Tüm Kategoriler

Bu ürün kapanmıştır. Satışı devam eden benzer ürünlere göz atın:

orijinal DEXTER marka Casual Ayakkabı

(#81660068)
big_mac (67)
Satıcının Diğer Ürünleri
Son Gezdiklerim
Fotoğraf 1
Fotoğraf 0
Fotoğraf 1
Fotoğraf 2
Fotoğraf 3
Fotoğraf 4
Fotoğraf 5
  • Fotoğraf 0
  • Fotoğraf 1
  • Fotoğraf 2
  • Fotoğraf 3
  • Fotoğraf 4
  • Fotoğraf 5
DEXTER marka
 
Casual Ayakkabı
 
 
- Dexter orijinal Amerikan markasıdır..bu ayakkabının üretimi de USA'de yapılmış..resimlerde "MADE in USA" ibaresi görülüyor
 
- burnu yuvarlak, topukları dolu ve düz..günlük kullanıma uygun..
 
- bildiğiniz gibi, Amerika'da bu tipte ayakkabıları, hem spor kıyafetle, hem de normal iş kıyafeti ile giyiyorlar.
 
- dizayn, malzeme ve dikiş-imalat olarak çok sağlam ve kaliteli bir mal..resimlere dikkat ederseniz, dandikten yapıştırma değil, dikişli imal edildiğini görebilirsiniz. bu kuvvetli bir ayakkabı..üst derisi, tabanı, bizim Timberland marka ayakkabıları gibi yumuşak değil, sağlam ve kuvvetli bir deriden mamul..ayakta gevşek değil, kuvvetli duruyor..yumuşak ve gevşek ayakkabı değil..
 
- dış yüzey hakiki deri..tabanı beyaz kauçuk veya rubber..içi komple tekstil astarlı..
 
 - çok yakışıklı ve "gösterişli" bir mal..Türkiye'de satıldığını görmedim..satılacak olsa, böyle bir ayakkabı için küçük bir servet isteyeceklerinden eminim..benim istediğim fiyat ise komik bir fiyattır.
 
- özellikle spor giyim, malzeme vs meraklılarına göre bir ürün.
 
 
- ben bu ayakkabıyı Amerika'da bizzat kendim için seçerek aldım..ancak daha sonra kullanmak nasib olmadı..
 
- malın fotolarını kendim çektim..zaten farkedilebiliyor..gösterilen fotolar, malın kendisine ait..ben direkt bu fotolarda gösterilen malı göndereceğim..fotolarda ışık biraz az gelmiş olabilir..gerçek ve gösterilen renklerin arasında çok hafif bir fark olabilir..ancak her halükarda nefis açık kahve rengi, veya koyu bej diyebileceğimiz renkte derisi var..
 
-mal yüzde yüz orijinaldir..malın orijinalliği konusunda hiç bir endişeniz olmasın..güvenle alabilirsiniz..yukarıda belirttiğim gibi burada satışa çıkardığım malların tamamı, kendim için seçip beğenerek aldığım mallardır..kalitesiz hiç bir malla işim olmaz..profilimdeki yorumlar sattığım malların kalitesini ortaya koyuyor..benden alış-veriş yapan GG üyeleri, zaten orijinal ve kaliteli malı gözünden tanıyan meraklı ve zevk sahibi insanlar..
 
- yukarıda belirttiğim gibi, komik bir fiyattan satışa çıkardığımı farkedeceksiniz, maksat : kaliteli ürünlere meraklı bir arkadaşımızın işine yarasın.
 
- mal sıfırdır, kullanılmamıştır, hatasızdır..
 
- zaten resimlerde malın tabanı dahil durumunu net olarak ortaya koydum..malın hiç kullanılmamış olduğu açıkça görülüyor..tabanı kar gibi beyaz, taban astarı yine tertemiz, üst derisinde ise en ufak bir kırıklık veya kırışıklık yok..
 
- ayak numarası : 10 W ( Türkiye : 43 - 43.5)
  W ibaresi = Wide = geniş kalıp olduğunu gösteriyor
 
 
- nefis casual bir model..
 
- değerli ve fiyatlı bir maldır..kelepir ve ucuz bir mal değildir
 
- Dexter markasını tanıyan bilen arkadaşlara tavsiye ederim.
 
--
 
bu satışla ilgili açıklama :
 
- malı uygun bir kargo firmasıyla gönderirim..kargo ücreti benim cebime girmiyor.
 
- ayakkabıcı veya esnaf olmadığım için profesyonel ambalajlama imkanım yok..malı güzelce hazırlayıp evimdeki herhangi bir firmanın temiz poşeti ve kutusu içine koyup gönderirim..
 
-belirttiğim ölçüleri dikkatle inceleyip ona göre sipariş veriniz..herhangi bir nedenle malı bana gönderme durumunda kalırsa, kargo ücreti alıcıya aittir..zarar görmüş, giyilmiş, üst derisinde en küçük bir kırışıklık, tabanında, astarında her türlü kir, kullanılma izleri vs olan malı ise hangi nedenle olursa olsun kabul edemem..böyle bir durumla karşılaşırsam, malın durumu detaylı fotolarla tesbit edilerek Gitti Gidiyor'a arzedilecek ve ücret iadesi yapılmayacaktır..dürüstlük ve önceden anlaşma esas..kusura bakmayın
 
- alan hayrını görsün; Allah bereket versin..

Tekil kullanıcı tarafından ziyaret edilmiştir.
Satıcı Bilgileri:

Yaptığı 4 alışverişten %100 olumlu puan aldı.


Tekil kullanıcı tarafından ziyaret edilmiştir.
Sayfa Başına Dön
X