Tüm Kategoriler

Bu ürün kapanmıştır. Satışı devam eden benzer ürünlere göz atın:

Arko Nem Nar - Kırmızı Üzüm Özlü Krem 300 ml - M

(#64791277)
Satıcının Diğer Ürünleri yenimeydan
Son Gezdiklerim
Fotoğraf 1
  • Fotoğraf 0
Arko Nem Nar - Kırmızı Üzüm Özlü Krem 300 ml - Meyveli Bakım Cotton24 Compl


Yeni Arko Nem Meyveli Bakım Nar & Üzüm  yüz, el ve vücut kremiyle siz de cildinizi şımartın!


CİLT TİPİ : Tüm Cilt tipleri.


ÜRÜN ÖZELLİKLERİ: Cildi nemlendiren, besleyen ve rahatlatan yoğurt, güzellik maskelerinin vazgeçilmezlerindendir. Böğürtlen ise anti-oksidant özelliği ile cildi serbest radikallerin zararlarından ve yaşlandırıcı etkilerinden korur. Yeni Arko Nem meyveli Bakım Yoğurt&Böğürtlen yüz, el ve vücut kremi içerdiği yoğurt ve böğürtlen özlerinin yardımıyla cildinizi neme doyururken cildi yatıştırır, rahatlatır.


SAĞLADIĞI AVANTAJLAR : Tadına doyulmayan böğürtlen ve yoğurdun dinlendirici kokusuyla sizi ve cildinizi günün stresinden arındırır. Cotton24 Complex içeren özel formülüyle de cildinizi 24 saat boyunca nemlendirir ve pamuksu bir yumuşaklık sağlar.


ÜRÜN KULLANIMI: Tüm cilde uygulanılabilir.


LÜTFEN SİPARİŞ VERMEDEN ÖNCE ÜRÜNÜN STOKLARDA OLUP OLMADIĞINI MESAJ ATARAK SORUNUZ. SATIŞLARIMIZ BİRÇOK SANAL ORTAMDA GERÇEKLEŞTİĞİNDEN GÜNLÜK STOKLAR BİTEBİLMEKTEDİR.

Kargo Teslim Uyarısı Sipariş paketi kargo görevlisinin yanında açılmalı ve kontrol edilmelidir. Ürünün hasarlı veya eksik çıkması durumunda kargo görevlisine (Hasarlı Ürün Tespit Tutanağı) hazırlatılmalı, paket teslim alınmamalı ve Mesaj ile şirketimize bildirilmelidir. TUTANAK TUTULMAMIŞ HİÇBİR HASARLI ve EKSİK ÜRÜN BİLDİRİMİ DİKKATE ALINMAYACAKTIR. Arızalı ürünler gönderilmeden önce mutlaka Tarafımıza Bildirilmelidir. Şirketimizin haberi olmadan gönderilen iade kargolar kabul edilmeyecektir.
Bu ilan kolayListele aracılığı ile yayına alınmıştır.


aua146917

Tekil kullanıcı tarafından ziyaret edilmiştir.
Satıcı Bilgileri:

Henüz yaptığı bir alışverişi yok.


Tekil kullanıcı tarafından ziyaret edilmiştir.
Sayfa Başına Dön
X