Gittigidiyor
GG

Bu ürün kapanmıştır. Satışı devam eden benzer ürünlere göz atın:

Elektronik sigara 60ml likit hediyeli orjinal

(#76043240)
Satıcının Diğer Ürünleri
Fotoğraf 1
 • Fotoğraf 0

 

TOPTAN SATIŞIMIZDA VARDIR.

 

orjinal ürünler için mesaj atarak fiyat bilgisi alınız...

AYNI GÜN KARGO ÜCRETSİZ KARGO 7/24 DESTEK

mavil.jpg

 

 

Ürün Özellikleri    
BOYUTLAR : 125mm X 11mm
AĞIRLIK : 30gr
KARTUŞLAR : Tank Sistem 2.4 ml)
PİL KAPASİTESİ : 1100mah
ŞARJ SÜRESİ : 1.5 - 2 saat
PİL ÖMRÜ : 400 şarj

 

Paket İçeriği

1X eGo-T Pil (1100 mahBatarya

1X CE6 Clear Atomizer

1X Usb sarj aparatı

1X Duvar sarj aparatı

1X Taşıma Çantası

1X HEDİYE LİKİT 60 ML

Elektronik Sigara Nedir ?Elektronik sigara tütün mamüllerine duyulan bağımlılıktan kurtulmak veya zararlarını azaltmak için dizayn edilmiş elektronik сihazlara verilen addır. Cihazın ismi e-sigara ve e-puro olarak da bilinmektedir, elektronik sigaralar normal bir sigaranın simülatörüdür ve % 100 zararsızdır. Elektronik sigaranızdan bu zevki alırken hiçbir şekilde çevresel faktörlere zarar vermeyen ve her yerde rahatlıkla kullanılabilen bir e-sigara teknolojisidir.

 • Yanma ve tutuşturma özelliği yoktur. Katran, benzen, nitrozamin vb. kanserojen maddeler içermez.
 • Ateşi olmadığı için yangın tehlikesi yoktur.
 • İnsan vücuduna uygun bir tasarımı ve içimi vardır.
 • Dumanı taklit eder ve psikolojik olarak sigara hissi verir.
 • Çevreyle dosttur. Kirliliğe sebep olmaz.
 • Kokusuzdur dolayısı ile pasif içiciliğe neden olmaz.
 • WHO tarafından önerilen "NİKOTİN YERİNE KOYMA" tedavisi yolu ile zahmetsiz ve güvenli şekilde sigaranın bırakılmasına yardımcı olur.
Kullandığınız 1 adet kartuş 20 adetlik normal bir sigara paketinden çok daha az nikotin içerir. Elektronik (elektronik sigara) devre özel tasarımı sayesinde nikotinin belli aralıklarla alınmasını sağladığından kullanan kişi fazla nikotin almamış olur.

Nasıl Çalışır ?

E-sigara, buharlaştırıcı bir сihazdır. Hava sensörü, sigaranın bir uсundan hava çekildiğinde bunu algılar ve entegre devreye bildirir. Devre derhal gücü açar ve сihazın "atomizer" adı verilen bölümündeki yüksek frekanslı titreştiricisini devreye sokar ve bu kısımda bulunan tugsten – wolfram teli ısınır ve temas halindeki alkaloit sıvısını buharlaştırır. Oluşan soğuk buhar, çekilmekte olan hava ile birleşir ve kartuşun içindeki alkoloit sıvısı Propilen Glikol, Etanol, Su, nikotin'den oluşmaktadır. Cihaz tütün mamüllerinde bulunan kanserojen maddeleri ihtiva etmez. Verdiği etki olarak normal sigaralardan farklı olmamakla birlikte, sigara markası değiştirmiş izlenimi uyandırabilir. İçerisindeki kartuşlar, nikotin seviyesine göre sınıflandırılmıştır. Sigara kullanım oranına göre belirlenen seviyeden başlanıр, sıfır nikotine doğru azaltarak kullanılan kartuşlar sayesinde vüсut sigara bağımlılığından kurtulur. İstenilirse sıfır zararla tüketilebilinir.

Elektronik Sigara Zararlı mıdır?

Elektronik sigara'da gerçek sigarada bulunan 400 çeşit zehirli ve kimyasal madde bulunmaz. İçerisinde gerçek ateş yanmadığından çevreye zararlı buhar yada koku vermez. Ayrıca bugüne kadar sağlığa zararlı olduğu ispatlanmış hiçbir somut veri bulunmamaktadır. Dolayısıyla sigara illetinden kurtulmak istiyorsanız elektronik sigara en büyük yardımcınız olacaktır.

Elektronik Sigaradaki Duman - Buhar Farkı

İçerisinde gerçek ateş yanmadığından çevreye ve çocuklara zararlı duman yada koku vermez. Ayrıca dışarı çıkan madde duman değildir.Sadece su buharıdır.

