Tüm Kategoriler

Bu ürün kapanmıştır. Satışı devam eden benzer ürünlere göz atın:

AMBALAJ ÖRNEKLERİ KÜTÜPHANESİ

(#36116338)

Tasarımcılar için zengin bir görsel arşiv kaynak

Satıcının Diğer Ürünleri ceyhun_akgun
  • Fotoğraf 0
  • Fotoğraf 1
  • Fotoğraf 2
  • Fotoğraf 3

Açıklama 2011-02-23 16:50:21 tarihinde eklenmiştir.

10 BIN'IN ÜZERİNDE AMBALAJ ÖRNEĞİ
Ambalaj tasarımının tüm kategorileri için yasal kaynaklardan derlenmiş, toplanmış kişisel bir görsel ambalaj kütüphanesi burada satışta.

10.000 üzerinde  görsel ambalaj örneği. Örnekler tek tek dosyalanmıştır. Aşağıda gördüğünüz gibi bir JPEG içinde toplanmamıştırlar.

Aşağıda küçük örneklerini görebileceğiniz ambalaj örnekleri size çalışmalarınızda önemli bir kaynak oluşturacaktır. Yabancı yayın evlerinin ambalaj portfolyo kitaplarına dolarlar vermenize gerek yok. Ideal büyüklükte, dünyada en beğenilen ambalaj örnekleri bir araya getirildi ve dev bir koleksiyon haline dönüştürüldü.

Her türlü gıda ürünü için, meyve suyu, enerji içecekleri, şarap şişeleri ve etiketlerinin en seçkin örnekleri ve alternatifleriyle bu set içinde bir araya getirilmiştir.

Bu set ve içindekiler telifli değildir, bir ürünün kopyası değildir. Tümüyle ilgili kaynaklardan toplanmış, derlenmiş özel bir koleksiyondur.Ambalaj tasarımının tüm kategorileri için yasal kaynaklardan derlenmiş, toplanmış kişisel bir görsel ambalaj kütüphanesi burada satışta.

7000 civarında görsel ambalaj örneği. Örnekler tek tek dosyalanmıştır. Aşağıda gördüğünüz gibi bir JPEG içinde toplanmamıştırlar.

Aşağıda küçük örneklerini görebileceğiniz ambalaj örnekleri size çalışmalarınızda önemli bir kaynak oluşturacaktır. Yabancı yayın evlerinin ambalaj portfolyo kitaplarına dolarlar vermenize gerek yok.

Ürüne ait katalog bilgileri

GÖRSEL İLETİŞİM VE GRAFİK TASARIMI

Tekil kullanıcı tarafından ziyaret edilmiştir.
Satıcı Bilgileri:

Yaptığı 2 alışverişten %100 olumlu puan aldı.


Tekil kullanıcı tarafından ziyaret edilmiştir.
Bu ürünle ilgilenen kullanıcılar bunlarla da ilgilendi
Sayfa Başına Dön
X