Tüm Kategoriler

Bu ürün kapanmıştır. Satışı devam eden benzer ürünlere göz atın:

8. Sınıf İngilizce Konu + Soru Bankası İYİ FİKİR

(#48485160)

Bu Nedir?

Bu rozet, müşteri memnuniyetini kazanmış, çok başarılı satıcılara verilir.

tubakitabevi (35343)
Satıcının Diğer Ürünleri tubakitabevi
Son Gezdiklerim
  • Fotoğraf 0

 

 

8. Sınıf İyi Fikir Depo İngilizce Özet Konu Anlatımlı Soru Bankası

İYİFİKİR YAYINLARI
 
 
Kuşe kapak
1. hamur 80 g kâğıt
Renkli ofset baskı
 
 
 
 
8. Sınıf İngilizce Depo kitabımızda piyasadaki diğer eserlerden farklı bir metot izlenilmektedir. Öncelikle öğrencilerin müfredattaki dil bilgisi konularını ve dolayısıyla işledikleri üniteyi daha iyi kavramaları için dil bilgisi konu anlatımı (Grammar Time) ile başlanılmakta ve ardından anlatılan dil bilgisi konusuna yönelik alıştırmalar verilmektedir. Alıştırma sorularının (Practice Time) ardından ise anlatılan dil bilgisi konularını kapsayan 10 soruluk dil bilgisi testi (Grammer Quiz Time) sunulmaktadır.
Dil bilgisi konularından sonra ünitede geçen önemli kelimeler (Vocabulary Time) verilmekte ve bu kelimelerin anlamlarının öğrenci tarafından yazılması istenmektedir. Şayet öğrenci kelimenin anlamını bilmiyorsa, sözlük kullanarak ve ilgili örnek cümlelere bakarak bu kelimenin anlamını öğrenmesi faydalı olacaktır.
Kelimelerin ardından ilgili ünitede ele alınan en önemli iki kazanım (Objective Time) ayrı ayrı örnek cümlelerle kısaca anlatılmakta ve ardından verilen alıştırma soruları (Practice Time) ve 5 adet örnek SBS tarzı soru (Upgrade Time) ile pekiştirilmektedir.
İki farklı kazanım işlenildikten sonra, o ünitenin tamamını kapsayan SBS tarzı 10 soruluk bir test (Exam Time) sunulmaktadır. 16 ünite ayrıntılı olarak bu şekilde işlenildikten sonra kitabın sonunda tüm üniteleri kapsayan ve öğrencinin gireceği sınavdaki soru sayısınca hazırlanmış 3 adet örnek SBS testi (SBS Time) bulunmaktadır.
Kitabımızda konu anlatımları ve yüzlerce alıştırma sorusunun yanında 160 adet dil bilgisi test sorusu, 160 adet kazanım değerlendirme test sorusu, 160 adet ünitelere özel SBS tarzı test sorusu ve on yedişer soruluk 3 adet örnek SBS sınavı ile birlikte 500'ün üzerinde test sorusu yer almaktadır.
 
 
 
14,25 TL
 
 
Not: Ürün açıklamasında aksi belirtilmedikçe bütün ürünlerim orjinal sıfır kitaptır.
DİĞER ÜRÜNLERİME BAKMAK İSTERSENİZ TIKLAYIN

75 tl ve üzeri alışverişe kArGo  bEdAvA

Duyurular & Kampanyalar & Kargo Bilgileri      


Tekil kullanıcı tarafından ziyaret edilmiştir.
Satıcı Bilgileri:

Yaptığı 4022 alışverişten %100 olumlu puan aldı.


Tekil kullanıcı tarafından ziyaret edilmiştir.
Sayfa Başına Dön
X