Tüm Kategoriler

Bu ürün kapanmıştır. Satışı devam eden benzer ürünlere göz atın:

Sc- CEYO PANDUF NO.29 KIRMIZI

(#77363018)

Bu Nedir?

Bu rozet, müşteri memnuniyetini kazanmış, başarılı satıcılara verilir.

thecornershop (15145)
Satıcının Diğer Ürünleri thecornershop
Fotoğraf 1
  • Fotoğraf 0
CEYO PANDUF
ÖLÇÜLER: NO.29 KIRMIZI RENK.
İKİNCİ EL , KULLANILMIŞ ÜRÜNDÜR. TEMİZDİR.FAZLA KULLANILMAMIŞTIR.
 
ÜRÜNÜ SATIN ALMADAN ÖNCE STOK DURUMUNU SORUNUZ.
 
SAYIN ALICI, LTF. AŞAĞIDAKİ AÇIKLAMALARIN TAMAMINI DİKKATLİCE OKUDUĞUNUZDAN EMİN OLUNUZ VE  ALIŞVERİŞİNİN ÖNCESİ VE SONRASINDA, TÜM AŞAMALARDA, SORU VE SORUNLARINIZDA BİZİMLE İLETİŞİMDE KALARAK, MESAJLARINIZI TAKİP EDİNİZ.
 
GENEL BİLGİLENDİRME:  Müşteri memnuniyeti, kaliteli ürün, hizmet ve iletişim daima önceliğimizdir.
Satışa sunduğumuz ürünler nitelikli olup, paketleme ve kargo özenle yapılmaktadır.
Sayın Alıcılardan ricamız; Alışveriş öncesinde, İlan İçeriğimizi ve Site Kurallarını dikkatli bir şekilde inceleyerek alım yapmalarıdır.
Daha fazla açıklayıcı bilgi için, ltf.bize msj. gönderin cevaplayalım ve yardımcı olalım. Mümkün olan en kısa sürede mesajlarınız cevaplanacaktır.
 
KARGO: Site Kuralları Gereği; Ürünün Satıcı tarafından kargoya teslim edilme süresi 3 iş günüdür. Satın Alma sonrasında kargo hk. tarafınıza msj.la bilgilendirme yapılmaktadır. Firmamız da Kargo Çıkışları Depo Yetkilimiz Tarafından Planlı İş Programı çercevesinde yapıldığından, Gitti Gidiyor Sitesinin 3 işgünlük sürecine uygun hareket edilmekte olup,  Olası Ürün ile ilgili bir gecikme söz konusu olacak ise de tarafınıza bilgi verilmektedir.
 
Mutlaka Öncelikli ve Acil isteklerde,bizimle iletişime geçerek teyit alınız. Tüm bunların dışında, Firmamızda ki Planlanmış Kargo Çıkış Süresi haricinde; gereksiz ısrarlarda bulunmayınız ltf. 
 
Birden fazla alımlarınızda tüm ürünler Tek Paket içinde gönderilmektedir. Kargodan faydalanmak adına, toplu alımlar çok daha uygundur.
Zaman Zaman Kargo ile ilgili kampanyalarımız olmakta ve belli bir miktar üzerindeki alışverişinizin Kargosunu biz ödemekteyiz... Bakınız: Dükkan - Tüm Ürünler sayfasına.
Özel istekleriniz var ise; (Kargo Şirketi, Hediye Paketi v.b.) gönderim yapılmadan önce ltf.msj.la bize iletiniz.
 
KARGO ÜCRETİ: Yurtiçi Kargo ile %35 GG İndirimi uygulanarak kargolar gönderilmektedir ve ücretlendirme, paket büyüklüğüne göre  Kargo firmasının insiyatifindedir. 
Bir başka kargo firması tercih edilecek ise, ürün gönderilmeden önce msj.la iletiniz.
 
