Yardım Satış Yap

Bu ürün kapanmıştır. Satışı devam eden benzer ürünlere göz atın:

GÖZ KIRIŞIK LEKE KAZ AYAĞI GİDERİCİ 10 ADET FREE

(#47771606)
Benzer Ürün
Aradığınıza çok benzeyen bir ürün var!
2 Kutu Leke Kremi TOUCH ME Free Soab

2 Kutu Leke Kremi TOUCH ME Free Soab

(#151569986)

Aynı Gün Faturalı & Orjinal Ürün Bandrollü

Kargo
: Ücretsiz - Aynı Gün Kargo
Durum
: Sıfır ürün

19,90 TL

Benzer Ürünler
 • : SıfırDurum
 • : Karma CiltCilt Tipi
 • : DiğerMarka
 • GÖZ KIRIŞIK LEKE KAZ AYAĞI GİDERİCİ 10 ADET FREE
 • GÖZ KIRIŞIK LEKE KAZ AYAĞI GİDERİCİ 10 ADET FREE (#47771606)

 • 45,90 TL

  Ücretsiz Kargo - Sıfır Ürün

GÖZ KIRIŞIK LEKE KAZ AYAĞI GİDERİCİ 10 ADET FREE
 
KARGO ÇIKIŞ YERİ: ANKARA-KONYA-ANTALYA-BURDUR-ISPARTA
KARGO ÜCRETİ: KAMPANYALI ÜRÜNLERDE  KARGO ÜCRETSİZ
KARGO ÜCRETİ: 1 KĞ A KADAR SADECE 3,50 TL
BÜYÜK PAKETLER: 1 KİLO -4 KİLO ARASI : 4,70 TL DİR
KARGO VERİLME SÜRESİ: SİPARİŞ VERDİĞİNİZ ÜRÜN AYNI GÜN KARGOYA VERİLİR.
ELMASKOZMETİK GRUBUNDA   ALIŞVERİŞ YAPMANIZIN 6 BÜYÜK AVANTAJI
1- Sipariş vermiş olduğunuz ürün itina ile ezilme ve kırılma sorununu ortada kaldırmak için dairesel çevirme korumalı kutu ile gönderilir.
2- Aynı gün kargoya verilir Türkiyenin en düşük fiyatı ile adresinize teslim edilir. kargo teslim süresi 1-2 gündür.  Türkiyenin en uzak bölgesine en geç 3 gün içinde teslim edilir.
3- Sipariş verdiğiniz ürünü  beğenmediğiniz taktirde 7 gün içinde iade edebilirsiniz. Kampanyalı promosyonlu ve süpriz hediyeli ürünlerimiz müşterilerimize sipariş vermiş olduğu ürün ile birlikte gönderilir.
4- Binlerce satış yaptık %100 olumlu puan ile kaliteli hizmet ve müşteri odaklı misyonumuz ile ürün sonrası hizmet ve ilgimiz sınırsızdır
5- Müşterilerimizin arasında belirli kriterlerde  alışveriş yapanlara özel ücretsiz kargo ücretsiz ürün gönderilmektedir
6- Ürünlerimiz stoklarımız doğrultusunda KONYA-ANKARA-İSTANBUL-ISPARTA-BURDUR-ANTALYA-AKŞEHİR bir çok şubemizde aynı gün kargo edilir
 

MAKROMED KOZMETİK SAĞLIK %100 MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ İLE HİZMETİNDEYİZ

sınırlı sayıda mevcuttur sadece 25 adet vardır bu üründen
MAGİCAL BEAUTY DEN  ÖZEL
%100 ORJİNAL KALOJEN GÖZ MASKESİ
 
10 ADET GÖZ MASKESİ 100 TL YERİNE
YERİNE SADECE 49,90 TL DİR
 (1 ADET AMBALAJDA 2 ADET VARDIR
 SAĞ VE SOL GÖZ İÇİN)
KAMPANYADAN YARARLANIN KAMPANYA SONRASI 10 ADET TEKRAR 100 TL DEN SATILACAKTIR ŞOK FİYAT MAKROKOZMETİK DEV KAMPANYA
 
 KARGO TÜRKİYENİN HER YERİNE ÜCRETSİZDİR
%100 ORJİNAL GÖZ MASKESİ GÖZ TORBLARINIZ GÖZ ALTI MORLUK VE GÖZ KARALIĞI MI VAR YOKSA KAZ AYAKLARINDAN KIRIŞIKLIKLARINIZ MI VAR O ZAMAN KALOJENLİ GÖZ MASKESİ İLE TANIŞMANIN ZAMANI GELDİ
MAKROKOZMETİK TE ÖZEL KAMPANYA STOKLAR SINIRLIDIR
en önemli tedavisi CİLT ALTINDA AZALAN KALOJENE KATKI SAĞLAR VE İLAVE KALOJEN İLE GÖZ ALTI KARARMALARI VE ŞİŞKİNLİĞİ İNDİRİR SON DERECE ETKİLİDİR