Elektronik Sigara Likiti

Elektronik sigaranızda kullanacağınız likitleri içtiğiniz sigara markasına göre belirleyebilirsiniz. Satışını yaptığımız likitler tamamen bitkisel olup, avrupa standartları kalitesinde üretilmiştir. Sipariş verirken müşteri temsilcinize içtiğiniz sigara markasını söyleyip yakın bir tatta likit isteyebilirsiniz. Flavour Art, dekang ve benzeri kaliteli likitleri bizden temin edebilirsiniz.

Elektronik Sigara Şarj ve Likiti

Elektronik sigara tütün ve sağlık için zarara neden olduğu kanıtlanmış kimyasal bir ürün yelpazesine sahip değildir. Elektronik sigara içerek normal sigaraların verdiği tüm zehirlerden vücut korunmuş olur. Bununla birlikte, elektronik sigarayı içen kişi ihtiyaç duyduğu nikotini de karşılayacaktır. Elektronik sigarada nikotin vermek için elektronik bir atomizer kullanır. Diğer birçok elektronik ürün gibi, elektronik sigaranın da düzenli şarj edilmesi gerekir.

Elektronik sigaranız kolay kullanımı ve rahatlığı sayesinde her zaman her mekanda imdadınıza yetişecektir. Sigarayı bırakmak istemeyenler bile uzun uçak yolculukları sırasında elektronik sigaranın rahatlığından faydalanmaktadırlar. Sigara hazzını birebir simüle ettiğinden dolayı önümüzdeki yıllarda elektronik sigara, normal sigaranın tahtını zorlayacağa benziyor.

Ürün Özellikleri

Atomize kartuşlar nikotin içerir. Nikotin, doğal bir alkaloittir ve tütün yaprağında bulunur. İnsanlarda bağımlılık yapan sigaradaki madde nikotindir. Sigaradan alınan her nefes içindeki nikotin miktarı hemen hızla kana karışır ve 7-8 saniye içinde beyine ulaşır. Henüz nikotinin kansere yol açtığı resmen kanıtlanmamış olsa da "nikotin yerine koyma" yöntemi WHO (Dünya sağlık Örgütü) tarafından sigara kullananlara etkili ve güvenli bir yöntem olarak tavsiye edilir. Konusunda uzman bir çok klinisyen de yöntemin etkinliğini onaylamışlardır. Ayrıca sigarada nikotinin dışında yüzlerce kanserojen madde ve 4 binden fazla kimyasal bulunmaktadır. Sigara dumanında bulunan ve kansere sebebiyet veren karbon monoksit, polisiklik aromatik hidrokarbonlar ve nitrozamin en az 25 farklı hastalığa sebebiyet verir. Ürünün kartuşunda, sigara dumanında olan katran, toksitler ve diğer tüm kanserojen maddelerin hiç biri yoktur. Bu gibi zararlı maddeleri içermediği için Elektronik Sigara, bu zararlı alışkanlıktan vazgeçmek isteyenler için normal sigaraya göre çok daha az bir olumsuz etki yapar. İçinde ki çok az ve yüksek saflıktaki nikotin sigarayı bırakmada çekilen sıkıntıyı en aza indirger. Boya sökücü aseton, akü yapımında kullanılan kadmiyum, roket yakıtı metanol, çakmak gazı bütan, temizlik maddesi amonyak, fare zehiri arsenik, öldürücü zehir hidrojen siyanür, naftalin, bu 4000 maddeden sadece birkaç tanesidir. Nikotin ise sigarada bulunan bağımlılıktan sorumlu ana maddedir.

Elektronik Sigara Kartuşu ( Atomizer )

Atomize kartuşlar nikotin içerir. Nikotin, doğal bir alkaloittir ve tütün yaprağında bulunur. İnsanlarda bağımlılık yapan sigaradaki madde nikotindir. Sigaradan alınan her nefes içindeki nikotin miktarı hemen hızla kana karışır ve 7-8 saniye içinde beyine ulaşır.

Henüz nikotinin kansere yol açtığı resmen kanıtlanmamış olsa da "nikotin yerine koyma" yöntemi WHO (Dünya sağlık Örgütü) tarafından sigara kullananlara etkili ve güvenli bir yöntem olarak tavsiye edilir. Konusunda uzman bir çok klinisyen de yöntemin etkinliğini onaylamışlardır.

