Tüm Kategoriler

Bu ürün kapanmıştır. Satışı devam eden benzer ürünlere göz atın:

Amway Üyelik Seti (Amway Ürünleri Alış Fiyatına)

(#56467264)
Satıcının Diğer Ürünleri
Fotoğraf 1
  • Fotoğraf 0

Çevrenizde birçok defa Amway ürünleri satanları gördünüz ya da ürünlerin kalitesini duydunuz. Belki hiç karşınıza bu ürünleri pazarlayan birileri çıkmadı. Ama içinizden Amway tarafından üretilip, 90 gün iade garantisi olan ürünleri denemek geçmedi değil. Ne de olsa 1000 civarındaki geniş ürün yelpazesi evinizin market alışverişinin şeklini ve maliyetini değiştirmeye yetecek bir sistem mevcut. Artık herşey çok kolay. Pazarlama ağı lideri AMWAY ürünlerini alış fiyatına sahip olmak ister misin?

Bu üyelik paketini satın aldığınızda vereceğiniz bilgiler doğrultusunda adınıza düzenlenmiş başvuru formu ve başlangıç seti elinize ulaştırılacaktır. Size sadece imza atıp formu postalamak kalacaktır. Üyeliğiniz takriben 3-5 iş günü içerisinde aktif hale gelip elektronik postanıza Amway yetkililerinden onay mesajı ve şifreleriniz gönderilecektir.

Satın aldığınız bu başlangıç setinde tüm detaylar en ince ayrıntısına kadar anlatılmıştır.

Üye olduktan sonra sadece alış-veriş amaçlı olarak www.amway.com.tr yi kullanmak alımlarınızı üye alış fiyatlarıyla yapmak ya da bunu bir iş olarak değerlendirip arkadaşlarınıza ya da çevrenize de yaymak dolayısıyla para kazanmak tamamen size kalmış. Takdir sizin!

Amway yıllık olarak üyelerinden 65TL karşılığında ürün kataloğu, sipariş formları, iş kurma detayları, alış ve satış fiyat listeleri vb. birçok materyal içeren “Amway İş Fırsatı” setini ilk siparişle birlikte göndermektedir. Dolayısıyla lütfen bu satın almayı gerçekleştirmeden önce www.amway.com.tr sitesinden gerek ürün içeriklerini, gerekse Amway Serbest Girişimcisi (ASG) olmanın getirdiği avantajları okuyunuz.

HATIRLATMA: Bu satış kar amacı gütmemekle birlikte sadece size Amway ürünlerini alış fiyatına satın almanın en basit yolunu göstermektedir.


Tekil kullanıcı tarafından ziyaret edilmiştir.
Satıcı Bilgileri:

Yaptığı 3 alışverişten %100 olumlu puan aldı.


Tekil kullanıcı tarafından ziyaret edilmiştir.
Sayfa Başına Dön
X