Anti-kırışıklık-nem

(Paket Yeni)

dört kat etkili sıkılaştırıcı kırışık giderici yumuşartıcı ve kalojen enejketli ile mükemmel bir bakım setidir

Güçlü koyu renkli halkaları azaltır, Güçlü şişlik kaldırır

göz kenarı kırışıklıkları giderici ve morluk koyu renk şiiklik ve kaz ayakların giderilmesinden korur %100 etkilidir
 
 %98 KIRIŞIKLIKLAR ÜZERİNDE KESİN ETKİLİDİR
 
MESAJLA ALACAGINIZ ÜRÜNÜ BELİRTEBİLİRSİNİZ
SARI YADA BEYAZ CALLOGEN MASKE OLDUGUNU
 
KOLAJEN CİLDİN YAŞLANMASINI DURDURAN VE MÜKEMMEL YAPAN EN ÖNEMLİ CİLT BESLEYİCİSİDİR.30 YAŞINA KADAR CİLDİMİZ BİZİ GENÇ VE DİNÇ GÖSTEREN KOLAJENİ KENDİSİ ÜRETİR.ANCAK 30 LU YAŞLARDAN İTİBAREN AZALAN KOLAJEN ÜRETİMİYLE CİLDİMİZ VE GÖZ ÇEVREMİZ YAŞLANMAYA,GÖZALTLARINDA MORLUKLAR VE ŞİŞ GÖRÜNÜM OLUŞMAYA BAŞLARU.BU GÖZALTI PEDLERİNİ DİĞER GÖZ MASKELERİNİ DİĞERLERİNDEN AYIRAN EN ÖNEMLİ FARK ŞUDUR Kİ BU PEDLER BİTKİSEL KOLAJENDEN ÜRETİLMİŞTİR VE VÜCUT ISISINDA KOLAYCA ÇÖZÜNEREK CİLT TARAFINDAN KOLAYCA EMİLİR.SIRADAN GÖZ MASKELERİNİN İÇERİKLERİ İSE PAMUK TARAFINDAN EMİLİR.İÇERİKLER TAMAMEN DOĞADANDIR
 VE İNSAN CİLDİNİ OLUŞTURAN BİR TAKIM İÇERİKLER BU MASKEDE MEVCUTTUR.YOĞUN BİTKİSEL KOLAJEN VE ŞEFFAF MASKE TEKNOLOJİSİ SAYESİNDE CİLT TARAFINDAN ÇABUCAK EMİLİR.
İÇERİĞİ:ARITILMIŞ SU VE KOLAJEN
KULLANIMI:ÖNCELİKLE GÖZ ÇEVRESİ TEMİZLENİR.MASKE UYGULANIR. 20-30 DAK. SONRA ÇIKARTILIR.YIKAMAYA GEREK YOKTUR.ÜRÜN İÇERİSİNDE BİR ÇİFT PED VARDIR.DAHA FAZLA ALARAK TASARRUF EDEBİLİRSİNİZ.
BU MASKE ŞİŞ VE MOR GÖZALTLARINA YA DA KIRŞIK GÖZ ÇEVRESİNE HAFTADA 4 KEZ UYGULANMALIDIR.SONUÇ DAHA GENÇ VE BAKIMLI GÖZ ÇEVRESİ.
SKT:16/02/2013
BAKIMLI BİR BAYAN OLMAK İSTİYORSANIZ LÜTFEN DİĞER ÜRÜNLERİME DE BAKINIZ.İYİ ALIŞVERİŞLER.
4 'ü BİRARADA KOLAJEN GÖZ BAKIMI
 VE İNSAN CİLDİNİ OLUŞTURAN BİR TAKIM İÇERİKLER BU MASKEDE MEVCUTTUR.YOĞUN BİTKİSEL KOLAJEN VE ŞEFFAF MASKE TEKNOLOJİSİ SAYESİNDE CİLT TARAFINDAN ÇABUCAK EMİLİR.
İÇERİĞİ:ARITILMIŞ SU VE KOLAJEN
KULLANIMI:ÖNCELİKLE GÖZ ÇEVRESİ TEMİZLENİR.MASKE UYGULANIR. 20-30 DAK. SONRA ÇIKARTILIR.YIKAMAYA GEREK YOKTUR.ÜRÜN İÇERİSİNDE BİR ÇİFT PED VARDIR.DAHA FAZLA ALARAK TASARRUF EDEBİLİRSİNİZ.
BU MASKE ŞİŞ VE MOR GÖZALTLARINA YA DA KIRŞIK GÖZ ÇEVRESİNE HAFTADA 4 KEZ UYGULANMALIDIR.SONUÇ DAHA GENÇ VE BAKIMLI GÖZ ÇEVRESİ.
SKT:16/02/2013
BAKIMLI BİR BAYAN OLMAK İSTİYORSANIZ LÜTFEN DİĞER ÜRÜNLERİME DE BAKINIZ.İYİ ALIŞVERİŞLER.

