Tüm Kategoriler

Bu ürün kapanmıştır. Satışı devam eden benzer ürünlere göz atın:

SEKSİ TRANSPARAN ATLET ŞORT/KÜLOT TAKIM

(#57182275)
Satıcının Diğer Ürünleri
Son Gezdiklerim
Fotoğraf 1
  • Fotoğraf 0
 GECELERİNİZE RENK KATACAK, SEKSİ DANTELLİ ATLET ŞORT/KÜLOT TAKIM. İP ASKILI. BEYAZ,  SİYAH VE KIRMIZI KARIŞIK RENKLİ, FİYONKLU. TRANSPARAN BİR TAKIMDIR. STANDART BEDENDİR (36-38-40) BEDENLERE UYUMLUDUR. RESİMDEKİ ÜRÜN GÖNDERİLECEKTİR.

 

ÜRÜNLERİMİZDEKİ FİYATLARIN CAZİP OLMASI SİZDE KUŞKU YARATMASIN. YÜKSEK KALİTELİ KUMAŞLAR VE NİTELİKLİ İŞÇİLİKTE, KALİTE KONTROLÜNDEN GEÇMİŞ VE NEREDEYSE TOPTAN FİYATLARINA YAKIN OLMAK ÜZERE ÇOK DÜŞÜK BİR KAR İLE SATIYORUZ.

İADE:Sağlık ve hijyen nedeniyle; kullanılmış-denenmiş ürünler, iç çamaşırları, fantazi iç giyim, mayo, bikini veya paketi açılmış veya hasar görmüş kargo tutanağı bulunmayan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.Bunun dışında üründe hata, belirtilen nitelikler ve fotoğraftakinden başka ürün ve renk, kusur veya imalattan  kaynaklanan sorunlar nedeniyle ki: kalite kontrolünden geçtiği için bu olasılık yüzde sıfırın altındadır- site kurallarına göre iadeyi kabul ederiz. Bizim için müşteri memnuniyeti ilk sıradıdır.HERTÜRLÜ SORU VE SORUNLARI İÇİN BİZDEN BİLGİ ALABİLİRSİNİZ. MESAJINIZ EN GEÇ 12 SAAT İÇİNDE YANITLANIR.

AMBALAJ VE MÜŞTERİ MAHREMİYETİ: Müşteri mahremiyeti bizim için en önemli unsurlardan biridir. Satın aldığınız ürünler içeriği  ve niteliği dışarıdan belli olmayacak şekilde hediye paketi olarak görderilir. Bizim ve sizin profil sayfanızda satılan ürün ve müşterinin ne aldığı gizlidir.

 
 
STOĞUMUZDAKİ DİĞER RENK SEÇENEKLERİ
---
---
---

 

 

DİĞER BEDEN  SEÇENEKLERİ
STANDART
----
----
 
 
 

DİĞER ÜRÜNLERİME DE BAKABİLİRSİNİZ.....

 

 

Tekil kullanıcı tarafından ziyaret edilmiştir.
Satıcı Bilgileri:

Henüz yaptığı bir alışverişi yok.


Tekil kullanıcı tarafından ziyaret edilmiştir.
Bu ürünle ilgilenen kullanıcılar bunlarla da ilgilendi
Sayfa Başına Dön
X