Tüm Kategoriler

Bu ürün kapanmıştır. Satışı devam eden benzer ürünlere göz atın:

Dermokil Nemlendirici Krem Yağlı Ciltler 100 ml

(#64930279)
modakent (3576)
Satıcının Diğer Ürünleri modakent
Fotoğraf 1
  • Fotoğraf 0
 

Dermokil Yağlı Ciltler İçin Nemlendirici Krem 100 ml Ürün Detayları


Dermokil ile güzelliğinizi doğa anadan alın!

 

Her cildin neme ve bakıma ihtiyacı vardır. Dermokil ise size bunu topraktan, doğanın kalbinden sağlıyor. Kilin binlerce yıldır bilinen ve kullanılan etkilerinden faydalanarak ürettiği nemlendirici krem ile size kolaylık sağlıyor.

 

Yağlı cilt bakımında kil mucizesi!

 

Nemsiz ciltlerin susuz toprağa benzediğini bilenler için üretilen Dermokil Nemlendirici krem içerdiği silisyum, magnezyum, demir ve alüminyum ile cilt üzerinde yağ tabakasının oluşmasını engelleyerek gün boyu ferah bir cilt sağlar.

 

Yağlı ciltler için bakım sağlamak üzere özel olarak üretilen nemlendirici krem, yüzünüzde var olan yağın çözülmesini de sağlar.

 

İyi bir nemlendirici kremde olması gereken özelliklerden bir diğeri de cildi yormadan kolay emilim sağlamasıdır. Dermokil nemlendirici krem özel içeriğiyle kısa sürede tam emilmeyi sağlar.

 

Yağlı ciltler için bakım denildiğinde akla ilk gelen iyi bir temizliktir. Yağlı cilt toniklerinin yardımıyla üst yüzeyini iyice temizlediğiniz cildinize Dermokil Yağlı Ciltler için Nemlendirici Krem’i sürdüğünüzde krem cildinizin alt tabakasına nüfuz ederek alt katmanlarda yağ çözülümünü başlatır ve temizliğe yardım eder.

 

Dermokil Nemlendirici Krem aynı zamanda kırışıklık giderici, kırılışıklık kremi olarak da kullanılır. Kırışıklığın en önemli etkenlerinden biri olan cilt kurumasına engel olur. Ayrıca yüz çizgilerinin de önüne geçer.

 

·         Hassas cilt bakımı için vazgeçilmez koruma yöntemi olan Dermokil Nemlendirici Krem, içerdiği Shea Butter ile cildinizi yumuşatmaya

              yardımcı olur.

·         Deri yenilenmesinin devamını sağlayan ve hızlandıran Calendulla Offincinalis sayesinde aynı zamanda derinizin alt ve

              üst tabakalarının temizlenmesini sağlar. Gün boyu bakım sürer.

·         Allantoin vitamin ve protein açısından oldukça zengin besinler  gibi yapısı olan, kırışıklık giderici bir maddedir. Gliserin ile yan yana geldiğinde

              mükemmel koruma sağlayan bu karışım Dermokil sayesinde evlerinize kadar siz de cildinizi koruyun, yaşlanmaya elveda diyin!

 

Dermokil Yağlı Ciltler için Nemlendirici Kremi sabah ve akşamları, mutlaka temizlenmiş cildinize sürünüz.

 

 

 

TOPTAN     FİYATINA
PERAKENDE    SATIŞ


 
Şok Fiyat ... Piyasa fiyatı  35,50 TL       Bizde 19,80 TL    Modakenti farkıyla ............

 

.......PARFÜM VE PARFÜM SETİ ÇEŞİTLERİMİZ İÇİN LÜTFEN TIKLAYINIZ.....

 

 

 

 

 

 

 


Tekil kullanıcı tarafından ziyaret edilmiştir.
Satıcı Bilgileri:

Yaptığı 470 alışverişten %98 olumlu puan aldı.


Tekil kullanıcı tarafından ziyaret edilmiştir.
Sayfa Başına Dön
X