Yardım Satış Yap

Bu ürün kapanmıştır. Satışı devam eden benzer ürünlere göz atın:

Gece görüş gözlüğü klipsli anti far gözlük

(#47333553)
Benzer Ürün
Aradığınıza çok benzeyen bir ürün var!
Suna Dumankaya Anti-Aging Gece Kremi SD17

Suna Dumankaya Anti-Aging Gece Kremi SD17

(#154543645)
Kargo
: Ücretsiz - 2 - 3 Gün İçinde Kargo
Durum
: Sıfır ürün

128,16 TL

Benzer Ürünler
 • : SıfırDurum
 • Gece görüş gözlüğü klipsli anti far gözlük
 • Gece görüş gözlüğü klipsli anti far gözlük (#47333553)

 • 75,00 TL

  Ücretsiz Kargo - Sıfır Ürün

Gece görüş gözlüğü klipsli anti far gözlük
Gece görüş gözlüğü ile karanlık , sis ve kötü hava şartları kabusunuz olmasın güvenli ve konforlu sürüşün keyfini yaşayın.
Anti far gece gözlüğü:
 - Gece görüş gözlüğünü gece araç kullanırken , karşıdan gelen araç farlarının ve yol aydınlatma ışıklarının gözlerinizi almasını ve kamaşmamasını sağlamak için tercih edebilirsiniz.
-Yağmurlu havalarda keskin ve net bir görüş sağlamak için kullanabilirsiniz.
- Antifar gece görüş gözlüğü sayesinde karlı ve güneşli havalarda yol parlamalarını engelleyebilirisniz.
- Anti far gözlük sayesinde bilgisayar ve  televizyon gibi gözleri yoran durumlarda kullanabilirisiniz.
-Ayrıca avcılıkla uğraşan kimselerde hedefi netleştirmek için çok ideal bir çözüm sunmaktadır.
Anti Far Gece Görüş Gözlüğü Nedir ?
Sarı renkte, özel kaplamalı organik cam ile üretilen Anti far gözlük, ışık ve far parlamalarını azaltan ve minimuma indiren, tüm dünya genelinde (gece veya güneşli havalarda,sisli, puslu, yağışlı havalarda) araç kullanan, avcılıkla, kar sporları ile ilgilenen kişiler ve bilgisayar karşısında fazla zaman geçiren kişiler tarafından sıklıkla tercih edilen ve zevkle kullanılan özel bir üründür. Bu özelliklerinin yanı sıra özel tasarımı, şık görünümlü çerçevesi sayesinde güneş gözlüğü olarakta kullanabileceğiniz bir üründür.

Ayrıca yapılmış olan araştırmaların sonuçlarına göre Anti-Far gözlükler, grinin tonlarını ayrıştırmaktadır. Grinin tonları ayrıştığı anda görüş alanınız normale oranla daha fazla belirginleşir ve kontrast artırılmış olur. Anti-Far gözlüğü Gece sürüşleri için kullandığınızda, karşıdan gelen araç farlarının gözlerinizi almasını ve gözlerinizin kamaşmasını engellemeye yardımcı olarak, gece araç kullanma güvenliğinize yardımcı olacaktır.

Gece ya da gündüz karşı araç farlarının neden olduğu kamaşma,Sis,pus,yağmur,parlama,güneş ışığı,kar,toz gibi; araç kullanırken görüşünüzde ki seçiciliği azaltan etkenleri anti-far gözlükle daha net ayırt edebilir, sürüşünüzü güven ve rahat içinde devam ettirebilirsiniz.

Yansımanın en zararlı ve tehlikeli olduğu durum araç kullanımı sırasında ortaya çıkar. Araç kullanıcıları far yansımalarının haricinde ön camdan ya da aynalardan gelen yansımaların sürücü görüşünü büyük oranda düşürdüğünü bildirmektedirler. Polarize anti-far gözlükler bu sorun için uygulayabileceğiniz bir çözümdür. Bununla birlikte gözleri hassas ya da katarakt, miyop veya lazerle göz ameliyatı geçirmiş kişiler de anti-far gözlükten faydalanabilirler.

