Tüm Kategoriler

Bu ürün kapanmıştır. Satışı devam eden benzer ürünlere göz atın:

AİR CONTROL PENİS BÜYÜTÜCÜ VAKUM POMPA

(#55229357)
Satıcının Diğer Ürünleri feelworld
Fotoğraf 1
  • Fotoğraf 0

 

Air Control Penis Büyütücü ve Ereksiyon Pompası

 

aynı gün sipariş, 1-3 iş günü içinde  elinizde

gizli paket,gizli ambalajAir control 30 ile 45 günlük periyodik kullanım sayesinde penisinizi büyütecek yeni t dizaynlı hareket edebilir ölçümlemeli transparan tüplü ultra yumuşak latex diyaframlı hava boşaltım valflı yedek lastiği bulunan penis büyütücü ve geliştirici bir vakum pompasıdır. Air Control düzenli olarak kullanıldığında penise kan pompalar ve penisteki kasları geliştirerek peniste belli bir oranda büyüme sağlar. Daha iyi sonuçlar için peniste mutlaka kaydırıcı jel kullanın.

Kullanımı : Penisi kaydırıcı özelliği olan jel veya kremle yağlayınız. Hava mekanizmasını pompalayarak penisin cam tüp içine emilerek çekilmesini sağlayınız. Penis dibine kadar vakumlanarak emildiğinde 1-2 dakika bekledikten sonra tahliye musluğunu kullanarak penisi çıkartınız. Bu işlemi günde 1 kaç kez tekrarlayınız. Bu basit gibi görünen işlem penise uygulanan mükemmel bir masaj demektir. Ayrıca ilişki öncesi de kullanılarak güçlü bir penise ve ereksiyona ulaşılabilir.. 


Not : Vakum pompasının uç kısmındaki latex diyaframın uzun ömürlü olması için her kullanımdan sonra çıkarıp ılık su ile yıkayınız. Emici kağıt havlu ile üzerindeki su damlacıklarını iyice emdirin hiç nem kalmadığından emin olduktan sonra talk pudra ile diyaframı iyice pudralayıp pudrayı yediriniz. Latex kauçuk diyafram elastikeliğini hemen koruyacak ömrü uzayacak ve yüzlerce defa kullanmanızı sağlayacaktır.. (Talk pudrayı eczanelerden temin edebilirsiniz.)


Tekil kullanıcı tarafından ziyaret edilmiştir.
Satıcı Bilgileri:

Henüz yaptığı bir alışverişi yok.


Tekil kullanıcı tarafından ziyaret edilmiştir.
Bu ürünle ilgilenen kullanıcılar bunlarla da ilgilendi
Sayfa Başına Dön
X