Ayrıca sigarada nikotinin dışında yüzlerce kanserojen madde ve 4 binden fazla kimyasal bulunmaktadır. Sigara dumanında bulunan ve kansere sebebiyet veren karbon monoksit, polisiklik aromatik hidrokarbonlar ve nitrozamin en az 25 farklı hastalığa sebebiyet verir. Ürünün kartuşunda, sigara dumanında olan katran, toksitler ve diğer tüm kanserojen maddelerin hiç biri yoktur. Bu gibi zararlı maddeleri içermediği için elektronik sigara, bu zararlı alışkanlıktan vazgeçmek isteyenler için normal sigaraya göre çok daha az bir olumsuz etki yapar.

İçinde ki çok az ve yüksek saflıktaki nikotin sigarayı bırakmada çekilen sıkıntıyı en aza indirger.

 


Tekil kullanıcı tarafından ziyaret edilmiştir.
 • Worldcard : Yapı Kredi Bankası Worldcard'ınızı (Albaraka, Teb ve Vakıfbank Worldcard dahil) kullanarak; vade farksız 3, 6 veya 9 taksitle satın alabilirsiniz. Peşin fiyatına 9 taksit, hesap ekstresine 6+3 taksit olarak yansıtılacaktır.
 • Bonus : Garanti Bankası Bonus Card, Shop & Miles, American Express, Deniz Bonus, TEB Bonus, Şeker Bonus, ING Bonus, Türkiye Finans Happy Card ve Eurobank Tekfen Bonus kartlarınızı kullanarak; vade farksız 6 taksitle; vade farkı ile 3 veya 9 taksitle satın alabilirsiniz. Peşin fiyatına 6 taksit hesap ekstresine 4 + 2 taksit olarak yansıtılacaktır.
 • Maximum : İş Bankası Maximum, Maximiles ve Maximum logolu Ziraat Bankası kartlarınızı kullanarak; peşin fiyatına 6 taksitle, vade farkı ile 3 veya 9 taksitle alışveriş yapabilirsiniz.
 • CardFinans : Finansbank kredi kartınızı kullanarak; peşin fiyatına 6 taksitle, vade farkı ile 3 veya 9 taksitle alışveriş yapabilirsiniz.
 • HSBC : HSBC Advantage kartınızı kullanarak; peşin fiyatına 6 taksitle; vade farkı ile 3 veya 9 taksitle alışveriş yapabilirsiniz.
 • Axess : Axess, Wings, Fish ve Carrefour Axess kartlarınızı kullanarak; vade farksız 3 veya 6 taksitle; vade farkıyla 9 taksitle satın alabilirsiniz. Citi Axess ve Citi Wings kartlarına taksit yapılmamaktadır.
 • Erteleme kampanyalarında, ödemeler banka tarafından otomatik olarak ertelenir.
 • Worldcard : Yapı Kredi Bankası Worldcard'ınızı (Albaraka, Teb ve Vakıfbank Worldcard dahil) kullanarak; vade farksız 3, 6 veya 9 taksitle satın alabilirsiniz. Peşin fiyatına 9 taksit, hesap ekstresine 6+3 taksit olarak yansıtılacaktır.
 • Bonus : Garanti Bankası Bonus Card, Shop & Miles, American Express, Deniz Bonus, TEB Bonus, Şeker Bonus, ING Bonus, Türkiye Finans Happy Card ve Eurobank Tekfen Bonus kartlarınızı kullanarak; vade farksız 6 taksitle; vade farkı ile 3 taksitle satın alabilirsiniz. Peşin fiyatına 6 taksit hesap ekstresine 4 + 2 taksit olarak yansıtılacaktır.
 • Maximum : İş Bankası Maximum, Maximiles ve Maximum logolu Ziraat Bankası kartlarınızı kullanarak; peşin fiyatına 6 taksitle, vade farkı ile 3 veya 9 taksitle alışveriş yapabilirsiniz.
 • CardFinans : Finansbank kredi kartınızı kullanarak; peşin fiyatına 6 taksitle, vade farkı ile 3 veya 9 taksitle alışveriş yapabilirsiniz.
 • HSBC : HSBC Advantage kartınızı kullanarak; peşin fiyatına 6 taksitle; vade farkı ile 3 veya 9 taksitle alışveriş yapabilirsiniz.
 • Axess : Axess, Wings, Fish ve Carrefour Axess kartlarınızı kullanarak; vade farksız 3 veya 6 taksitle; vade farkıyla 9 taksitle satın alabilirsiniz. Citi Axess ve Citi Wings kartlarına taksit yapılmamaktadır.
 • Erteleme kampanyalarında, ödemeler banka tarafından otomatik olarak ertelenir.
Güvenli alışveriş
Satıcı Bilgileri:

Henüz yaptığı bir alışverişi yok.

Satışları için aldığı yorumlar ()


Tekil kullanıcı tarafından ziyaret edilmiştir.
Bu ürünle ilgilenen kullanıcılar bunlarla da ilgilendi
Sayfa Başına Dön
X