Tüm Kategoriler

Bu ürün kapanmıştır. Satışı devam eden benzer ürünlere göz atın:

Cosmozone Ayak Bakım Kremi

(#69390242)

Orjinal Faturalı Ürün Kargo Ücretsiz Tüm ürünler

bitkiselci (1379)
Satıcının Diğer Ürünleri bitkiselci
Fotoğraf 1
  • Fotoğraf 0

Orjinal Faturalı Ürün Kargo Ücretsiz
Tüm ürünlerimiz orjinal olup, adınıza fatura edilerek gönderilmektedir.

Hızlı kargo & Uygun fiyat & Güvenli Alışveriş

Hasarlı ciltlerde, cildin doğal nemi ile krem içerisindeki oksijen (Ozon) aktif hale dönüşerek hücre metabolizmasında yenilenme oluşturur.

Bozulan cilt sağlığınızın düzelmesine yardımcı olmak, cilt tedavisine destek olmak maksadıyla asiditesi düşürülmüş saf zeytinyağının medikal ozon gazına tabi tutulması ile jel haline getirilerek elde edilmiştir.
   
Cildin yeterince oksijen alamaması ve çevresel şartlar cilt rahatsızlıklarının sebepleri içinde ilk sıralarda gelir. O halde sağlıklı bir cilt için öncelikle bol oksijen olmalıdır.

Hasarlı ciltlerde, cildin doğal nemi ile krem içerisindeki oksijen (Ozon) aktif hale dönüşerek hücre metabolizmasında yenilenme oluşturur. Dezenfektan ve iyileştirici etkisi ile Akne, Sivilce Akne ve Sivilce izleri, Cilt Çatlakları, Ameliyat, Yara ve Yanık izleri, selülit, güneş lekeleri ve kırışıklıklar Ciltteki Ölü hücrelerin temizlenmesi, yatak yaraları, şeker hastalığına bağlı olarak oluşmuş diyabet yaralarında, açık yaraların tedavisinde, yanık vakalarına bağlı olarak oluşmuş yanıkların tedavisi ve yanma hissinin ortadan kaldırılmasında, ayak mantarının Oluşturduğu yara ve kokular,erişkin ve çocuklarda meydana gelen pişik, dermatit ve benzeri rahatsızlıklar koltuk altındaki istenmeyen-kokular ve iltihapla birlikte oluşan yüzeysel hasarlarda, ciltteki tüm hasarların ortadan kalkmasını ve cildin sağlıklı bir görünüm kazanmasına yardımcı olur. 


KULLANIMI :  Oluşan Cilt rahatsızlıklarından sonra sabah ve akşam yüzünüzü ellerinizi, ayaklarınızı ve kullanım ihtiyacı duyulan vücudunuzun diğer kısımlarını nemlendirdikten sonra Ciltte meydana gelen düzeltilemeyen kötü görüntülü bölgelere Cosmozone el-ayak ve pişik kremlerini hafif nemli cilde az miktarda iyice yedirerek uygulayın.
UYARILAR : Göz içersine temas ettirmekten kaçının.


Tekil kullanıcı tarafından ziyaret edilmiştir.
Satıcı Bilgileri:

Yaptığı 175 alışverişten %100 olumlu puan aldı.


Tekil kullanıcı tarafından ziyaret edilmiştir.
Sayfa Başına Dön
X