Collagen (Kolajen) Nedir?
COLLAGEN (KOLAJEN) nedir ?
Collagen (Kolajen) Cildin yaşlanmasını durduran, kırışıklıkları gideren, sacları ve tırnakları güclendiren doğal bir Aminoasittir.
Collagen insan vücudunda cilt, sac, tırnak ve eklem kıkırdak dokusu proteinlerinin % 80' ini oluşturan ve yüksek miktarda amino asit iceren bir protein maddesidir. Kolajen birbiri üzerine sarılmış 3 zincirden meydana gelir. Herbir zincir 1400 amino asit uzunluğundadır. 3 aminoasidin tekrarlanması ile dengeli bir yapı oluşur. 3. amino asit gliserindir ve icerde kalır. Dışarıda ise proline ve hidroksiproline bulunur.
Vücudumuzdaki tüm proteinlerin 1/4' ü kolajendir. Kolajen moleküler telleri şekillendirerek tendonları ve boşlukları güclendiren, cildin ve ic organların esnekliğini sağlayan ana yapısal proteindir.Kemikler ve dişler de kolajene eklenen mineral kristalleri ile oluşmuştur. Kolajen Vücudumuzun yapısını oluşturur. Yumuşak dokuları destekleyerek iskelet ile buluşmalarını sağlar. Vücutta bu derece önemli fonksiyonlar oluşturmasına karşın cok basit bir proteindir.
Taze ve sağlıklı kolajen cildinize, vücudumuzun dış tehditlere karşı korunmasında ve genc güzel görünmemizde yardımcı olur. Ancak Kolajen bazen cok kolaylıkla zarar görür.
Bilimadamları Kolajendeki azalmanın ciltte gözle görülür kuruluk, kırışıklık ve donukluk yarattığını buldular. Yıllar gecerken, cildimiz güneşin etkisi (Foto Yaşlanma ya da Photoaging olarak tanımlanıyor.) ile yaşlanıyor. Aslında cildin yaşlanmasında Foto Yaşlanma'nın payı hemen hemen %90 olarak belirlenmiştir.
Cildin En Üst tabakası "Epidermis" olarak bilinir. Epidermis cildin bütünlüğünü sağlayan 3 tabakadan oluşur. Kolajen Foto Yaşlanma sonucu tükenirken, Epidermis dokusu da canlılığını kaybeder. 3 Tabaka birden sarkmaya ve catlamaya başlar ve cöker.
Ciltteki kırışıklıklar, sac ve tırnaktaki yıpranmalar, eklemlerdeki zayıflamalar vücuttaki doğal Kolajen miktarı ve  hyaluronik asit miktarı azaldığında, yani yaşlanmaya başladığımızda ortaya cıkar. Bu sebeple yaşlandıkca azalan bu proteinin gıda yoluyla alınması cok önemlidir. Kolajen bu acığı kapatmak icin kullanabileceğiniz bir besindir.
Kırışıklık ve cizgilerdeki düzelmenin yanısıra Kolajen saclar ve tırnak icin de hayati bir protein besin kaynağıdır. Estetik cerrahisinin giderek yaygnlaştığı günümüzde, Kolajenin gıda yoluyla alınması bu alana gücl bir destek olmuştur. Kolajen takviyesi estetik ve güzellik icin gercekleştirilen Kolajen enjeksiyonları ve maskeleri gibi uygulamaların gercekci bir dahili kullanım sekli olarak cildi doğal yoldan doldurup sıkılaştırarak yüz hatlarını belirginleştiren ve doğal bir estetik sağlayan besin takviyesidir.

DÜKKANIMIZA BAKMAK İSTERMİSİNİZ

ELMAS KOZMETİK  %50'YE VARAN İNDİRİMLER ÜCRETSİZ KARGO PROMOSYONLU ÜRÜNLER KAMPANYALI ÜRÜNLER
GÜNÜN FIRSATLARI
AŞAĞIDAKİ LİNKİ TIKLAMANIZ YETERLİDİR
 

0
0
0
3
9
5

Tekil kullanıcı tarafından ziyaret edilmiştir.
 • Satıldığı Bölge
 • :Antalya
 • Gönderim Alanları
 • :Tüm Türkiye'ye gönderilir
 • Kargo Ücreti
 • :Ücretsiz Kargo!
 • Kargo Süresi
 • :2-3 iş günü içinde kargoya verilir.
 • Kargo Şirketleri
 • :Yurtiçi Kargo,MNG Kargo,Aras Kargo,UPS Kargo,PTT Kargo,Sürat Kargo,Varan Kargo,DHL Kargo,Fillo Kargo,Fedex Kargo,Diğer Kargo
Tüm sorulara bak | Soru sor Satıcıya Sorulan Sorular (9)
 • S: Ürünün durumu nedir?
 • C: Ürünün durumu: Sıfır
 • S: Ürün nereden gönderiliyor?
 • C: Bu ürünün gönderildiği yer: Antalya.
 • S: Ürünün kargo ücretini kim ödüyor?
 • C: Bu ürünün kargo ücretini "Satıcı" öder.
Bu ürünle ilgilenen kullanıcılar bunlarla da ilgilendi

Sayfanın başına dön