KARGONUN TESLİM ALINMA İŞLEMİ:  r Ürün size gönderilmeden önce mutlaka kontrol edilmektedir ve her türlü hasardan korunacak şekilde paketlemesi özenle yapılmaktadır. Buna rağmen; Kutuda/Paketde herhangi bir nedenle hasar var iseteslimatla ilgili hiçbir belgeyi imzalamadan Kargo Yetkilisine Tutanak tutulması için, Kutunuzu/Paketinizi iade ediniz.
Kutusu/Paketi hasarlı ürünlerin teslim alınması durumunda içindeki ürünlerin hasarından veya eksikliğinden firmamız sorumlu değildir.
Ayrıca, Taşıma esnasında, muhtemel hasar oluşacak ürünlerde ise mutlaka Kargo Görevlisinin yanında Kutuyu/Paketi Açınız. Kontrol ediniz, hasar,kırık,bozulma v.b. durumlar var ise Tutanak tuturunuz ve geri iade ediniz.
 
Tutanak olmayan hiçbir sorun dikkate alınmayacaktır. Ltf. bu konuya hassasiyet gösteriniz.
 
LTF. KARGONUZU TAKİP EDİNİZ VE ZAMANINDA TESLİM ALINMASINA ÖZEN GÖSTERİNİZ.
(Kargo Firmalarında Kargoyu Bekletme Süreleri 3 İş Günüdür.)
3 İŞGÜNÜNDE TESLİM ALINMAYAN KARGO İADE EDİLİR.
 
ÜRÜN İADE İŞLEMLERİ: Ciddiyetden uzak, keyfi iadeler (beğenmedim, bana uygun değil, iade edeceğim v.b.) kabul edilmeyecektir.
Ürün size gönderilmeden önce mutlaka, kontrol edilmektedir. Buna rağmen gözden kaçan, üründe herhangi bir kusur,defo v.b. söz konusu ise ürün iade alınacaktır.
Ancak Ürünün hiç KULLANILMAMIŞ, DENENMEMİŞ ve DEFORME OLMAMASI şartıyla iade alınacaktır.
Aksi takdirde; ürün bize ulaştığında kullanılmış, denenmiş, hasarlı, ambalajsız v.b. ise, kesinlikle teslim alınmayacak ve geri gönderilecektir.
Ltf. bu konuya hassasiyet gösterilmesi rica olunur.
 
İÇ ÇAMAŞIRI KATEGORİSİNDE OLAN TÜM ÜRÜNLERDE SAĞLIK BAKANLIĞININ YÖNETMELİĞİ GEREĞİ VE HİJYEN NEDENİYLE KESİNLİKLE İADE ALINMAYACAKTIR.
 
Site Kuralları Gereği Ürünün iade kargo bedeli alıcıya aittir. Ürün iadesini 48 saat içinde; bizimle irtibata geçerek yapınız. 48 saat üzerindeki alımların iadesi kabul edilmeyecektir.
 
ONAY-YORUM: Site Kuralları Gereği; Onay verme süresi içinde ltf. ürün size ulaştığında ONAY veriniz.
Yorumlarınızı verirken; Ürün ve Hizmet de herhangi bir sorununuz olursa, bizimle bu sorunu görüşmeden, acele ve tek taraflı puanlama ve yorum yapmaktan kaçınınızDoğru İletişim bir çok olumsuzluğu ortadan kaldıracak ve karşılıklı memnuniyeti devamlı kılacaktır.
 
e-ticaret Ortamında; ALIMINI TAMAMLAYAN MÜŞTERİLERİMİZ SANAL ORTAMDAKİ BU KURALLARI KABUL ETMİŞ SAYILIR VE TÜM İŞLEMLER TAMAMLANANA KADAR BU KURALLAR GEÇERLİDİR.
"the corner shop "

 

 

 

 

 

 

 


Tekil kullanıcı tarafından ziyaret edilmiştir.
Satıcı Bilgileri:

Yaptığı 1110 alışverişten %99 olumlu puan aldı.


Tekil kullanıcı tarafından ziyaret edilmiştir.
Bu ürünle ilgilenen kullanıcılar bunlarla da ilgilendi
Sayfa Başına Dön
X