatları sağlamakla kalmaz, aynı zamanda duruşunuzu da destekler. Kymaro's New Body Shaper ile birlikte daha düzgün bir duruşa sahip olabilirsiniz.

Siparişinizi şimdi verirseniz New Bottom Shaper 'ı hediyemiz olarak siparişinize dahil ediyoruz.  New Bottom Shaper basen bölgesini , kalça ve baldırlarınızı şekle sokmanıza yardımcı olur.

New Body Shaper ve Bottom Shaper birbirini tamamlayan iki ayrı parçadır. Ve vücudun tamamını kaplayan diğer tek parça şekillendiricilerden farklıdır.

 


Tekil kullanıcı tarafından ziyaret edilmiştir.
Satıcı Bilgileri:

Henüz yaptığı bir alışverişi yok.


Tekil kullanıcı tarafından ziyaret edilmiştir.
Sayfa Başına Dön
X