Numaralı gözlük takıyorum, ben ne yapabilirim ? diyorsanız eğer; sizinde araç kullanırken, karşıdan gelen araç farlarından, güneş ışınlarından, sis, pus, kar, yağmur gibi etkenlerden dolayı gözleriniz kamaşıyor ve seçiciliğiniz azalıyor ise, numaralı gözlük kullananlar için klipsli anti-far gözlük ideal olacaktır.

Ayrıca anti-far gözlüğünüz ; şık tasarımı, özel çerçevesi sayesinde size güneş gözlüğünün şıklığını ve rahatlığını yaşatacaktır.

Anti far gözlüğün camları organik olduğundan, düşme veya her hangi bir darbe durumunda, kırılma ve çizilme problemi kesinlikle olmayacaktır.

GÖZ YORGUNLUĞU RAHATSIZLIĞI İÇİN DE KULLANABİLİRSİNİZ
Gözlerimizde fazla bilgisayar kullanımı sonucu oluşan CVS modern bir hastalık olarak karşımıza çıkıyor. Bilgisayara bağlılığımız artıkça; gözlerde CVS (göz yorgunluğu rahatsızlığı) hastalığı ile karşılaşabiliriz. Bunun nedenleri arasında en genel belirti bilgisayar ekranının Televizyon ekranı gibi somut görüntü vermemesidir. Bilgisayar ekranlarında pixell denilen küçük noktalar bulunmaktadır. Gözlerimizin pixellerden oluşan bu görüntüleri hafızada kayıtlı tutabilmesi için normalden çok daha fazla çalışması gerekmektedir. Genelde çok fazla kitap okumanın ya da küçük ve ayrıntılı el işlerinin , gece uzun süreler araç kullanmanın göz bozukluğuna neden olduğu düşünülmektedir. Fakat uzmanlar bununla ilgili kesin bir kanıt bulamamışlardır.

Bu gibi durumlarda da anti-far gözlüğü kullanabilirsiniz.
Gece görüş gözlüğü kullanım alanları

 1 - Gece ve gündüz araç kullanımı esnasında,
2 - Sisli,puslu,karlı,yağmurlu,tozlu ve bulutlu havalarda araç kullanım esnasında,
3 - Bilgisayar kullanırken,
4 - Avcılık ve atıcılıkta,
5 - Güneşli havalarda,
6 - Su sporlarında,
7 - Güneş gözlüğü olarak,ANTİ-FAR GÖZLÜK SİPARİŞİNİZ İLE BİRLİKTE :
1 - Bir adet  gözlük kabı
2 - Bir adet özel  kaplama gözlük kabı
3 - Ücretsiz kargo


 
0
0
0
3
6
5

Tekil kullanıcı tarafından ziyaret edilmiştir.
 • Satıldığı Bölge
 • :İstanbul
 • Gönderim Alanları
 • :Tüm Türkiye'ye gönderilir
 • Kargo Ücreti
 • :Ücretsiz Kargo!
 • Kargo Süresi
 • :2-3 iş günü içinde kargoya verilir.
 • Kargo Şirketleri
 • :Yurtiçi Kargo
Tüm sorulara bak | Soru sor Satıcıya Sorulan Sorular (9)
 • S: Ürünün durumu nedir?
 • C: Ürünün durumu: Sıfır
 • S: Ürün nereden gönderiliyor?
 • C: Bu ürünün gönderildiği yer: İstanbul.
 • S: Ürünün kargo ücretini kim ödüyor?
 • C: Bu ürünün kargo ücretini "Satıcı" öder.
Bu ürünle ilgilenen kullanıcılar bunlarla da ilgilendi

Sayfanın başına dön