Yardım Satış Yap

Bu ürün kapanmıştır. Satışı devam eden benzer ürünlere göz atın:

Tutku Erkek Termal Thermal İçlik Siyah Renk

(#101233743)
Benzer Ürün
Aradığınıza çok benzeyen bir ürün var!
BAYAN ERKEK İÇLİK TERMAL KIŞLIK İÇLİK TAKIMI

BAYAN ERKEK İÇLİK TERMAL KIŞLIK İÇLİK TAKIMI

(#156042496)

BAYAN ERKEK İÇLİK TERMAL KIŞLIK İÇLİK TAKIMI

Kargo
: Ücretsiz - Aynı Gün Kargo

45,50 TL

Benzer Ürünler
 • Tutku Erkek Termal Thermal İçlik Siyah Renk
 • Tutku Erkek Termal Thermal İçlik Siyah Renk (#101233743)

 • 14,90 TL
Tutku Erkek Termal Thermal İçlik Siyah Renk

TUTKU ERKEK THERMAL İÇLİK

 

NOT: Lütfen ürünü aldıktan sonra Renk ve Beden bilgilerini bize mesaj atınız.***

Renk Seçenekleri Siyah
Beden Seçenekleri

L

XL

BATTAL

 

Özellikleri:

Bilindiği gibi terlemeden sonra vücuttan dışarı atılan nem giysinin ıslanmasına ve sonuçta üşümeye neden olur. Oysa Thermal kumaşlar nem transferini hızlı yaptığından, teri %100 dışarı atıyor ve dolayısıyla hem üşümeyi engelliyor hem de nem yüzünden duyulabilecek sıkıntıları engelleyerek rahat bir gün geçirmenizi sağlıyor.
Kış ne kadar sert geçerse geçsin kimse üşümeyecek. 
İstenirse kayak ve dağ sporları yaparken istenirse soğuk havalarda dışarı çıkarken hatta işte veya evde rahatlıkla kullanılabilir.

 

Vücudumuz hareket ettikçe terler, tenin kuru kalabilmesi önemlidir.Aksi taktirde vücudun üşümesine ,kasların kasılmasına ve hastalanmamıza neden olur.

Üşümemek için vücut ısısı sabit kalmalıdır, bunun için de tenimiz kuru olmalıdır. Tenin kuru kalabilmesi için iç giyimin emici değil, teri hızla ara giyime iletme özelliğinde olması gerekir. Ara giyim de bu nemi hızla dış giyime iletebilmelidir. Dış giyim de (mont-kaban) yansıtıcı olmalı ve nemi hızla dışarı atabilmelidir Tene değen giysi iç giyimdir. Ara giyimde kazaklar, s-shirtler, dış giyimde de mont ve kabanlar yer alır.

Özellikle sportif aktivitelerde ve günlük kullanımlarda breathable (nefes alabilen) bambu, modal, polyester, polyamid ve özel üretilmiş teknik ipliklerden yapılmış THERMAL iç giyim ve çoraplar tercih edilmelidir.Bu tip ürünler hareket kabiliyetinizi artırır.

Pamuk,thermal giyim için uygun değildir. Çünkü teri iletmez,aksine teri emer. Dolayısıyla bu tür iç giyim malzemesi teri dışarı doğru iletemediği için vücut ıslak kalır. Giysiler arasındaki bu nem alışverişinde en önemli malzeme iç giyimdir.

Dolayısıyla iç giyim mutlaka THERMAL ürünlerden oluşmalı çabuk kurumalıdır. Bayanların sütyenleri, futbolcuların polyester formaları en güzel örnektir. H ızlı ter transferi için ürünün sık gözenekli dokunmuş olması gerekir. “Naylon ve polyester hava geçirmez, terletir” yanlış bir şartlanmadır. Naylon ve polyester türevli iplikler rejenere selülozik elyaflı ürünlerdir ve pamuğa göre daha sık gözeneklidir. Bu nedenle gözenekler arasında su buharı birikmez.

Termal Giysilerin Özellikleri

Termal giysiler, vücudu ikinci bir deri gibi sarar. Nefes alır. Çok hafif ve elastiktir.
Rahat ve yumuşaktır. Ten ile uyumludur. Optimal nem transferi sağlar ve bakteri oluşumunu engeller. Vücudu terden korur, kuru kalmasını sağlar, kokuyu azaltır.
Isı kontrolu sağlar, aşırı sıcak ve soğuk stoklanmasını önler. Maksimum hareket özgürlüğü sağlar. Vücut için gerekli yerleri özel üretimle kuvvetlendirilmiştir.

0
0
0
0
9
4

Tekil kullanıcı tarafından ziyaret edilmiştir.
 • Satıldığı Bölge
 • :İstanbul
 • Gönderim Alanları
 • :Tüm Türkiye'ye gönderilir
 • Kargo Ücreti
 • :Alıcı Öder - Tüm Türkiye: 3,50 TL
 • Kargo Süresi
 • :Ertesi iş günü kargoya verilir.
 • Kargo Şirketleri
 • :MNG Kargo
Bu ürünle ilgilenen kullanıcılar bunlarla da ilgilendi

Sayfanın başına dön